Skocz do zawartości

Producenci, marki butów: Yanko


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

Warto chyba założyć nowy temat. Czy "Janek" znajdzie swoje miejsce w polskim segmencie butów z górnej części średniej półki?

"Skóra sprawia bardzo dobre wrażenie, wykończenie cholewki również, choć poprawiłbym kilka niuansów przy łączeniu cholewki z pasem, w okolicach obcasa – widoczne po dokładnym przyjrzeniu się, na zdjeciach tego nie uświadczycie.

To co najbardziej podoba mi się w tych butach to bardzo smukłe kopyto. But jest bardzo ładnie wytaliowany, zbliża się pod tym względem do moich Alfred Sargent Hadleigh. Buty są na kopycie Yanko 961 – charakteryzuje się ono prócz smukłości, lekko kwadratowym czubkiem."

Dołączona grafika

Więcej na: http://www.wdrugiejskorze.pl/w-reku-yanko/

Tutaj warto od razu zapytać Sami Wiecie Kogo ;) - czy buty będą dostępne również ze skór, których próbnik dumnie leżał obok samych butów na Wielkiej Impregnacji? Bo wiem, że wielu kolegów się nad tym zastanawiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy wpis :)

Potwierdzam, iż poszczególne modele z czasem mają być dostępne w różnych wersjach kolorystycznych i będzie można również zdefiniować rodzaj skóry (zamsz i 2-3 rodzaje lica). Mam nadzieję, że cele zostaną stosunkowo szybko zrealizowane :)

Na razie od ręki chcemy oferować to co w katalogu. Pozostałe wersje w opcji "na zamówienie".

Odnośnie tychże, dodatkowych opcji więcej konkretów będziemy mogli zdradzić pod koniec kwietnia, po powrocie z Majorki, gdzie mamy zobaczyć i dowiedzieć się podobno dużo więcej :)

P.S.

Yanko wydaje się być bardzo otwarte na sugestie. Zatem jeżeli macie jakieś uwagi lub podpowiedzi, uważacie, że czegoś brakuje na polskim rynku o co moglibyśmy powalczyć to proszę pisać. Wynotujemy i pomęczymy Hiszpanów :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy coś takiego jak wersje granatowe/szare butów, zamszowe albert loafers albo chociaż klasyczne balmorale (na co pewnie byłby największy popyt z wymienionych) to już koncert życzeń? ;)

Albo coś co mi od dłuższego czasu po głowie chodzi - prawdziwie domowe slippersy

A tak schodząc na ziemię, to jak będą różne wersje kolorystyczne obecnie dostępnych loafersów, monków i reszty klasycznych butów to już będzie małe zamieszenie. Dodać do tego balmorale i trzewiki to już będzie naprawdę szaleństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy coś takiego jak wersje granatowe/szare butów, zamszowe albert loafers albo chociaż klasyczne balmorale (na co pewnie byłby największy podaż z wymienionych) to już koncert życzeń? ;)

Odnotuję. Dam znać po powrocie :)

Albo coś co mi od dłuższego czasu po głowie chodzi - prawdziwie domowe slippersy

Jak będą chętni i współpraca z Yanko będzie układała się po naszej myśli to może być temat na projekt forumowy :)

Jednak przyziemnie to jak będą różne wersje kolorystyczne obecnie dostępnych loafersów, monków i reszty klasycznych butów to już będzie małe zamieszenie. Dodać do tego balmorale albo trzewiki częściowo zamszowe/tweedowe to już będzie naprawdę szaleństwo.

No nie chcę za dużo obiecywać na razie ... ale szanse na pewno są :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Daniel i tak by się wydało. W dzisiejszych czasach jest możliwe wyszukiwanie obrazkami google, nic się nie ukryje, szczególnie, że użyłeś bezpośrednich linków ;)

Czy oferta europejska jest inna, czy po prostu Yanko jeszcze nie upgrejdował strony ze wszystkimi modelami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełen luz - mam nadzieję, pokazywać Wam jak najwięcej i z uwagą wczytywać się w sugestie :)

"Janek" obecnie podróżuje i kontakt jest utrudniony. Na miejscu mamy ponoć zobaczyć sporo więcej. Na dziś nie jestem pewien czy to "więcej", to jest właśnie to, co w linku, czy coś jeszcze. Co do oficjalnej strony Yanko - nie ma na niej wszystkich dostępnych modeli i kolorów. Natomiast te widoczne w linku (jp), będziemy mogli zamawiać.

My z kolei będziemy musieli podejmować pewne decyzje, gdyż na początku oferta dostępna w 24h będzie niestety ograniczona. Dlatego, jeżeli tylko któreś modele z linków lub innych stron uznacie za szczególnie interesujące, bardzo proszę sygnalizować w tym wątku najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Albo coś co mi od dłuższego czasu po głowie chodzi - prawdziwie domowe slippersy (...)

Drogi Capo,

Może to niezupełnie w temacie Yanko, ale właśnie dziś zamówiłem coś podobnego u Simona Cramptona/Permanent Style. Gdyby ktoś reflektował, chyba jest jeszcze czas ;-)

Info o stylu, materiale i cenie tutaj: http://www.permanentstyle.co.uk/2013/03/the-perfect-travel-slipper.html

Pozdrawiam,

Red

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dzisiaj otrzymałem w końcu swoje Yanko (dzięki chłopaki!). But na żywo robi niesamowite wrażenie - kopyto jest dużo bardziej smuklejsze niż na zdjęciach firmowych, a dodatkowo but jest świetnie wyprofilowany wewnątrz i stopa ma też podparcie od spodu. 

 

 

tdh8zlY.jpg

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj otrzymałem w końcu swoje Yanko (dzięki chłopaki!). But na żywo robi niesamowite wrażenie - kopyto jest dużo bardziej smuklejsze niż na zdjęciach firmowych, a dodatkowo but jest świetnie wyprofilowany wewnątrz i stopa ma też podparcie od spodu. 

 

Na zdrowie :) No właśnie fotki to nasza słaba strona i faktycznie jesteś kolejną osobą, która zwraca nam uwagę, iż na żywo jest zdecydowanie korzystniej. Będziemy nad tym pracować z czasem. Na razie trochę na wariackich papierach ...

 

Mam nadzieję, że "Yanko-Testerzy" z czasem przekażą i Forumowiczom i nam wielu cennych informacji oraz wskazówek :)

Przyjemności w trakcie eksploatacji i wysokiego połysku życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Daniel. Co do zdjęć to miałem raczej zdjęcia ze strony Yanko, bo Wasze zobaczyłem dopiero dziś.

 

Maciato - myślę, że koło niedz./pon. coś się powinno pokazać na www.wdrugiejskorze.pl . Jak Ci się podoba model który wybrałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.