Skocz do zawartości

Producenci, marki butów: Yanko


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Zajac Poziomka napisał:

Poniżej zrobione teraz na szybko  zdjęcie klapy i paska od moich monków C&J i takich mocnych marszczeń jakoś nie ma... 

 

Niby tak, ale w porównaniu do Yanko ten krzywy szew nie wyglada zbyt dobrze...

W mojej ocenie, na wyglad klap i paskow ma tez wplyw sposòb ich użytkowania. Ja muszę użyć siły, mocno dociagnać pasek by go zapiać. Niewatpliwie ma to wpływ na wyglad skóry po 50 takich założeniach. Niemniej, moje monki Yanko wygladaja porownywalnie z monkami @lubo69

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, saphir.pl napisał:

Yanko chciałoby aspirować do jakości C&J, ale umówmy się, że trochę brakuje. I półka i cena jest inna :) Także, ciężko porównywać, aczkolwiek jeszcze raz podkreślę, że na zdjęciach MAKRO niemal zawsze będziemy mieli okazję się do czegoś przyczepić. I to niezależnie od marki.

Ja to wiem i napisałem też że jestem z moich Yanko zadowolony. Ale nie można też pisać, że takie marszczenia to normalna sprawa (Ty tak nie piszesz, ale już niektórzy z forumowiczów tak). Split-toe bardzo ładne, fajnie by było jakby pojawiły się zamszowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, saphir.pl napisał:

Yanko chciałoby aspirować do jakości C&J, ale umówmy się, że trochę brakuje. I półka i cena jest inna :) Także, ciężko porównywać, aczkolwiek jeszcze raz podkreślę, że na zdjęciach MAKRO niemal zawsze będziemy mieli okazję się do czegoś przyczepić. I to niezależnie od

  • Chcemy je w stałej ofercie?

Jakie to kopyto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Aron napisał:

Ale zdjęcia zrobić można, chyba, że jeszcze buty z przedsprzedaży nie dotarły :) .

Wydaje mi się, że w zamszu jeszcze nie dostaliśmy ani pary, choć nie jestem ostatnio na bieżąco i mogę nie wiedzieć :) 

Na razie ta fotka modelu 539 na 960G musi wystarczyć:

patineshoes_14539_last960.jpg.facd58168639d630ad28f7315c4f55e3.jpg

 

 

  • Like 3
  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się stało...

taka oto paczuszka dziś w me ręcę wpadła...a w niej czekoladowe austerity brogues model 659.

Pierwsze wrażenia mocno pozytywne, już rozumiem forumowy slogan dołóż do Yanko. 

Dziękuje @saphir.pl i całej załodze Patine.pl za chęć i pomoc w zamówieniu ze skolyx’a, bez nich nie udałoby się zakończyć pomyślnie całej transakcji.

Co do samych butów jak dokładnie pooglądam to coś zapewne napiszę, zwłaszcza że mogę je porównać z bliźniaczym modelem od Loake. Niemniej jednak piorunujące wrażenie robi linia buta. Tęgość G w kopycie 962 a one smukłe, agresywne...talia osy. Aż trudno mi wyobrazić sobie jak wygląda takie 204 na 915...

 

BABF659C-C416-4C7B-AF0B-5115DB182A64.jpeg

7645E0B9-0C1C-4391-B01A-D1F8E748F83E.jpeg

46EF3232-53B3-4561-96D1-33955486F8F7.jpeg

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.