Jump to content

Recommended Posts

• Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

COVID-owy rok i polityka rządów niestety wpływa na to co się dzieje w ofercie. Ogromne komplikacje, nie tylko po naszej stronie, ale i współpracujących manufaktur. Momentami bardziej walka o przetrwan

Zamysł był inny, ale nie dało rady. Mimo wszystko gest Majstrów i tak miły. Pierwsze pary TLB KAMIL ARTISTA 140 wleciały: https://patine.pl/product/search?query=kamil+Artista   *O tym p

W ramach zachęty, lotniki z aktualnie przeprowadzanej realizacji, na razie pierwsza warstwa tintury żmudną techniką którą sam wypracowałem. Efekt ala młotkowana stal Dojdzie jeszcze trochę kontrastów

Posted Images

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Jak napiszę niebawem, to chyba nie pomoże ;) 

Hmmm ... jakby to ująć ... myślę, że zacznie się coś dziać w ciągu najbliższych 2-4 tygodni, a im bliżej września / października tym więcej wzorów, kolorów i opcji będziemy pokazywać. Spodziewam się 4-6 dużych dostaw do końca roku. Nie wszystkie od razu. Harmonogram jest rozciągnięty w czasie, ale nie będę podawał deadlinów, bo zawsze biorę pod uwagę możliwe poślizgi. Wszystko to będą już nowe PATINE SOCKS - inne niż poprzednie pod wieloma względami. Nawet jeżeli te same kolory, to już dłuższe i produkowane w innej technologii. Sporo nowości na horyzoncie. Kilka sampli przeszło już testy wybranych Klientów i Forumowiczów, feedback był bardzo pozytywny więc po części poszliśmy w tę stronę. Jestem przekonany, że będzie w czym przebierać i mam nadzieję,  że większość będzie naprawdę zadowolona :) 

• Like 3
  • Upvote 1

Było trochę zapytań więc informuję, że skarpety VICCEL się uzupełniły w wielu indeksach i wpadło też coś nowego. Kilka przykładów w załączeniu.

P.S.
Jeszcze nie wszystkie rozmiary wskoczyły, także lepiej sprawdzić to jutro wieczorem.

viccel_socks (9 of 84).jpg

viccel_socks (24 of 84).jpg

viccel_socks (31 of 84).jpg

viccel_socks (41 of 84).jpg

viccel_socks (70 of 84).jpg

viccel_socks (73 of 84).jpg

@50groszy, @pi_senny,

Przyznam zupełnie szczerze, że i mnie to zaskoczyło, ale to jest decyzja producenta, któremu od razu zadaliśmy podobne pytanie. W skrócie - skarpety z elastyną (98% cotton + 2% Elastane) są bardziej elastyczne i 3 rozmiary pokrywają całą rozmiarówkę. Te z domieszką elastyny od zawsze były robione w 3 rozmiarach, tylko te środkowe oznaczane były gęściej. Jednak klienci czasem zgłaszali zastrzeżenia, że kupują większe, a są takie same, jak te mniejsze więc uznali, że wypada to oznaczać inaczej i dzielić na 3, tak jak dziergają :) Fakt, że ten podział jest dość dziwny, ale co ja mogę :)  Jeżeli chodzi o 100% Cotton - tam nic się nie zmienia. 

• Upvote 1