Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że raczej tylko z butami, choć ja przy ostatnim zamówieniu chciałem zakupić dodatkowe do jednej "starej" pary (gdzieś mi się zapodziały) i nie było problemu (ostatecznie otrzymałem je w prezencie od Vassa :D). No, ale do Yanko też by tak mogło być- tylko z butami. Podobną politykę stosuje Alden. Prawidła firmowe (z tym że uniwersalne) w cenie 25 albo 30 $ (już dobrze nie pamiętam) i wosk Aldena do corodvanu nr 8 (5 $) mogłem zakupić tylko razem z butami. Chciałem po jakimś czasie dokupić sznurowadła (na zasadzie- wyślijcie w liście) i się nie udało.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, saphir.pl napisał:

No i to jest bardzo dobra cena. Niestety w tej chwili prawidła Yanko kosztują niemal 2x tyle, więc prawdopodobnie nie produkują w tym samym miejscu, co Vass. Czy te prawidła w tej cenie kupię tylko z butami, czy mogę nabyć je gdzieś luzem (link)?

 

 

To jednak yanko produkują prawidła?Ale takie jak VASS czyli takie jak pierwotne kopyto?

Edyta: a no tak - czyli licząc 4,4zł  x50euro = 220 zł - cena wychodzi niższa  niż za prawidła saphira (240zł) i dlatego nie chcecie ich sprzedawać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Przytłacza mnie nieco ilość modeli na stronie. Zastanawiam się, czy nie istniałaby możliwość pogrupowania różnych kolorów i rodzajów podeszew pod jednym produktem, co zapewniłoby większą przejrzystość.

Czyli wchodzimy w dany model i można z rozwijalnej listy wybrać kolor (spośród dostępnych) i ewentualnie podeszwę (jeśli ten sam kolor jest dostępny na więcej niż jednej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadam to pytanie publicznie, a nie w wiadomości prywatnej (bo może ktoś też będzie zainteresowany): czy majstrowie z Hiszpanii będą w stanie zrobić Yanko 345 na kopycie 960 w systemie MTO? Zauważyłem, że bardzo ciężko jest znaleźć w ofercie producentów derby ze zdobieniami brogues, w dodatku z zamszu - a do czegoś takiego się przymierzam. Przykład poniżej: z góry dziękuję za odpowiedź :) 

Derby shoes, suede shoes for men, chocolate shoes, dark Brown shoes for men, elegant shoes for any occasion, comfortable shoes, wearable shoes with a suit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 90% taka realizacja będzie możliwa, ale po detale zapraszam jednak do kontaktu pod mailem sklepowym, by doprecyzować detale. Wtedy support kontaktuje się z producentem, by uzyskać 100% pewność i potwierdzenie. Jeżeli podobna realizacja miała miejsce, obsługa jest w stanie czasem podrzucić fotkę z archiwum. Oni tam dziś po prostu często w tej materii pamiętają i wiedzą więcej :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A czy są wstanie zrobić kopyto 915 z miejscem na podbicie takim jak jest w 960? Reasumując więcej miejsca w podbiciu na kopycie 915.Otwarta przyszywa.W takim modelu https://patine.pl/yanko-345-915-cuero.html . Własnie jak się ma otwarta przyszywa a monki 306? w monki się z biedą mieszczę a co przy otwartej więcej miejsca jest czy mniej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kopyta to od ręki pewnie nie, ale proszę o przeadresowanie zapytania na maila, a wtedy support przekaże sugestię na Majorkę. Może za jakiś czas po takich sygnałach powstanie po prostu nieco zmodyfikowane, nowe kopyto. 

Co do porównania, to jeżeli w monkach 306 jest w miarę komfortowo to jest spora szansa, że derby będą dobrym wyborem. Proponuję spróbować, bo teoria dość często mija się z praktyką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6/16/2017 o 12:09, 50groszy napisał:

A czy są wstanie zrobić kopyto 915 z miejscem na podbicie takim jak jest w 960? Reasumując więcej miejsca w podbiciu na kopycie 915.Otwarta przyszywa.W takim modelu https://patine.pl/yanko-345-915-cuero.html . Własnie jak się ma otwarta przyszywa a monki 306? w monki się z biedą mieszczę a co przy otwartej więcej miejsca jest czy mniej? 

Czy znana jest już odpowiedź?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • saphir.pl changed the title to Patine.pl - klasyczne buty PATINE, TLB MALLORCA, YANKO i akcesoria męskie

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.