Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Dan napisał:

Czy znana jest już odpowiedź?

Nie jestem pewien czy wpłynęło takie zapytanie do supportu. Jeżeli nie, a zależy na odpowiedzi, bardzo proszę mailem.

 

11 godzin temu, Krzysiek_W napisał:

 a kiedy będą jakieś nowości w sklepie? :)

Zasadą stało się, że nie informujemy o nowościach, póki nie mamy ich na miejscu :) Zbyt często terminy się przesuwały, a Klient niecierpliwy bywa i denerwujący się również :) 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6/22/2017 o 11:03, saphir.pl napisał:

Nie jestem pewien czy wpłynęło takie zapytanie do supportu. Jeżeli nie, a zależy na odpowiedzi, bardzo proszę mailem.

 

Zasadą stało się, że nie informujemy o nowościach, póki nie mamy ich na miejscu :) Zbyt często terminy się przesuwały, a Klient niecierpliwy bywa i denerwujący się również :) 
 

@saphir.plAle napisz choć kiedy można się ich spodziewać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
2 godziny temu, Jackuzzi89 napisał:

Chyba czegoś tu nie rozumiem. 1200 za buty, które są niewygodne? To początek użytkowania? Pewnie zrozumiem, jak sam bede mieć Yankoemoji23.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jestem pewien, że da się kupić niewygodne buty za pięciokrotnie wyższą cenę. Takie problemy nie występują jeśli się kupuje buty dopasowane do własnej stopy. 

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie czy warto płacić 1000+ za RTW i ryzykować? Bo po jednokrotnym przymierzeniu nie jesteśmy w stanie swierdzić czy obetrą, czy nie... z drugiej strony ile jest relacji Kolegów, którzy długo "dochodzili się" ze swoimi butami, by wreszcie stwierdzić, że to ich najwygodniejsze... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Jackuzzi89 napisał:

To w takim razie czy warto płacić 1000+ za RTW i ryzykować? Bo po jednokrotnym przymierzeniu nie jesteśmy w stanie swierdzić czy obetrą, czy nie... z drugiej strony ile jest relacji Kolegów, którzy długo "dochodzili się" ze swoimi butami, by wreszcie stwierdzić, że to ich najwygodniejsze... 

Warto, ale zawsze można zapłacić 2,5 tys + za bespoke i pewność, ze będzie ok :). 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi Yanko już cuda się działy. Przede wszystkim nieoceniona okazała się pomoc pracowni Kielmana, którzy to wzięli moje Yanko i wpakowali na moje kopyto, żeby się nieco dopasowały, do tego jeszcze podziałali z zapiętkiem, który od wewnątrz jest wykończony na mizdrę i mnie obcierał. Ponadto dopasowali prawidła, bo te od Saphira nie spełniały swojej roli. Dzięki tym zabiegom mogę chodzić w butach, a że mam do nich stosunek sentymentalny, bo to prezent, to jestem wielce wdzięczny za wkład jaki włożyli w obce buty.

Niestety, problem w okolicach dużego palca nadal występuje i nie mam pomysłu co z tym zrobić. 

Yanko chyba nie są dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Monki Yanko 663 burdeos, w użyciu od pół roku. Niedawno zaczęła skrzypieć podeszwa w prawym bucie. Skrzypi w chwili łamania buta i tylko pod naciskiem.

Wystarczy nacisk nawet palcami dłoni (dla testu) w dokładnie połowie długości równocześnie z zgięciem buta i słychać oraz czuć skrzypienie. W lewym nie ma tego problemu. Chodzę w obu butach na raz więc oba są narażone dokładnie na te same warunki :)

Jak się pozbyć irytującego efektu bo odsyłanie na gwarancję to ostateczność?

 

(Wyszukiwanie na forum daje parę wątków z podobnym problemem ale bez praktycznego rozwiązania.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj ani jeden powód ani drugi - testując palcami (od ręki) nie ma skarpet, a problem pojawił się po 6 mc więc to też nie kwestia rozchodzenia (chyba, że kilku miesięczne rozchodzenie tak na nie wpływa).

Ewidentnie jakieś dwie warstwy wewnątrz podeszwy trą o siebie i to tylko w jednym bucie z jednej pary Yanko (a mam kilka par Yanko - żadna inna takiego objawu nie daje).

Patentu sprawdzonego na to nie ma najwyraźniej (ktoś już by napisał) więc dalej to już mailowo się dopytam.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • saphir.pl changed the title to Patine.pl - klasyczne buty PATINE, TLB MALLORCA, YANKO i akcesoria męskie

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.