Skocz do zawartości

Misza

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 108
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

5. Zgłaszając się do Konkursu, Uczestnik oświadcza i potwierdza, że zgłoszona przez niego stylizacja konkursowa jest jego autorstwa oraz, że przysługują mu autorskie prawa majątkowe i osobiste do zdjęć i ew. tekstu, w tym prawo do wysyłania ich na Konkurs.

 

 

Jeżeli kolega jest autorem stylizacji do Hannibala, występuje z imienia i nazwiska w produkcji jako stylista i nie podpisał zrzeknięcia się praw własności na rzecz NBC to oczywiście wystosuje odpowiednie przeprosiny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wszyscy tak chwalą kolegę Stylemana, że chyba muszę łyżkę dziegciu wrzucić do tej beczki miodu. icon_twisted.gif  Zestaw, owszem bardzo ładny ale 99% robi garnitur o bardzo ładnym, wyrazistym wzorze. Natomiast tytuł konkursu to "Łączymy wzory!" a tego tutaj nie widać za bardzo. Poza tym na zdjęciu nr 2 jakaś mucha usiadła na krawacie. ;)

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wszyscy tak chwalą kolegę Stylemana, że chyba muszę łyżkę dziegciu wrzucić do tej beczki miodu. icon_twisted.gif  Zestaw, owszem bardzo ładny ale 99% robi garnitur o bardzo ładnym, wyrazistym wzorze. Natomiast tytuł konkursu to "Łączymy wzory!" a tego tutaj nie widać za bardzo. Poza tym na zdjęciu nr 2 jakaś mucha usiadła na krawacie. ;)

Łyżka dziegciu zawsze zaostrza smak ,muchy nie widzę jak również nie widziałem na krawacie,może patrzymy na dwa rożne zdjęcia lub usiadła na ekranie komputera na chwile. Jeżeli w moim zestawie brakuje wzorów ,zostaje mi tylko mozliwosc zaprezentowania się w patchworku,z dodatkiem bokserek w myszkę Miki.. ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się wszyscy zgadzają to jest nuda :D Być może moje stwierdzenie o za małej liczbie wzorów świadczy o tym, że są one tak wspaniale dobrane ;) I nie, nie czekam na Twoje zdjęcie w bokserkach z myszką Miki :D

 

PS. Chciałem muchę przegonić ale nie odlatuje cholera ;)

post-244-0-02321500-1366708837_thumb.jpg

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styleman - wygrałeś i nie ma co dalej dyskutować :D

 

W sumie to do Styleman'a: Wszedłem tutaj przejrzeć zdjęcia innych i zastanowić się, jaki zestaw zdołam stworzyć, ale widzę, że to będzie tylko i wyłącznie 'występ' pro forma, bo skasowałeś nas wszystkich  :P

 

Wysoki poziom, Panowie! Tak trzymać!

 

--

Edit: Mówiłem o pierwszym wpisie, drugi już tak bardzo mi się nie podoba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie konkurs "jeden mercedes do zgarnięcia", tylko zabawa na forum, nadająca jakiś nowy cel i sens prezentacji swoich zestawów. Chodzi o ducha ścigania się i samodoskonalenia "for fun", a nie prześcignięcia wszystkich dla medalu :) Więc zachęcam do zamieszczenia zdjęć, nawet jeżeli ktoś nie czuje się na siłach, bo jednak chodzi o udział w kształcącej mikro-konkurencji 

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie konkurs "jeden mercedes do zgarnięcia", tylko zabawa na forum, nadająca jakiś nowy cel i sens prezentacji swoich zestawów. Chodzi o ducha ścigania się i samodoskonalenia "for fun", a nie prześcignięcia wszystkich dla medalu :) Więc zachęcam do zamieszczenia zdjęć, nawet jeżeli ktoś nie czuje się na siłach, bo jednak chodzi o udział w kształcącej mikro-konkurencji 

Dodałbym, że konkurs w swoim kształcie jest świetną i zabawną okazją wyjścia poza zwyczajowe schematy przypisywane klasycznej męskiej elegancji. Ponadto lustro kłamie i warto jest wykonać kilka fotek, aby spojrzeć na siebie z dystansu i zweryfikować wstępne założenia tworzonego zestawu.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.