Jump to content
Sonny

[TRÓJMIASTO], Gdynia-Sopot-Gdańsk - Przewodnik Miejski

Recommended Posts

Nie lubię krawców, którzy wciskają klientom kit, licząc na to, że zupełnie się nie znają. Miałem zdecydowanie za długie rękawy i proszę o ich skrócenie - p. Dziekoński wmawia mi, że tak jest OK, bo jak skróci, będzie mi widać koszulę... Proszę o skrócenie i zwężenie spodni - nie da się, tylko mi pod skosem trochę przyciął i nadal mam za długie i za szerokie spodnie. Proszę o poprawę konstrukcji rękawów w marynarce - nie da się... A do tego wszystko szybko, szybko, szybko, szybko, bo kolejka.

PS No mi akurat butonierkę wyciął bez zastrzeżeń :D.

Gdzie wykonać w Gdańsku najprostsze skrócenie rękawów koszuli z przesunięciem listwy?

Na stronie Dziekońskiego, pisze, że przeróbek koszul nie wykonuje.

Czy nie można znaleźć jakiego zakładu i załatwić sprawę wysyłkowo? Np. pani z Piaseczna skracająca koszulę dla salonu Osovskiego jeszcze rok temu brała za przeróbkę 20 zł, to jest za pół darmo. Przecież pomiar (i określenie sposobu przeróbki) jest prosty.

Oczywiście, że można. Jeżeli z takowego korzystasz to bardzo fajny sposób. Dzięki za pomysł.

Wiadomo wysyłka dodatkowo płatna (w dwie strony). Możliwość poplamienia/zniszczenia koszuli podczas transportu. Na miejscu po prostu wygodniej.

Mile widziana podpowiedź z tymi przeróbkami w Gdańsku. Zakład Dziekońskiego już się tym nie zajmuje(nie mówiąc już nawet o częstych wpadkach).  

W dniu 6.03.2019 o 15:04, Dar napisał:

Przecież to jest antyreklama tego zakładu. Po pierwsze dwurzędowy garnitur ma być noszony bez krawata, po drugie ze spodni robi się harmonijka, po trzecie marynarka jest jakoś słabo dopasowana na dole. Najbardziej jednak razi tekst, który napisany jest jak wypracowanie w 6 klasie.

• Like 2

Ale materiał, z którego został wykonany - całkiem ciekawy ;) Dwurzędowy garnitur ma być noszony bez krawata?

No właśnie, jest ktoś sensowny z Gdańska i okolic zajmujący się przeróbkami garnituru (pomijając p. Dziekońskiego)?

W dniu 9.03.2019 o 15:57, Dar napisał:

No właśnie, jest ktoś sensowny z Gdańska i okolic zajmujący się przeróbkami garnituru (pomijając p. Dziekońskiego)?

Jeśli chodzi o przeróbki w Gdańsku, najlepiej z mojego doświadczenia robi pracownia krawiecka Capris, nie mają na pewno tanio, ale wszystkie przeróbki, które wykonałem, oraz pracując w garniturach, jak wysyłałem dla klientów wszyscy byli zadowoleni.

https://pl-pl.facebook.com/pages/category/Apparel---Clothing/Capris-Pracownia-Krawiecka-1313543732083448/