Jump to content

Recommended Posts

Bardzo proszę o kontakt z supportem w tej sprawie po 21.03.2018. Wtedy powinniśmy w stanie określić w miarę konkretny termin. Normalnie stałoby już u nas w tym terminie, ale formalności :(  

@Zajac Poziomka z ciekawości jaką masz szerokość koszul pomiędzy szwami barkowymi że potrzebujesz wieszaki w rozmiarze M? Ja mam 45-46 czyli dokładnie w połowie między M i L cały czas mam dylemat co do rozmiaru :(

43 minuty temu, FONos napisał:

@Zajac Poziomka z ciekawości jaką masz szerokość koszul pomiędzy szwami barkowymi że potrzebujesz wieszaki w rozmiarze M? Ja mam 45-46 czyli dokładnie w połowie między M i L cały czas mam dylemat co do rozmiaru :(

45 cm

• Like 1

Na razie mam tylko informację, że to nowe kopyto, z którego producent jest dumny. Dopasowanie spójne z innymi klasycznymi kopytami Yanko i niebawem wyślą nam sample byśmy sami sobie to ocenili. Jak dojdzie ta paczka, chętnie wykonamy jakieś fotki porównawcze i podzielimy się wrażeniami. 

Obecnie nie przyznajemy rabatów z tytułu samej obecności na forum. Kiedy to jeszcze było praktykowane, rejestrowało się tu wiele osób tylko po to, by uzyskać rabat, a nie taki był cel. Natomiast przy większych zakupach argument przynależności do forumowej społeczności bywa przydatny, ale ostatecznie decyzje zależą od supportu i bieżącego budżetu marketingowego. Polecam zapisać się do Newslettera PATINE. Subskrybentów rzadko omijają okazje. 

Na stronie jest jakiś błąd ... na głównej cena wieszaków wynosi 23 zł a jak się wejdzie na podstronę by zamówić to cena wzrasta do 25 zł 🤔79DACC70-C522-42CE-B765-9BF55A299346.thumb.jpeg.e6cbb2841bb1096a35949c86be5da67f.jpeg

• Like 1

Nie mam obecnie dostępu do danych. Bardzo proszę o kontakt mailowy z supportem w tej sprawie. Obsługa to sprawdzi i podeśle konkretne info. 

Nie jestem pewien :( A mierzyłeś już coś od nas w rozmiarze 45,5? Częściej wracają do nas buty ze względu na to, że rozmiar jest ciut za duży niż odwrotnie, także może warto spróbować? :) 

Dla niezdecydowanych mam nie lada zachętę na zakup w Patine.pl. Oddam za darmo kod na 25% zniżki.

*Rabatowaniem nie są objęte pary outletowe
**Rabatowaniem nie jest objęty dział MTO, ani preorder.

Kod ważny do końca miesiąca.Kto pierwszy ten lepszy.Pisać w temacie nie  PW.

W dniu 15.10.2017 o 20:09, arekx napisał:

Monki Yanko 663 burdeos, w użyciu od pół roku. Niedawno zaczęła skrzypieć podeszwa w prawym bucie. Skrzypi w chwili łamania buta i tylko pod naciskiem.

Wystarczy nacisk nawet palcami dłoni (dla testu) w dokładnie połowie długości równocześnie z zgięciem buta i słychać oraz czuć skrzypienie.

W lewym też problem się pojawił. Patine wysłało taką parę do producenta i okazało się, że jakaś wada. Producent wymienił podeszwy na nowe i póki co (krótko bo krótko -  tylko 1 dzień noszenia) problem zniknął.