Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za wszystkie uwagi. Przekazujemy je ludziom odpowiedzialnym za poszczególne sfery. Jedne trafiają na podatny grunt, inne nie, ale o wszystkich się dyskutuje.

@el-biczel,
filtr producentów in progress + kilka innych kwestii. 

@Krzysztof G,
nie pilotuję tego projektu w całości, bo ze względu na ilość obowiązków musimy je jakoś dzielić, ale również sugestie techniczne z chęcią przekazuję. Nie potrafię i nie dam rady jednak prowadzić publicznej dysputy na ten temat. Po prostu oddaję to w inne, decyzyjne ręce i ufam, nawet jeżeli coś wydaje mi się inaczej.

@roter6,
bardzo ważna sprawa! Cały czas o tym myślę! Częściowo już się zmieniło, bo spięliśmy np. ciemne brązy ze sobą w filtrach mimo tego, że są to różne skóry, z różnych źródeł. Podobnie z jasnymi brązami, średnimi ... itd. Ale to jest cały czas dla mnie bardzo nieczytelne i na pewno będę chciał to zmienić!

@Panam,
tyle się dzieje, że nie pamiętam już o którym projekcie pisałem, ale jeżeli o tym, który mam obecnie na głowie to mam nadzieję, że to kwestia ... dni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@saphir.pl Rozważcie takie nazwy kat.: Rozmiar (po co słowo dostępne?), Skóra, Kopyto, Podeszwa. 

W skórach kolory brązowy, czarny, niebieski, zielony, bordowy. Ewentualnie beżowy? Myślę, że można dodać zamsz, skóra licowa. I tak user może wybrać kilka naraz. Albo dodatkowy filtr: zamsz, licowa, aksamit? Tylko nie wiem czy to nie jest przerost formy nad treścią. Sugerowałbym też zamiast kolorowych belek dać nazwę koloru i w kwadracie/prostokącie próbkę koloru. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wleciało sporo nowego do działu skarpetkowego ;) Z tej okazji trwa przez kilka dni PROMOCJA, którą objęte są wszystkie francuskie produkty (czytaj: również kremy i pasty). 

Trochę więcej o samych skarpetach z nowych kolekcji i manufakturze, w której są produkowane:
https://blog.patine.pl/skarpety-nie-tylko-dla-franuskich-politykow/

skarpety_patineshoes03.jpg

skarpety_patineshoes04.jpg

skarpety_patineshoes05.jpg

skarpety_patineshoes01.jpg

skarpety_patineshoes02.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, saphir.pl napisał:

Wleciało sporo nowego do działu skarpetkowego ;) Z tej okazji trwa przez kilka dni PROMOCJA, którą objęte są wszystkie francuskie produkty (czytaj: również kremy i pasty). 

Trochę więcej o samych skarpetach z nowych kolekcji i manufakturze, w której są produkowane:
https://blog.patine.pl/skarpety-nie-tylko-dla-franuskich-politykow/

skarpety_patineshoes03.jpg

skarpety_patineshoes04.jpg

skarpety_patineshoes05.jpg

skarpety_patineshoes01.jpg

skarpety_patineshoes02.jpg

LCF są bardzo fajne, szkoda tylko że cena dość wysoka... Natomiast w kwestii trwałości, świetne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Może kiedyś uda się wprowadzić tą opcje bo sam się na tym złapałem,że chciałem tak kliknąć ;) 

Mam jeszcze kilka detali do osoby pilotującej ten projekt;

- font szeryfowy w dziale ze skarpetkami nie pasuje do ogólnej stylistyki forum, oraz różne akapity.

- rozmieszczenie zdjęcia z opisu jest bardziej przesunięte od pozostałych zdjęć

- w opisie skarpetek dziwne prostokąty

- szary prostokąt w jakości skarpetek średnio pasuje (przerobienie go na biały to 5 kliknięć,ewentualnie zmienić rozmieszczenie)

- puste miejsce między "zapytaj eksperta" a stopką  np. https://patine.pl/tlb-529s-vegano-brown.html

*W multirenowacji "nasze marki" macie stare logo  Patine do patine.pl , logo Yanko również przekierowuje do patine.pl , i chyba brakuje TLB i Patine shoes/socks skoro to "nasze marki"

 

 

 

roznca.jpg

rozmieszczenie.jpg

przestrzeń.jpg

belka.jpg

jakość.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • saphir.pl changed the title to Patine.pl - klasyczne buty PATINE, TLB MALLORCA, YANKO i akcesoria męskie

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.