Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...

A może opcja z "żabkami" na czubkach, zamiast z gwoździkami? W mojej okolicy żaden zakład szewski nie ma ich w ofercie i najczęściej słyszę, że tego już się nie robi ale mam wrażenie, że to odpowiedź z podtekstem - nie mam w ofercie tzn. że się ich nie stosuje.

Nie każdy lubi stukać żabkami, ale być może opcja, by żabki luzem znalazły się w opakowaniu na złość Szewcom? Nie będą mieli wymówki ;)

 

 

Z innej beczki.

Jak długo potrwa promocja na buty w drewnianym pudełku z dodatkami?

Czy buty na stałe będą sprzedawane w drewnianym pudełku?

Kiedy boxcalfy do patynowania?

  1. W tej chwili po sugestiach od Klientów drewniane pudełko jest opcją, a nie musem.
  2. Nie, już w tym momencie można kupić bez skrzynki.
  3. Obecnie nie jestem w stanie podać żadnych terminów. Trwają prace nad kopytami, trwają rozmowy i ustalenia z naszymi partnerami, jeszcze musimy trochę polatać, sporo się dzieje ... na razie będę milczał jak grób, żeby nie zapeszyć :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nieśmiało donoszę (zanim pójdzie globalne info), iż w Outlecie trochę się pozmieniało i jest szansa, że ktoś, coś trafi:

http://patine.pl/category/outlet?horizontal

 

Ponadto wyprzedajemy Loafersy, które również w tym momencie znajdziecie w outlecie i jeszcze jest "jakotaki" wybór rozmiarowy.

 

Zapraszamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Obmyślamy nowe akcje ... badanie rynku na razie :)

  1. Będzie zainteresowanie zamówieniami grupowymi w patine.pl?
  2. Jaki % rabatu przy zamówieniu grupowym skłania Was z reguły do zakupu pary butów?
  3. Jakie modele MTO powinny pojawić się w ofercie zamówień grupowych (na te oczywiście trzeba niestety czekać jakieś 2 miesiące +)?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko ja nie rozumiem :) Chodzi o zamówienie grupowe, w którym każdy zamawia inne buty, czy takie, w którym model jest z góry określony?

 

Odpowiadając na pytania.

Ad 1. Tak.

Ad 2. Trudno mówić o procentowym rabacie nie mając pewności co do ceny wyjściowej. 1100 zł za Yanko uważam za bardzo dobrą cenę, 1000 zł według mnie to już super rabat. Pewnie przy trzewikach trzeba coś dodać. Czyli przy cenie dotychczasowej 1300 zł, to ok 20% rabatu.

Ad 3.

 - Yanko 664 Cambridge Niger, podeszwa York.

 - Trzewiki z zamkniętą przyszwą na kopycie 960 ze skóry Cambridge Niger lub Cambridge Niger łączonej ciemnobrązowym z zamszem.

 - Derby ze skóry scotch grain w kolorze tan i z podeszwą storm welted (chyba nic takiego nie było do tej pory), wybaczcie, że umieszczam zdjęcie konkurencji poniżej :).

 - Tassel loafers na kopycie 915 (mam nadzieję, że się da:)) ze skóry Cambridge Cuero, to już pomysł na przyszły sezon.

post-5751-0-66400800-1437501118_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie doczytałem posta wyżej tylko zacząłem szukać co to za model Yanko. I myślałem, że to jakaś wersja tego: http://patine.pl/yanko-style-545-goodyear-welted.html- które to buty chętnie bym przytulił w dobrej cenie. Lub coś w tym stylu, mogą być też jaśniejsze. 

 

1. Tak

2. 25% brzmi dobrze

3. Yanko 545 Cuero 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • saphir.pl changed the title to Patine.pl - klasyczne buty PATINE, TLB MALLORCA, YANKO i akcesoria męskie

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.