Jump to content
Typowy Janusz

Producenci, marki butów: Yanko

Recommended Posts

Możesz też sprawdzić jak będą leżeć buty marki Patine. Może lepiej, może gorzej, sprawdzić warto

• Like 1

1 godzinę temu, Solrac napisał:

Dziękuję za odpowiedź. @saphir.pl co myślisz na ten temat ? Skorzystać z darmowej wymiany i wziąć rozmiar 9 z każdego z modeli czy polecisz jakieś inne lotniki, które będą lepiej leżały ?

Pozdrawiam

Nie wygląda to w istocie optymistycznie i obawiam się, że w Yanko te pół rozmiaru zrobi różnicę, ale nie będzie to tak duża różnica, by zniwelować problem. Celowałbym raczej w H, które oferujemy w marce PATINE:

https://patine.pl/wholecut-black-77022.html

*Problem w tym, że UK9 już wyprzedano :( Pozostałoby ewentualnie spróbować UK8,5 lub dopytać supportu, na kiedy można spodziewać się uzupełnienia rozmiarówki.

50 minut temu, saphir.pl napisał:

Nie wygląda to w istocie optymistycznie i obawiam się, że w Yanko te pół rozmiaru zrobi różnicę, ale nie będzie to tak duża różnica, by zniwelować problem. Celowałbym raczej w H, które oferujemy w marce PATINE:

https://patine.pl/wholecut-black-77022.html

*Problem w tym, że UK9 już wyprzedano :( Pozostałoby ewentualnie spróbować UK8,5 lub dopytać supportu, na kiedy można spodziewać się uzupełnienia rozmiarówki.

Dziękuję za odpowiedź. Mimo wszystko wymienię obie pary na rozmiar UK9, wrzucę tutaj fotki i poczekam na opinie :) Wysłałem już w tej sprawie maila.

Kolego, po co prosisz o rady jeśli z nich nie korzystasz? Masz takie rozwarcie, że i dwa numery większe nie pomogą. To nie są buty dla Ciebie.

• Upvote 2

10 godzin temu, pi_senny napisał:

Kolego, po co prosisz o rady jeśli z nich nie korzystasz? Masz takie rozwarcie, że i dwa numery większe nie pomogą. To nie są buty dla Ciebie.

Dziękuję za odpowiedź. Skoro sklep oferuje jedną darmową wymianę, to grzechem byłoby nie skorzystać na zasadzie "a nuż" się uda. Jeśli nadal będzie to wyglądało fatalnie po prostu je zwrócę i zamówię coś na kopycie z tęgością H. To moje pierwsze, klasyczne buty i muszę znaleźć odpowiedni dla siebie rozmiar.

Pozdrawiam

@Solrac naprawdę nie ma sensu. Gdyby obłożyny się nie schodziły 1,5-2cm to można byłoby się zastanowić. Zamów od razu w innej tęgości - piszę z doświadczenia też mam wysokie podbicie.

6 godzin temu, Solrac napisał:

Skoro sklep oferuje jedną darmową wymianę, to grzechem byłoby nie skorzystać...

Za darmo to i ocet słodki :-)

• Like 2
  • Upvote 2

Panowie, mam berwicki 3010 rozm. 7/41 i przyszwa schodzi się całkowicie przy mocnym zawiązaniu, na długość są ok. Czy jest sens pchać się w kopyta F w Yanko czy odpuścić i znaleźć  coś np. na kopycie 962 G ?

Mam berwicki 3010, są Ok. Mam też kilka par Yanko na kopytach 960G i 962 G. Kopyta F są na mnie za wąskie w palcach.  

• Like 1

Jakieś 2 lata temu kupiłem 2 pary chukka na kopycie 790F. W brązowych po ok. roku użytkowania zauważyłem pękniętą ramę. Fabryka uznała reklamację, ale niestety nie dało się butów naprawić, a Patine.pl na stanie nie miał mojego rozmiaru. Zaproponowano mi zwrot pieniędzy z możliwością kupienia butów po pierwotnej cenie promocyjnej, gdy buty pojawią się w ofercie. We wrześniu nowe buty dotarły do mnie, z czego jestem bardzo zadowolony.

Zauważyłem, że podeszwa jest nieco dłuższa i szersza niż w starszych butach. Nowe buty są dokładniej wykonane, a ścieg na ramie drobniejszy, co widać na czubkach.

IMG_7086.jpg

• Like 1
  • Upvote 2

Cześć, kupiłem yanko na kopycie 962 czyli w tegości G w rozmiarze 7, które pasują jak ulał. Bardzo mi się podobają zamszowe derby na kopycie 915, no i pytanie, czy jest w ogóle szansa, że się w nie zmieszcze? Np biorąc rozmiar większe? Czy muszę odpuścić?