Skocz do zawartości

[TRÓJMIASTO], Gdynia-Sopot-Gdańsk - Przewodnik Miejski


Sonny

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...

Panowie, w razie przygotowań do zamówienia u danego rzemieślnika, lub prezentacji finału zamówienia, proszę o zakładanie osobnych wątków w dziale Bespoke i ew. zostawienie linka w temacie danego rzemieślnika w przewodniku.

Unikniemy bałaganu i damy szansę zauważenia wszystkim, że któryś z nas ptzygotowuje się do kolejnego zamówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Przerabiałem u p. Dziekońskiego garnitur. Nie jestem zadowolony z jego pracy. Porównuję ją do przeróbek, które w innym garniturze wykonał mi p. Mystkowski w Warszawie.

Zaznaczam przy tym, że zarówno zbieranie miary jaki i dokonywanie samych zmian (chociaż tu nie mam pewności) było dokonywane przez współpracownika p. Dziekońskiego. Był to starszy pan, którego imienia ani nazwiska już niestety nie pamiętam.

Na marginesie, skoro już zabieram głos w tym temacie, chciałem wyrazić swoją opinię co do szycia garnituru u p. Dziekońskiego. Otóż efekt jego pracy to w najlepszym razie "wdzianko", nie garnitur. Chociaż, żeby być sprawieliwym, ze spodni jestem zadowolony. Nogawka na 20,5 cm i leżą na mnie wyśmienicie. To akurat sugestia i zasługa p. Dziekońnskiego.

W nowym roku, w celu uszycia nowego garnituru "roboczego" zamierzam wybrac się do p. Stenki w Żukowie, o którym dosyć dobrze wspominał Zaki na spotkaniu. Relacja na pewno się pojawi.

Pzdr

hrabja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam wybieram sie do Stenki mozliwe, ze jeszcze przed swietami, celem uszycia 'portek'. Relacja w nowym roku.

Pozdrawiam,

dsc.

Bardzo mnie to cieszy, bo to Perła (Igła) Pomorza ;) A jak już wszyscy krawcy starszej daty odejdą, to będziemy do Żukowa pielgrzymować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było pierwsze zamówienie u p.Stenki. Na pewno będę wracał z kolejnymi. Podoba mi się to, że jest bardzo kontaktowy i dobrze się z nim rozmawia, to dla mnie ważne. To były proste spodnie więc nie było tu za bardzo pola do eksperymentów stylistycznych, więcej dowiedziałbym się zlecając uszycie marynarki ale na to jeszcze przyjdzie pora (chyba że sam dojdę do takiej wprawy że wszystkie marynarki będę szył w domu :) ).

Ceny są bardzo atrakcyjne i chociaż życzę p. Michałowi jak najlepiej to mam nadzieję że to się szybko nie zmieni :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Hmm, ten odstajacy kolnierz marynarki to tak przypadkiem?

Pozdrawiam,

dsc.

W ogóle ta marynarka idealnie pasuje do kontekstu wypowiedzi krawca, czyli bastionu polskiej elegancji. Wygląda za przeproszeniem, jak najtańsza konfekcja sklepowa. No może poza spasowaniem prążków.

Edit: Dodam, że dla mnie nie ma większego znaczenia w co jest ubrany krawiec. Wyleczyłem się z takich ocen po wizytach w zakładach szewskich. Wymuskana do granic możliwości obsługa jakoś nieodłącznie kojarzy mi się z modelem biznesowym pracowni MTM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że dla mnie nie ma większego znaczenia w co jest ubrany krawiec. Wyleczyłem się z takich ocen po wizytach w zakładach szewskich. Wymuskana do granic możliwości obsługa jakoś nieodłącznie kojarzy mi się z modelem biznesowym pracowni MTM.

Jak obsługa jest za bardzo wymuskana nabieram podejrzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

http://www.konaszewski.eu/ nazwisko się pojawiało już kilkakrotnie tutaj,ale nie doczytałem się info od kogoś kto u niego coś uszył.

znalazłem coś takiego: http://www.groupon.pl/oferty/trojmiasto ... ki/2609762

co myślicie o tym?

Czy jakikolwiek szanujący się krawiec by poszedł na taką masówkę?

Nie mam niestety zdjęć na poparcie tego co piszę ale zdecydowanie odradzam. Na jego poprzedniej stronie były zdjęcia właściciela w tak koszmarnych, bezkształtnych worach (3 rozmiary za duża marynarka, spodnie z 5 fałdami na dole), że w życiu bym do niego nie poszedł. Teraz nie jestem w stanie ich znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

http://www.konaszewski.eu/ nazwisko się pojawiało już kilkakrotnie tutaj,ale nie doczytałem się info od kogoś kto u niego coś uszył.

znalazłem coś takiego: http://www.groupon.pl/oferty/trojmiasto ... ki/2609762

co myślicie o tym?

Czy jakikolwiek szanujący się krawiec by poszedł na taką masówkę?

Tak apropo: strona 40: http://www.bespoken.com/bespoken_all_pa ... .php?mag=5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.