Skocz do zawartości

Producenci, marki butów: Yanko


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

"Jakiś czas temu dostałem od naszych partnerów  ze Stowarzyszenia BWB, propozycję testowania butów Yanko. Długo zastanawiałem się który model z oferty Patine.pl wybrać, a ostatecznie zwyciężyły względy praktyczne – czarne oksfordy nie są w mojej kolekcji licznie reprezentowane. To był dobry wybór."

 

CRW_4121-1024x681.jpg

 

 

Więcej na W drugiej skórze

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Okazuje się, że właściwie od razu musimy robić kolejne zamówienie. Myślę o rozszerzeniu oferty o 2-3 modele:

 

- czarne lotniki

- brązowe lotniki

- czarne double monki

 

Jeżeli macie jeszcze jakieś sugestie to proszę się dzielić ... zobaczymy co da się zrobić.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Okazuje się, że właściwie od razu musimy robić kolejne zamówienie. Myślę o rozszerzeniu oferty o 2-3 modele:

 

- czarne lotniki

- brązowe lotniki

- czarne double monki

 

Jeżeli macie jeszcze jakieś sugestie to proszę się dzielić ... zobaczymy co da się zrobić.

 

pozdrawiam

 

 

Double monki na kopycie 915 mają takie wyprofilowanie noska jak w butach np. Bestetti (ale bez przesady).

Monki są tak popularne że nie może ich w ofercie zabraknąć.

 

Widzę że się pospieszyłem z zakupem Meerminów.

 

Lotniki? Ich też nie może zabraknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Okazuje się, że właściwie od razu musimy robić kolejne zamówienie. Myślę o rozszerzeniu oferty o 2-3 modele:

 

- czarne lotniki

- brązowe lotniki

- czarne double monki

 

Jeżeli macie jeszcze jakieś sugestie to proszę się dzielić ... zobaczymy co da się zrobić.

 

pozdrawiam

 

 

Lato idzie więc może jakieś loafersy? Najchętniej też zamszowe :)

 

 

post-17-0-53628200-1369036561.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy już coś wiadomo o cordowanie ? 

 

Masz na myśli paski, jak kamil?

 

Czy jest szansa na pasek do spodni z wiśniowego cordovanu?

 

@kamil - potrzebuję byś sprecyzował, który konkretnie pasek Cię interesuje i walczę dalej.

@maciato - jeżeli pytasz o buty, to spróbuję może ze 2-3 pary zamówić na próbę. Zobaczymy ile to finalnie będzie kosztowało i jak długo potrwa realizacja - no i jak buty będą się prezentowały. Jeżeli macie sugestie co do modeli z Cordovanu - proszę o sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy przewidujecie opcje oferowania butów we wszystkich dostępnych u producenta kolorach (zamsz, licowa), ale oczywiście na zamówienie?

Tak - na razie nie ma tej opcji w sklepie, ale jeżeli ktokolwiek zainteresowany jest oferowanym modelem w innym kolorze, lub z innej skóry (zamsz zamiast licówki lub lico w innym kolorze) - proszę o maile. Postaramy się zamówić konkretnie pod klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli paski, jak kamil?

 

 

@kamil - potrzebuję byś sprecyzował, który konkretnie pasek Cię interesuje i walczę dalej.

@maciato - jeżeli pytasz o buty, to spróbuję może ze 2-3 pary zamówić na próbę. Zobaczymy ile to finalnie będzie kosztowało i jak długo potrwa realizacja - no i jak buty będą się prezentowały. Jeżeli macie sugestie co do modeli z Cordovanu - proszę o sugestie.

Chodzi o dopłatę do butów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najprostszy, gładki pasek pasujący stylistycznie do garnituru, wysokość 3 cm. Coś w stylu drugiego lub trzeciego od góry na tym zdjęciu: http://forum.butwbutonierce.pl/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=7034

 

 

 

 

 

@kamil - potrzebuję byś sprecyzował, który konkretnie pasek Cię interesuje i walczę dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dzięki!

 

Zlecenie było dość ryzykowne, bo nigdy wcześniej zielenią się nie bawiliśmy, tym bardziej cieszę się Caporegime, że jesteś zadowolony.

Sam zadaję sobie sprawę z tego nad czym jeszcze musimy popracować, ale każdy kolejny projekt nas rozwija i to mnie najbardziej cieszy :)

 

Pełna galeryjka dla zainteresowanych:

http://www.flickr.com/photos/91658898@N02/sets/72157634106296466/

 

 

pozdrawiam

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.