Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się - Yanko za 900 zł to dobra okazja. Ja akurat kupiłem oksfordy na kopycie 915 - jestem pod wrażeniem. Najbardziej ujęło mnie w nich trzymanie stopy od spodu. Być może po prostu trafiłem na odpowiednie kopyto, ale różnica w tym elemencie jest dla mnie bardzo wyraźna (in plus) względem butów innych marek (Meermin, Berwick, Gordon Bros, Herring).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Karol G. napisał:

Zgadzam się - Yanko za 900 zł to dobra okazja. Ja akurat kupiłem oksfordy na kopycie 915 - jestem pod wrażeniem. Najbardziej ujęło mnie w nich trzymanie stopy od spodu. Być może po prostu trafiłem na odpowiednie kopyto, ale różnica w tym elemencie jest dla mnie bardzo wyraźna (in plus) względem butów innych marek (Meermin, Berwick, Gordon Bros, Herring).

To prawda. Ja na black friday zamówiłem berwick 3010, i yanko 558 na kopycie 962. Yanko leżą jak na miarę i ogólnie jak stoją obok berwicków to jak porównywać mercedesa z toyotą (bez hejtu na toyotę, bo to bardzo dobre auta). Aż mam chęć domówić jeszcze jedną parę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Karol G. napisał:

Najbardziej ujęło mnie w nich trzymanie stopy od spodu. Być może po prostu trafiłem na odpowiednie kopyto, ale różnica w tym elemencie jest dla mnie bardzo wyraźna (in plus) względem butów innych marek (Meermin, Berwick, Gordon Bros, Herring).

W Meerminach na Hiro trzymanie stopy od spodu czuć jeszcze mocniej niż w Yanko 915. Dlatego to tylko kwestia dopasowania, a nie konstrukcji buta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha :) No ładnie, ale teraz to już i mnie rozbolały oczy :) Litości Panowie :) 

Żeby może jednak wrócić do tematyki wątku z przyjemnością informujemy, że po kilku latach przerwy paski właśnie wróciły do naszej oferty:

https://patine.pl/category/paski

patineshoes_belts_tlb_eleganckie.thumb.jpg.f5cfe2024bea45008f5789b46c07ae81.jpg

patine_belts_patineshoes.thumb.JPG.8afe13ae8f4c5f5a6c85854ca5495d61.JPG

 

No i kilka nowych modeli trzewików wpadło do działu BOOTS:

https://patine.pl/category/obuwie-klasyczne-boots

IMG_1811_resize.thumb.JPG.cda07079a51845c39e9ed0f583fcc99c.JPG

IMG_1817_resize.thumb.JPG.8ea9e9b2ddfc297ef9c56573814e8236.JPG

patine_boots.thumb.JPG.c54a2b81cca7bb62437747b807c36d01.JPG

EDIT:
Zapomniałem! W sklepie kilkudniowe PROMO ŚWIĄTECZNE na większość indeksów Promocja nie wymaga żadnych kodów. Ceny zostały zaktualizowane. Wesołych :)

 

Zapraszamy!

 

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, saphir.pl napisał:

Haha :) No ładnie, ale teraz to już i mnie rozbolały oczy :) Litości Panowie :) 

Żeby może jednak wrócić do tematyki wątku z przyjemnością informujemy, że po kilku latach przerwy paski właśnie wróciły do naszej oferty:

https://patine.pl/category/paski

patineshoes_belts_tlb_eleganckie.thumb.jpg.f5cfe2024bea45008f5789b46c07ae81.jpg

patine_belts_patineshoes.thumb.JPG.8afe13ae8f4c5f5a6c85854ca5495d61.JPG

 

No i kilka nowych modeli trzewików wpadło do działu BOOTS:

https://patine.pl/category/obuwie-klasyczne-boots

IMG_1811_resize.thumb.JPG.cda07079a51845c39e9ed0f583fcc99c.JPG

IMG_1817_resize.thumb.JPG.8ea9e9b2ddfc297ef9c56573814e8236.JPG

patine_boots.thumb.JPG.c54a2b81cca7bb62437747b807c36d01.JPG

EDIT:
Zapomniałem! W sklepie kilkudniowe PROMO ŚWIĄTECZNE na większość indeksów Promocja nie wymaga żadnych kodów. Ceny zostały zaktualizowane. Wesołych :)

 

Zapraszamy!

 

I cyk zamówienie poszło ❤️ 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Tak. Wystarczy uzgodnić to z supportem.

Najlepiej w UWAGACH DO ZAMÓWIENIA na bu sklepach zawrzeć po prostu taką prośbę, np. "Złożyłem również zamówienie w sklepie .... Numer zamówienia to: ...  Proszę o połączenie obu zamówień". Wtedy w jednym ze sklepów można śmiało wybrać "Odbiór osobisty", by system nie naliczył dodatkowych kosztów za przesyłkę. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
5 godzin temu, Krzysztof G napisał:

Człowiek dalej choruje?

Szczerze mówiąc, ciężko wyczuć. Po długim zwolnieniu lekarskim nie wrócił już do pracy, ale to pewnie historia mało interesująca dla forumowiczów więc nie będę rozwijał :) 
Ta sprawa jest tak nisko na liście priorytetów, że albo zostanie zniwelowana w sposób naturalny i zniknie po wyprzedaniu indeksów, albo zostanie wyprostowana w momencie, w którym naprawdę będzie wiało nudą :)

 

5 godzin temu, Krzysztof G napisał:

P.S. Mirror Shine GRATIS w topie - tragedia

Pełna zgoda! Najchętniej od razu bym to zmienił. Niestety, dzięki niemu osiągamy efekty, które przerosły nasze oczekiwania więc nie pozwolą mi tego zrobić :) Na szczęście ta akcja długo nie potrwa :) 

P.S.
Gdybym tylko mógł to cały etat lub nawet 2-3 etaty poświęciłbym na szlifowanie detali i upiększanie witryny, bo cały czas widzę niedoróbki. Niestety, żeby przetrwać trzeba przede wszystkim sprzedawać. Tak, wiem że jedno z drugim koreluje :) Staramy się to pogodzić i dążyć do ideału, kiedy tylko możemy, ale czasem rzeczywistość sprowadza nas na ziemię i wtedy już mniej się myśli o ART, a bardziej o zwykłej TYRCE, z której w sumie również można czerpać przyjemność :) 

 

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • saphir.pl changed the title to Patine.pl - klasyczne buty PATINE, TLB MALLORCA, YANKO i akcesoria męskie

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.