Jump to content

Recommended Posts

Prawie nic już nie zostało, a zapytania spływają. Zgodnie z zapowiedzią kończę zatem historię "SAMPLE na Forum" :) 

BLACK FRIDAY oczywiście trwa jeszcze do końca niedzieli, a w OUTLECIE można jeszcze wyciągnąć coś nawet z 50% rabatem :)  Także cały czas ZAPRASZMY serdecznie :) 

Do mnie również dotarły moje pierwsze w życiu Yanko z promocji black friday. Są to buty idealne. Jakbym wiedział, jak wyglądają i leżą na nodze, to zamówiłbym jeszcze 2 pary w tej cenie 😉

• Like 1

Zgadzam się - Yanko za 900 zł to dobra okazja. Ja akurat kupiłem oksfordy na kopycie 915 - jestem pod wrażeniem. Najbardziej ujęło mnie w nich trzymanie stopy od spodu. Być może po prostu trafiłem na odpowiednie kopyto, ale różnica w tym elemencie jest dla mnie bardzo wyraźna (in plus) względem butów innych marek (Meermin, Berwick, Gordon Bros, Herring).

• Like 1

2 godziny temu, Karol G. napisał:

Zgadzam się - Yanko za 900 zł to dobra okazja. Ja akurat kupiłem oksfordy na kopycie 915 - jestem pod wrażeniem. Najbardziej ujęło mnie w nich trzymanie stopy od spodu. Być może po prostu trafiłem na odpowiednie kopyto, ale różnica w tym elemencie jest dla mnie bardzo wyraźna (in plus) względem butów innych marek (Meermin, Berwick, Gordon Bros, Herring).

To prawda. Ja na black friday zamówiłem berwick 3010, i yanko 558 na kopycie 962. Yanko leżą jak na miarę i ogólnie jak stoją obok berwicków to jak porównywać mercedesa z toyotą (bez hejtu na toyotę, bo to bardzo dobre auta). Aż mam chęć domówić jeszcze jedną parę

11 godzin temu, Karol G. napisał:

Najbardziej ujęło mnie w nich trzymanie stopy od spodu. Być może po prostu trafiłem na odpowiednie kopyto, ale różnica w tym elemencie jest dla mnie bardzo wyraźna (in plus) względem butów innych marek (Meermin, Berwick, Gordon Bros, Herring).

W Meerminach na Hiro trzymanie stopy od spodu czuć jeszcze mocniej niż w Yanko 915. Dlatego to tylko kwestia dopasowania, a nie konstrukcji buta. 

To kampania producenta. Jak przeszła u nas cenzurę? Nie wiem :) Ale mam z Francuzami trochę do przegadania to podpytam, czy to nie był przypadkiem strzał w kolano ;) 

Fajne skarpety, fajne chłopaki, nie wiem o co temu Zającu chodzi, sam swoje stopy ciągle fotografuje i wstawia różne pozy do internetu, jak fircyk jakiś ;)

No ale te skary powyżej to lajcik, zawsze może być gorzej :Ded0ce4850632af08f77bae9183d60bfe.jpg&key=eac0714e8a0e690a7a6d4dadd7e3732c39d1d52813bfcc2c425c706a0433a48b

• Like 1
  • Upvote 2

Zwyrole! 👼

Dzięki Paweł - myślałem, że to tylko ja jestem taką męską szowinistyczną skamieliną...

Haha :) No ładnie, ale teraz to już i mnie rozbolały oczy :) Litości Panowie :) 

Żeby może jednak wrócić do tematyki wątku z przyjemnością informujemy, że po kilku latach przerwy paski właśnie wróciły do naszej oferty:

https://patine.pl/category/paski

patineshoes_belts_tlb_eleganckie.thumb.jpg.f5cfe2024bea45008f5789b46c07ae81.jpg

patine_belts_patineshoes.thumb.JPG.8afe13ae8f4c5f5a6c85854ca5495d61.JPG

No i kilka nowych modeli trzewików wpadło do działu BOOTS:

https://patine.pl/category/obuwie-klasyczne-boots

IMG_1811_resize.thumb.JPG.cda07079a51845c39e9ed0f583fcc99c.JPG

IMG_1817_resize.thumb.JPG.8ea9e9b2ddfc297ef9c56573814e8236.JPG

patine_boots.thumb.JPG.c54a2b81cca7bb62437747b807c36d01.JPG

EDIT:
Zapomniałem! W sklepie kilkudniowe PROMO ŚWIĄTECZNE na większość indeksów Promocja nie wymaga żadnych kodów. Ceny zostały zaktualizowane. Wesołych :)

Zapraszamy!

