Skocz do zawartości

Producenci, marki butów: Yanko


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.09.2017 o 22:52, Friedman napisał:

Jeśli chodzi o mnie, to już wyleczyłem się z Yanko :). Mam dwie pary i najistotniejszy dla mnie element - czyli skóra - bardzo mnie zawiódł. Nawet piękne kopyto 915 i wspaniała obsługa klienta nie są w stanie tego zrekompensować, dlatego teraz celuję w inne marki.

A dla mnie, ostrożnej, chytrej i wyliczonej Pyry, yanko póki co jest idealne pod względem stosunku jakości do ceny. A porównanie jakieś mam. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

takie być może dziwne pytanie -- czy ten (zdj) wystający element ażurowania powinien właśnie tak wystawać do góry? Boję się, że szczotkując/polerując/normalnie użytkując but mógłbym zacząć ten element niechcący odrywać. I czy oszalałem, jeśli pomyślałem o przyklejeniu go do cholewki kropelką? :D

20171008_143423.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.09.2017 o 19:12, BrotherM napisał:

Poza tym wątpię, byś wszedł w 915, a 960 może być problematyczne jeśli masz wysokie podbicie.

 

W dniu 27.09.2017 o 17:46, BrotherM napisał:

960 leżało dziwnie, w przyszwie straszne rozwarcie, a w 962 podobnie plus duży ból w tym miejscu.

W modelu 664Y na kopycie 960 rzeczywiście najbardziej czuję ucisk w podbiciu ale nie mam jakiegoś strasznego bólu w tym miejscu. Przyszwa jak na razie jeszcze nie schodzi się do końca ale po czasie pewnie się dogramy.

22214946_10210379584029514_72509213_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć, u różnych osób różnie. U mnie po pierwszym wyjściu nieśmiało wyjrzał szew, ale dużo, dużo skromniej niż u Ciebie. Możesz zelować, nabijać żabki, albo chodzić dalej i sprawdzić czy czasem po wstępnym starciu proces się nie spowolni. Nawet jeśli szew się przetrze to jeszcze nie musi być tragedia, gorzej jak znosisz go na tyle że zaczniesz ścierać ramę.

Ewentualnie podzeluj i miej z głowy na długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Artur - chodzić i jedynie zwracać uwagę na to, by nie zetrzeć ramy. Jak już buty się przełamią i poddadzą bardziej motoryce chodu, to i ścieranie czubków nie będzie tak szybkie. Jak się skóra całkiem zetrze do ramy, to i tak będziesz miał wtedy czas podjąć decyzję co dalej - uzupełnić skórą, innym materiałem, uzupełnić skórą i podzelować, itd. Żabki osobiście Ci odradzam, ale jakbyś się upierał żeby je zastosować na czubkach, to należałoby to zrobić w tym momencie.

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech się te szwy przecierają :) Co Ci szkodzi. Dopóki spody są integralne, tzn. nie dochodzi do widocznych szczelin, czy rozwarstwień, to chodź w butach i nie zawracaj sobie głowy głupotami.  Jakby się podeszwa zaczęła rozwarstwiać, to po prostu buty mówią, że trzeba im trochę pomóc "pozbierać się do kupy". Jak nie masz jakiegoś ogarniętego szewca pod ręką, to najwyżej jak będzie potrzeba, to napisz i zrobimy wersję taką, że zapomnisz o startych czubkach.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie obiecywał, że będzie łatwo, ale w sumie zasada przynajmniej u nas jest prosta:

  • Kupujesz - mierzysz - pasują = zostają
  • Kupujesz - mierzysz - nie pasują = bezpłatna wymiana (proszę sprawdzić aktualne zasady i regulamin, bo to potrafi zmienić się w czasie) lub zwrot (płatny).

:)

Edytowane przez saphir.pl
Uzupełnienie informacji! Przed decyzją zakupową prosimy zapoznać się z aktualnymi zasadami funkcjonowania sklepu i regulaminem. Wpisy na forum potrafią się zdezaktualizować!
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu z dziwnymi marszczeniami i bąblami na skórze w modelu 306 (zdjęcia kilka postów wcześniej strona 86)

Buty zostały wysłane do Patine skąd przekazane dalej do Yanko

Dzisiaj dostałem odpowiedź, iż reklamacja została uznana i mogę sobie wybrać dowolny model w dowolnym rozmiarzę w tej samej cenie. 

Patine oraz Yanko stanęło na wysokości zadania za co dziękuję. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.