Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Promocja trwa do wyczerpania puli rabatów. Myślę, że wystarczy na weekend :)

Jeżeli chodzi o dobór rozmiarów, polecam najpierw zebrane przykłady stałych klientów, które można odnieść do swoich wymiarów:

https://blog.patine.pl/jaki-rozmiar-wybrac/

 

Support jeszcze dziś oczywiście cały czas odpowiada na miale. Proszę zwrócić uwagę na ZŁOTY STANDARD (informacja w sklepie), który minimalizuje koszty klienta nawet przy nietrafionym rozmiarze (bezpłatna wysyłka, bezpłatna pierwsza wymiana).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Jakiś włam na serwer? ;) Niestety nie mogę jeszcze nic napisać. Ale już niedługo :) 

Ale jak już tu jestem to może przedpremierowo przetestujcie Panowie nową stronę. Jeszcze trochę "in progress", ale zaczyna to jakoś wyglądać:

https://patine.pl/

 

TIP: 
Trwa PROMO, o którym na razie jeszcze nikt nie wie :) Przy zamówieniach powyżej 1200PLN, taki GRATIS można w koszyku dodać sobie do zakupów za 0PLN:

 

*Światło sponsoruje LEDLENSER i sklep LED-LATARKI 


Zapraszamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka punktów od amatora.

- "dzięki technice GYW nasze buty przechodzą przez pokolenia" jakoś mi owa technika nie pasuje, może by tak szycie ramowe? np. dzięki szyciu ramowemu GYW nasze buty przechodzą przez pokolenia ,

-Nasze marki nie mają żadnych marginesów

nasze_marki_by_krisvang-dcm6s7g.jpg

-Only for #shoelovers animacja kategorii butów  nie jest równa np. split toe, po najechaniu kursorem S wystaje prawie całe natomiast E tylko kawałek i w każdej kategorii jest inaczej.Natomiast na innych animacjach jest ok

-Pielęgnacja , tekst na stronie głównej jest nieczytelny z  powodu tła, zmieńcie tło lub dodajcie cienie to tekstu 

-odstępy między tekstami to plac budowy

margi_by_krisvang-dcm6tkr.jpg

-Skarpety na stronie głównej , w lewym boxie zobacz kolekcje  w prawym podział na męskie i damskie (brak produktów).Podobna sytuacja z wieszakami tylko,że wieszaki damskie i męskie w jednym przycisku (po co ten podział?) odnośnik wywala Logowanie do zarządzania tematami. Boxy są tak wielkie,że odstępy zajmują niepotrzebną przestrzeń (znowu inne) i tworzą niepotrzebne kategorie.Nie mogło by to wyglądać tak?wiesza_i_sakr_by_krisvang-dcm6uf0.jpg

-ikony social media w stopce są niebieskie a teksty obok na biało, jakoś mi to nie pasuje.Wole klasycznie

social_by_krisvang-dcm6vm2.jpg

Tak na szybko tylko strona główna.Jeśli @saphir.pl uważasz ,że moje wskazówki są trafne więcej na priv po zakończeniu strony bo jeszcze coś by się znalazło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@saphir.pl to co koledzy wyżej napisali. Dodatkowo zwróćcie uwagę na mobile - pewnie sporo ruchu macie z komórek jak wszyscy w tych czasach. Przy niektórych sekcjach oczy bolą jak się patrzy bo jest za dużo elementów lub nieczytelne teksty. W szczególności sekcja z wyborem stylu butów i Pielęgnacja.

Mi osobiście nie pasuje rozmycie tła i kadrowania dwóch głównych zdjęć. Np. ucięta głowa modela na desktop vs widoczna na mobile. Przesadne rozmycie brązowe po lewej. Wiem z czego to wynika, ale może jednak inne zdjęcia? Na pewno na stockach są jakieś z pasującą rozdzielczością.

Żeby nie było tylko negatywnie to generalnie mi się podoba. Kolorystyka dla mnie na duży plus. Font też fajny. Dobre zdjęcia butów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duże DZIĘKUJĘ za wszystkie wskazówki! Właśnie na to liczę na tym etapie! Masa pracy jeszcze przed nami, ale zdecydowaliśmy się szlifować już na żywym organizmie, licząc na taki właśnie feedback! Jakby coś się Wam jeszcze rzuciło w oczy, jakby czegoś brakowało, lub czegoś było za dużo w Waszym odczuciu, bardzo proszę o sygnały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zakładce "Przymiarka i pielęgnacja" czytamy:

Wilgoć. Skóra jej nie znosi najlepiej. Pamiętaj, żeby nie zakładać nowych butów na deszczową pogodę. Nowych butów nigdy nie zakładaj na deszcz. Zwłaszcza tych na skórzanych spodach. Unikaj przemoczenia i przepocenia skórzanych butów. Jeżeli do tego dojdzie, pamiętaj by suszyć je z daleka od źródła ciepła, a po wysuszeniu odżywić przesuszoną skórę dobrym kremem.

Do przeredagowania, każde zdanie mówi praktycznie o tym samym.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@saphir.pl ładna nowa strona ale dwie rzuciły mi się w oczy:

  1) butów nadal nie da się filtrować po producencie :(

  2) Jak się już w końcu trafi na stronę producenta [ref: https://patine.pl/manufacturer/tlb-mallorca] to po przejściu do innego działu w menu głównym (np. skarpety) filtr producenta cały czas jest aktywny i strona nie pokazuje żadnych produktów [ref: załączony zrzut ekranu]

 

 

blad.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest obecny plan budowy?Chyba najwięcej zabawy będzie miał wykonawca z dostosowaniem rozmiarów zdjęć,prawie wszędzie widać źle wykadrowane zdjęcia, za małe.

jak_jest_by_krisvang-dcmcpe7.jpg

 Przycisk "dodaj do koszyka" mógłby by być jednak szerszy.

Nie do końca rozumiem potrzebę zastosowania breadcrumbs skoro ilość poziomów to ledwo cztery,razem ze startem. Breadcrumbs jest bardzo praktyczne ale trzeba było by przemyśleć jego położenia ponieważ na stronie produktu zaburza proporcję menu.Dla porównania wyśrodkowałem breadcrumbs.bread_by_krisvang-dcmcsu7.jpg

(obecna wersja, wersja bez, wyśrokokowane)

Nie czepiam się, strona ogólnie bardzo ładna ale jak sam wspomniałeś w budowie,i nie wiem czy moje punktowanie ma sens.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@saphir.pl To ja dodam jeszcze pytanie o wybór koloru skóry w butach. Musi być ich aż tyle? Ile macie odcieni brązu tam;)?

Zawsze mi się podobało w SuSu, że właśnie można po prostu wybrać niebieski w wyszukiwarce, a nie jak w polskich markach modowych zastanawiać się między niebieskim, jasnym granatowym, a nasyconym rozgwieżdżonym nocnym niebem;) Dla mnie od odcieni brązu cenniejsza byłaby możliwość zaznaczenia butów zamszowych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • saphir.pl changed the title to Patine.pl - klasyczne buty PATINE, TLB MALLORCA, YANKO i akcesoria męskie

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.