Skocz do zawartości

Producenci, marki butów: Yanko


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Whitesnake napisał:

Uff..., a przy okazji...

Czym się różnią Yanko Yes Cuero od Yanko Cuero?

Yes Cuero to skóra kolorystycznie niejednolita. Efekt takiego Testa de Moro, ale zdecydowanie bardziej subtelny. Na pierwszy rzut oka nie zawsze to widać, lepiej dostrzegalne na żywo i w słońcu.

Te drugie to klasyczne Cambridge Cuero bez gradientów i efektów specjalnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, saphir.pl napisał:

Yes Cuero to skóra kolorystycznie niejednolita. Efekt takiego Testa de Moro, ale zdecydowanie bardziej subtelny. Na pierwszy rzut oka nie zawsze to widać, lepiej dostrzegalne na żywo i w słońcu.

Dziękuję. Ładne i medalion taki lekko krokietowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Szczerze, to nie wiem :) Zdarza się nam po zamówieniu Klienta MTO wziąć kilka par, bo komuś projekt się spodobał, albo mamy jakieś tam plany. Nie jestem pewien jak jest w tym przypadku, ale jeżeli jest chęć dotarcia do prawdy polecam kontakt z supportem :) Gdyby faktycznie lustro samowolnie było położone na zakupionej parze, a nie jest to efekt pożądany, wystarczy tylko słowo :) 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ta sama. Nasze fotografie robione są w naturalnych warunkach (być może przyjdzie czas na zmianę) i najprawdopodobniej jedna sesja była robiona w pełnym słońcu o innej porze roku niż druga, która mogła być realizowana w skrajnie innych warunkach pogodowych.

Edit:
Oczywiście w razie wątpliwości ZAWSZE można poprosić mailem o fotografie dodatkowe obu par zestawionych obok siebie. Support na pewno prośbę spełni :)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Pytanie skierowane głównie do osób posiadających Yanki ze skóry Uranio - czy dałoby radę wrzucić zdjęcie używanych butów z tej skóry? Chciałbym zobaczyć jak skóra Uranio pracuje, jak kolor wygląda po potraktowaniu go kremami i w miarę możliwości dowiedzieć się jakie są odczucia właściciela względem użytkowania tej skóry :D Bardzo proszę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według producenta wymiarowo oba są porównywalne, ale dość często nasi Klienci przy loafersach na 955 schodzą o połówkę z rozmiarem w stosunku do użytkowanych oxfordów na 962.  Nie jest to oczywiście 100% przypadków, bo sprawa dopasowania to kwestia dość indywidualna. Optymalnie zamówić 2 rozmiary, pozostawić lepiej pasujący i zwrócić ten mniej dopasowany. Coraz więcej osób tak właśnie czyni i to jest dość skuteczna strategia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2017 o 18:00, Wodzu napisał:

A jaka jest szerokość kopyta w rozmiarze UK9,5 i UK10?

@Edycja - oxfordy na 962 w rozmiarze 9,5 leżały na moich stopach tak jak poniżej. Jest w ogóle sens próbować loafersy na 955?

IMG_20160414_202353.jpg.c57b3c45803b894282e288ce3f3f53bc.jpg

@Wodzu, szerokość kopyta jest porównywalna, wysokość podbicia również. Noszę rozmiar 41,5 i w 962 przyszwa schodzi się u mnie idealnie. W loafersach na 955 (które tylko przymierzałem), stopę również miałem bardzo dobrze dopasowaną. Ty masz wyższe podbicie i u Ciebie może nie być tak komfortowo.

P.S. Fantastyczny kolor tych oxfordów, a but wydaje się smuklejszy niż jest w rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przyszły loafersy 506 testa de moro i niestety, ale kolejne podejście do Yanko zakończone porażką. W podbiciu jest dobrze, a wynika to z faktu że loafersy są o wiele mocniej wycięte od oxfordów i moje stopy w tym miejscu nie są jeszcze zbyt strome. ;) Niestety są trochę za wąskie i stopy mi się w nich dość szybko zaczynają męczyć. Szkoda, bo to bardzo ładne buty. Może kiedyś pojawią się "obiecane" tęższe kopyta. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.