Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ad. 1 tak

Ad. 2 zaczelo sie 15%, pozniej 20-25% a teraz 30%. Mam napisac 35%  8-) ?

Wg mnie cena 1000-1100zl za Yanko to jest niesamowita wartosc. Jesli patine jest w stanie osiagnac 30%, a bylbym mile zaskoczony to znakomicie. Zakup grupowy zyska przynajmniej jeszcze jednego zainteresowanego. Dla mnie jednak 20% tez jest super

Ad. 3 split toe derby na 915 i zamszowe oxfordy semi brogue albo adelaide w kolorze tobacco

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto da więcej ;)

Dziękuję za wszystkie sugestie!

 

Zamówienia grupowe pewnie będą oparte bardziej na modelach spoza stałej oferty niż na wysokich rabatach, ale może uda się to zainicjować jakąś krótką promocją w ramach ostatniego CrashTestu dla naszego systemu i wtedy będzie to prawdopodobnie okazja, której większość oczekuje. Jak się uda, będę informował w wątku.

 

Ad. 3 - piękne monki na jedną klamrę (to oznacza nowy model ;-))))

 

Takie monki to był jeden z pierwszych modeli, który się u nas pojawił :) Fakt, że już ich nie ma. Wracamy?

 

post-17-0-99899700-1437569058_thumb.jpg

post-17-0-81631400-1437569057_thumb.jpg

 

A co myślicie o:

post-17-0-73004200-1437569103_thumb.jpg

 

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. tak - ale liczę, że buty będą uszyte tak starannie, jak przy indywidualnych zamówieniach, i nie będzie telenoweli z terminami dostawy itp.

 

2. myślę, że 30% to jest jakiś tam realny upust

 

3. split toe derby na szerokim kopycie, na podwójnej skórzanej podeszwie lub york, kolor na pewno nie czarny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A lud nie domagał się double monków przypadkiem, a nie pojedynczych? Może jakieś foty wszystkich dostępnych opcji + ankieta?

Double monki są w ofercie Patine od ręki, we wszystkich kolorach tęczy, jaki jest sens robienia na nie grupowego zamówienia, na które trzeba czekać 2 miesiące?

Zaprezentowane derby bardzo ładne, chociaż ja jak już pisałem, wolałbym "trzyoki" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam z uwagą każdy komentarz, sugestię, uwagę ... nie ma co się ograniczać, bo rozmyślam nawet nad tymi bardzo abstrakcyjnymi propozycjami ;)

Zastanawiam się na przykład nad jakąś grupową akcją patynowanych Yanko przez @Arsena.

 

Dziś więcej ludzi chodzi w Cordovanach niż w butach patynowanych. Może dałoby się tę relację odwrócić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam z uwagą każdy komentarz, sugestię, uwagę ... nie ma co się ograniczać, bo rozmyślam nawet nad tymi bardzo abstrakcyjnymi propozycjami ;)

Zastanawiam się na przykład nad jakąś grupową akcją patynowanych Yanko przez @Arsena.

Dziś więcej ludzi chodzi w Cordovanach niż w butach patynowanych. Może dałoby się tę relację odwrócić?

Wtedy najlepszą propozycją jest moja: "dwuoczne" derby na kopycie 915!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dałoby się tę relację odwrócić?

 

Może, odwróćmy role. Wklejcie proszę kilka modeli, których nie ma w ciągłej sprzedaży, mogą być też w wersji do patynowania. Będzie łatwiej się zorientować w możliwościach.

 

Pisząc o 3-okich derby na 915 miałem na myśli coś takiego, ale mam wątpliwości czy każdy ma w głowie podobny but. Łatwiej chyba będzie ogarnąć temat jeśli ograniczymy się do tego co jest możliwe.

 

post-3633-0-44626500-1437580339_thumb.jp

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • saphir.pl changed the title to Patine.pl - klasyczne buty PATINE, TLB MALLORCA, YANKO i akcesoria męskie

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.