Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A no właśnie! Już nadrabiam :)

Ekipa będzie na:

  1. HUSH Posnania - 19 i 20 listopada 2016 / Poznań / Posnania
  2. HUSH Warsaw -  10 i 11 grudnia / Warszawa / PGE Narodowy

*Jeżeli tylko macie ochotę zobaczyć w którymś z tych miejsc jakieś konkretne modele butów z naszej oferty lub przymierzyć konkretne rozmiary – dajcie nam koniecznie cynk w wiadomości wysłanej na e-mail sklepowy! 

top_hush_warsaw_posnania_patine.jpg

O samych eventach:
http://targi.hushwarsaw.com/

O naszej obecności na HUSH:
http://blog.patine.pl/hush-bedziemy-poznaniu-warszawie/

ZAPRASZAMY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2016 o 15:17, Aron napisał:

Użycie wyszukiwarki jest jakąś opcją. Jednak nie są pokazywane wszystkie wyniki, przykładowo ostatni link nie powoduje wyświetlenia trzewików na kopycie 915. Przycisk "Więcej wyników" nie działa, przynajmniej u mnie. Możecie sprawdzić ten przycisk? Gdyby działał, to problemu by nie było. :)

A zdenerwowaliśmy się na tych "tiechników", co mówią, że się nie da i zrobiliśmy po swojemu - "kopytka" ogarnięte :)

http://patine.pl/category/kopyta

 

kopyta_patine_shoes.jpg

  • Oceniam pozytywnie 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Już koresponduję ze sklepem i wyjaśniamy moje wątpliwości :) Wydaje mi się że macie błąd w opisie rozmiarów - wynikałoby z Waszej strony że np. na marynarkę Suitsupply w rozmiarze XS (42) powinienem brać wieszak M, a na taką w rozmiarze małe M (48) wieszak L...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Taka uwaga ogólna, do rozważenia czy nie warto zgłosić producentowi. Po ostatnich zakupach od VASS - byłbym w stanie dopłacić do zakupionych butów yanko, gdyby były oferowane z prawidłami wykonanymi zgodnie z kształtem pierwotnego kopyta. Według mnie to ma  znaczenie (przynajmniej dla purystów). Chciałem zrobić porównanie kopyta p2 VASS z kopytami G Yanko. Buty Yanko trzymam na prawidłach z allegro i zwątpiłem teraz czy nadal utrzymują kształt nadany im przez twórcę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba by znacznie, znacznie podniosło cenę butów (chociaż... Markowski miał w pewnym momencie w ofercie "własne" prawidła, tylko do jednego z trzech kopyt, ale jednak - z buty tanie). Ja w tej mierze zawsze ufam sprzedawcy i proszę o dobranie odpowiednich prawideł z oferty sklepu. Efekty do tej pory dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, swordfishtrombone napisał:

To chyba by znacznie, znacznie podniosło cenę butów (chociaż... Markowski miał w pewnym momencie w ofercie "własne" prawidła, tylko do jednego z trzech kopyt, ale jednak - z buty tanie). Ja w tej mierze zawsze ufam sprzedawcy i proszę o dobranie odpowiednich prawideł z oferty sklepu. Efekty do tej pory dobre.

Wiesz, to mogłaby być opcja po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Jamjest napisał:

Taka uwaga ogólna, do rozważenia czy nie warto zgłosić producentowi. Po ostatnich zakupach od VASS - byłbym w stanie dopłacić do zakupionych butów yanko, gdyby były oferowane z prawidłami wykonanymi zgodnie z kształtem pierwotnego kopyta. Według mnie to ma  znaczenie (przynajmniej dla purystów). Chciałem zrobić porównanie kopyta p2 VASS z kopytami G Yanko. Buty Yanko trzymam na prawidłach z allegro i zwątpiłem teraz czy nadal utrzymują kształt nadany im przez twórcę. 

Czy możesz napisać jak wypada u Ciebie rozmiar w P2 a 960? Prosiłbym też o krótkie porównanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Jamjest napisał:

Taka uwaga ogólna, do rozważenia czy nie warto zgłosić producentowi. Po ostatnich zakupach od VASS - byłbym w stanie dopłacić do zakupionych butów yanko, gdyby były oferowane z prawidłami wykonanymi zgodnie z kształtem pierwotnego kopyta. Według mnie to ma  znaczenie (przynajmniej dla purystów). Chciałem zrobić porównanie kopyta p2 VASS z kopytami G Yanko. Buty Yanko trzymam na prawidłach z allegro i zwątpiłem teraz czy nadal utrzymują kształt nadany im przez twórcę. 

Rozmawialiśmy o tym z właścicielami. W najbliższej przyszłości raczej nie będzie. W przyszłości dalszej być może poszukają opcji, ale sam nie byłbym tu akurat dużym optymistą. Prawidła produkowane w Europie są bardzo drogie w porównaniu do tego, co zalewa rynek w tym temacie od strony Chin. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, saphir.pl napisał:

Prawidła produkowane w Europie są bardzo drogie w porównaniu do tego, co zalewa rynek w tym temacie od strony Chin. 

Trochę mnie nie przekonuje takie tłumaczenie, bo prawidła to przecież nic innego, jak uproszczona forma kopyta. Produkcja prawideł, tak samo jak kopyt może odbywać się na kopiarkach, a samo późniejsze ich przecięcie i wkręcenie śrubek, to nie czynność, która trwała by wieki i może to zrobić całkiem niewykwalifikowany pracownik. Koszt wytworzenia to max kilkanaście euro z niezłym już zarobkiem przy produkcji przemysłowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaką strategię cenową stosuje Vass (może buty ma tak drogie, ze do prawideł dopłaca ;-)), ale dedykowane do konkretnego kopyta drewniane dwuczęściowe prawidła kosztują detalicznie w sklepie 30 Euro (nie myślę, żeby je produkowali poza Europą), więc może by się dało w sensownej cenie :D

Last F (to co delikatnie wystaje poza obręb prawidła, to zarys podeszwy):

f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • saphir.pl changed the title to Patine.pl - klasyczne buty PATINE, TLB MALLORCA, YANKO i akcesoria męskie

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.