• Like 1
  • Upvote 2

2 godziny temu, saphir.pl napisał:

Haha :) No ładnie, ale teraz to już i mnie rozbolały oczy :) Litości Panowie :) 

Żeby może jednak wrócić do tematyki wątku z przyjemnością informujemy, że po kilku latach przerwy paski właśnie wróciły do naszej oferty:

https://patine.pl/category/paski

patineshoes_belts_tlb_eleganckie.thumb.jpg.f5cfe2024bea45008f5789b46c07ae81.jpg

patine_belts_patineshoes.thumb.JPG.8afe13ae8f4c5f5a6c85854ca5495d61.JPG

No i kilka nowych modeli trzewików wpadło do działu BOOTS:

https://patine.pl/category/obuwie-klasyczne-boots

IMG_1811_resize.thumb.JPG.cda07079a51845c39e9ed0f583fcc99c.JPG

IMG_1817_resize.thumb.JPG.8ea9e9b2ddfc297ef9c56573814e8236.JPG

patine_boots.thumb.JPG.c54a2b81cca7bb62437747b807c36d01.JPG

EDIT:
Zapomniałem! W sklepie kilkudniowe PROMO ŚWIĄTECZNE na większość indeksów Promocja nie wymaga żadnych kodów. Ceny zostały zaktualizowane. Wesołych :)

Zapraszamy!

I cyk zamówienie poszło ❤️ 

• Like 1

Tak. Wystarczy uzgodnić to z supportem.

Najlepiej w UWAGACH DO ZAMÓWIENIA na bu sklepach zawrzeć po prostu taką prośbę, np. "Złożyłem również zamówienie w sklepie .... Numer zamówienia to: ...  Proszę o połączenie obu zamówień". Wtedy w jednym ze sklepów można śmiało wybrać "Odbiór osobisty", by system nie naliczył dodatkowych kosztów za przesyłkę. 

• Upvote 1

Można prosić o podanie długości skarpet w rozmiarze 39-42 ? Długość całkowita, od palców do piety i od piety do końca przy łydce.

Jasne! Bardzo proszę tylko podesłać takie zapytanie mailem do supportu. Niestety nie mam akurat takich skarpet pod ręką, a na miejscu szybko i bez problemu pomierzą co trzeba.

W dniu 5.11.2018 o 11:37, saphir.pl napisał:

Zauważyli, zauważyli :) Niestety człowiek się rozchorował :( To i wiele innych spraw musi poczekać. Kwestia priorytetów.  

Człowiek dalej choruje? Czy stronę uznaliście za zakończoną ;)

P.S. Mirror Shine GRATIS w topie - tragedia 

5 godzin temu, Krzysztof G napisał:

Człowiek dalej choruje?

Szczerze mówiąc, ciężko wyczuć. Po długim zwolnieniu lekarskim nie wrócił już do pracy, ale to pewnie historia mało interesująca dla forumowiczów więc nie będę rozwijał :) 
Ta sprawa jest tak nisko na liście priorytetów, że albo zostanie zniwelowana w sposób naturalny i zniknie po wyprzedaniu indeksów, albo zostanie wyprostowana w momencie, w którym naprawdę będzie wiało nudą :)

5 godzin temu, Krzysztof G napisał:

P.S. Mirror Shine GRATIS w topie - tragedia

Pełna zgoda! Najchętniej od razu bym to zmienił. Niestety, dzięki niemu osiągamy efekty, które przerosły nasze oczekiwania więc nie pozwolą mi tego zrobić :) Na szczęście ta akcja długo nie potrwa :) 

P.S.
Gdybym tylko mógł to cały etat lub nawet 2-3 etaty poświęciłbym na szlifowanie detali i upiększanie witryny, bo cały czas widzę niedoróbki. Niestety, żeby przetrwać trzeba przede wszystkim sprzedawać. Tak, wiem że jedno z drugim koreluje :) Staramy się to pogodzić i dążyć do ideału, kiedy tylko możemy, ale czasem rzeczywistość sprowadza nas na ziemię i wtedy już mniej się myśli o ART, a bardziej o zwykłej TYRCE, z której w sumie również można czerpać przyjemność :) 

• Like 1
  • Upvote 1

18 minut temu, saphir.pl napisał:

zostanie wyprostowana w momencie, w którym naprawdę będzie wiało nudą :)

Chciałabyś ;)

Już się nie czapiem, życzę dalszych sukcesów.

• Like 1