Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że zaliczka teraz, a do kiedy reszta kwoty? Czy inne modele butów, np 432 czy 435 lecz z ażurowanym medalionem też można zamówić?

 

Na ich stronie jest napisane - zaliczka teraz, reszta jak przyjadą do magazynu. W zamówieniach masz możliwość wybrania "inne" i wtedy wpisujesz swoje wymysły :)

 

patine.pl - poszło zamówienie :)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że zaliczka teraz, a do kiedy reszta kwoty? Czy inne modele butów, np 432 czy 435 lecz z ażurowanym medalionem też można zamówić?

Zmiana typu medalion/brak medalionu jest możliwa. O wpłatę pozostałej części należności prosimy poprzez e-mail, kiedy buty są już gotowe do wysyłki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tylko na zamówienie, czy spodziewacie się dostawy takich?

Tylko na zamówienie.

 

 

 

A wiadomo już coś więcej o dostawach w kolorze TdM?

Proszę o e-mail na adres sklepowy z konkretem, a będzie sprawdzone :)

 

 

A brogsy na dainite?  :D

Wydaje mi się, że nie było takich planów, ale również proszę o e-mail na adres sklepowy z konkretem, a będzie sprawdzone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście interesowałby mnie kolor Cuero. Wiem, że macie model 545, ale to jest tęgość G i chyba nie do końca podoba mi się to wydłużone kopyto. Dodatkowo chyba pełne zdobienie potęguje efekt wydłużenia, bo w przypadku modelu 657 jakoś mniej to dostrzegam.

 

Jeżeli chodzi o brogsy, to dla mnie modele 545 (G) 435 (F) i 421 (F) to kolekcja wiosna-lato, a model 664 (G) (brak w standardowej ofercie) i 741 (G) to kolekcja jesień-zima ze względu na optycznie cięższe kopyto 960.

 

Brogsy na kopycie 915 to mój plan zakupowy na wiosnę, choć mam dylemat czy model 435 nie byłby lepszy od 421, bo mniej zdobienia to optycznie lżejsze buty :) Ale z drugiej strony nie ma chyba butów, które bardziej mi się podobają niż pełne brogsy. W skrócie - nie umiem się zdecydować :).

 

Mam nadzieję obejrzeć też model 545 na Hush Warsaw, z tego co wiem, to będziecie na tych targach.

 

Wracając do modelu 421, to bez zastanowienia kupiłbym go w kolorze mahoniowym, ale nie wiem czy Yanko ma taki kolor skóry. Pomysł wziął się stąd, że bardzo podoba mi się model Alfred Sargent Hunt (przepraszam za przykład konkurencji), ale cena (ok 2500 zł) jest na ten moment dla mnie zbyt wysoka, zdjęcie poniżej.

post-5751-0-85364300-1447700195_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zamówiłem zamszowe monki. Zauważyłem, że zapiętka jest wykonana z gładkiej skóry. We wszystkich innych moich parach zapiętka jest, jak sądzę, zamszowa. Z czego wynika różnica? Osobiście sądzę, że zamszowe zapiętki są trwalsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zamówiłem zamszowe monki. Zauważyłem, że zapiętka jest wykonana z gładkiej skóry. We wszystkich innych moich parach zapiętka jest, jak sądzę, zamszowa. Z czego wynika różnica? Osobiście sądzę, że zamszowe zapiętki są trwalsze.

To są decyzje producenta, ale przekażę opinię przy najbliższej okazji.

 

 

Jaka jest różnica w odcieniu, głębi koloru między negro ...

Nie ma żadnej. To są dokładnie te same skóry. Różnica tkwi w lepszych lub słabszych fotografiach i różnych opisach (oryginalne nazewnictwo zmiksowane z anglojęzycznym).

Poniżej oba modele na fotkach porównawczych ...

 

post-17-0-19881700-1447847713_thumb.jpgpost-17-0-15583300-1447847714_thumb.jpgpost-17-0-92092100-1447847714_thumb.jpg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka newsów!

 

  1. Z nieukrywaną satysfakcją ogłaszamy, że cel nr 2 dziś został osiągnięty i zamówienia GMTO Yanko Patina by The Shine będą realizowane w możliwie najniższej cenie! Dziś cena spadła po raz kolejny, a zamówienia przyjmujemy już tylko przez 1 dzień i 23 godziny (licznik na stronie)!
    post-17-0-60293100-1448105120_thumb.jpg
     
  2. Uzupełnienie rozmiarówki Yanko Chukka 080Y Cambridge Niger ... 
    post-17-0-36665300-1448105119_thumb.jpg
     
  3. Uzupełnienie rozmiarówki Yanko 653YH Cuero ... 
    post-17-0-19598900-1448105120_thumb.jpg
     
  4. Uzupełnienie rozmiarówki Yanko 525O (podeszwa OSLO) ...
    post-17-0-75488900-1448105119_thumb.jpg

 

Zapraszamy :)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka newsów!

[*]Z nieukrywaną satysfakcją ogłaszamy, że cel nr 2 dziś został osiągnięty i zamówienia GMTO Yanko Patina by The Shine będą realizowane w możliwie najniższej cenie! Dziś cena spadła po raz kolejny, a zamówienia przyjmujemy już tylko przez 1 dzień i 23 godziny (licznik na stronie)!

yanko_patina.jpg

Super wiadomość że wszystko idzie jak założyliście :) czekamy zatem na urlop Arsena żeby wymalował wszystko ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • saphir.pl changed the title to Patine.pl - klasyczne buty PATINE, TLB MALLORCA, YANKO i akcesoria męskie

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.