Skocz do zawartości

[KRAKÓW] Pracownia krawiecka Robert Badura


robin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie.

Forum przeglądam już jakiś czas, teraz przyszedł czas na pierwszy post.

 

Muszę uszyć koszulę smokingową oraz dokonać kilku przeróbek smokingu RTW (skrócić spodnie i rękawy marynarki). 

Co myślicie o pracowni Pana Roberta Badury -http://www.krawiectwobadura.pl/ ? Czy ktoś z was ma jakieś doświadczenia oraz opinie na jej temat.

 

Jeśli możecie to polećcie miejsce gdzie w Krakowie można uszyć koszulę. Znalazłem na forum polecane pracownie do przeróbek krawieckich, lecz niestety nie mogę znaleźć opinii o osobach szyjących koszule na miarę.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza Sienną też?

Dzisiaj się dodzwoniłem, okazuje się, że pozostałtylko sklep przy Wadowickiej 5.

 

Niestety nie posiadają aktualnie materiału na koszule w kolorze białym.

 

Panowie poradźcie gdzie w Krakowie lub Tarnowie można jeszcze uszyć  koszulę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Byłem, jestem i będę klientem w Pracowni Pana Badury i powiem szczerze, że jestem zachwycony wykonanych dzieł przez tego Pana. Szyłem kilka garniturów, kurtkę ze skóry, marynarki, spodnie, rozmaite poprawki jak i same koszule o których mowa. Jakość wykonanego zlecenia jest wspaniała i polecam każdemu, kto się zastanawia lub szuka dobrego krawca. Jak dla mnie Pan Badura jest swoistym artystą w swoim fachu i nie ma lepszego od Niego. Również można uszyć koszulę na miarę, szeroki wybór wzorów samej koszuli, mankietów na rękawy jak i kołnierzyków.

 

Mam nadzieję, że pomogłem.

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turkusie42, to nie o to chodzi, że jesteśmy strasznie nieufni etc. Rzecz w tym, że w Twoim poście poza pochwałą pracy p. Badury, nie można nic wyczytać. Poniżej kilka podpowiedzi co mogłoby nas zainteresować:

  • krawiec szyje z powierzonych jak i własnych materiałów. Z własnych ma próbniki / kupony tkanin od...
  • szyje na płótnie / fizelinie
  • jego marynarki są twarde jak zbroja / miękkie jak koszula
  • nie kręci nosem przy 'bajerach' 
  • jest otwarty na propozycje klientów / szyje po swojemu 

 

To mi tak na szybko przyszło do głowy, a jako, że obraz to 1000 słów, dlatego poprosiliśmy o zdjęcia. Od tych które są na stronie, z ubraniami na manekinach, stanowczo wolimy takie gdzie dzieło krawca jest na zadowolonych klientach klientach  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście, strzelam ślepakami. Ale nie ma problemu, jutro wieczorem mogę wrzucić parę zdjęć, jeżeli któregoś z Panów bardzo to interesuje. (jutro, bo dopiero będę miał dostęp do swojej garderoby i odpowiedniego aparatu:)

 

Pozdrawiam

 

Mam nadzieję, że uzyskałeś dostęp do swojej garderoby tudzież aparatu, ponieważ bardzo chętnie zobaczymy obiecane zdjęcia. Wybacz niecierpliwość, ale przy tak entuzjastycznej recenzji naprawdę chęć zobaczenia efektów pracy krawca jest ogromna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

rozmawiałem dzisiaj z krawcem - pracownia wydaje się warta większego zainteresowania / rozpoznania. Pan Robert Badura jest w branży 25 lat, skończył technikum odzieżowe.

Robi na płótnie, korzysta głównie (a może jedynie) z materiałów Holland & Sherry.

 

Cennik za garnitur:

igła = 2000 pln

dodatki = 200-300

 

+ materiał, można przynieść swój.

 

Jak ktoś będzie miał jakieś aktualne doświadczenia ze współpracy - zapraszam do pisania w tym temacie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Tej wiosny szyłam u p. Badury damski garnitur + spódnicę do niego. Cena za igłę - 1600 zł.

 

To moje pierwsze bespoke, ale jestem bardzo zadowolona z rezultatu (odzwierciedlenia mojego pomysłu, wskazówek co do elementów, których nie byłam pewna). Duży plus za umiejętność dopasowania do damskiej sylwetki (marynarka była wręczrozpruwana i spasowywana do momentu aż zaczęła leżeć dokładnie tak jak powinna).

 

Czas oczekiwania - 6 tygodni na pierwszą miarę (trafiłam na gorący okres), potem poszło szybciej.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.