Jump to content
metius

Marka butów: Shoepassion

Recommended Posts

Aj, Panowie... :)

Rabaty i przeceny są niezgodne z filozofią SHOEPASSION.com więc troszkę słabo byłoby działać w sprzeczności do założeń marki. 

Chociaż nigdy nie mów nigdy... Z początkiem naszej obecności na forum wprowadziliśmy akcje, w której do każdej zamówionej pary butów dokładaliśmy cedrowe prawidła o wartości 29,9 eur. Wiele osób na tym skorzystało bo chociaż nie był to typowy rabat to chcieliśmy pokazać, że wolimy z naszej strony dołożyć produkt, który jest niezbędny przy pielęgnacji obuwia.. Reasumując, prędzej spodziewałabym się takich akcji niż czystych rabatów :)

Miłego dnia.

Oliwia

• Upvote 3

Jako ze to pierwszy post na forum choć czytuje je od jakiegoś czasu witam wszystkich.

Ale do rzeczy czy istnieje szansa ze pojawią się w ofercie Shoepasssion buty typu brogue w kolorze burgund? ja od ręki jestem chętny.

Klepitko,

tak w końcu w nasze kolekcji pojawi się kolor burgundowy. Będą i brogsy i monki i inne modele :)

Ale myślę, że dopiero po wakacjach. 

Nie od razu Rzym zbudowano... w zeszłym roku mieliśmy jedynie jeden sklep stacjonarny w Berlinie. Dzisiaj Berlin, Monachium i Hamburg, a Frankfurt i Düsseldorf otwierają się jeszcze przed końcem wakacji...

Do tego dochodzi Warszawa :) Kolejne sklepy to kwestia czasu.

Pozdrawiam,

Oliwia

• Upvote 2

No to czekam na burgundy z niecierpliwością a sklep w Krakowie to dobry pomysł bo posucha u nas straszna i myślę że miałby duże wzięcie. 

• Upvote 1

Jako, że to mój pierwszy post, wyrazy szacunku dla całej społeczności forum :) Mam pytanie do Pani/ Pana z Shoepassion, czy jest juz może ustalona data otwarcia butiku w Warszawie? Jeśli byłby to zapowiadany 1 sierpnia to wstrzymam się z zamawianiem butów przez internet, a jeśli w grę wchodzi późniejszy termin to nie będę zwlekał z zakupem. Z góry dzięki za odpowiedź.

Faktycznie już niedługo otwarcia, specjalnie ze spotkania wróciłem pieszo via Krucza :-)

562b06eaa62739e8930c9d87b3971259.jpg

I to nawet w kilkiu bankach. Pytanie czy obok nie ma jakiegoś dostawcy chwilówek. Może się przydać bardziej niż bank:). Akurat dają 1000 zł.

Ja mam pytanie: CZy możemy dostać informację jakie będą ceny butów? Jestem ciekawy przelicznika.

Panowie, 

trwają jeszcze ostatnie kalkulacje na temat cen więc przed ich zakończeniem nie chciałabym ich ujawniać.

Przy okazji powiem, że buty są już w drodze z Berlina do Warszawy więc otwarcie tuż, tuż :)

Miłego weekendu!

Osobiście jestem spokojny o "uczciwy" przelicznik, bo zastosowanie mało pro-klienckiego wywołało by burzę :)

Przy takiej ilości pytajników na pewno będą mieli ;)

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

oby 

bo dzisiejsza wizyta u konkurencji ( Chmielna 30 - sklep Loake ) nie zakończyła się zakupami ( z powodu rzecz jasna szczupłości przymierzanych butów ) :x

oby 

bo dzisiejsza wizyta u konkurencji ( Chmielna 30 - sklep Loake ) nie zakończyła się zakupami ( z powodu rzecz jasna szczupłości przymierzanych butów ) :x

Pamiętasz może jakie modele przymierzałeś? Jeśli kopyto 026 Loake jest dla ciebie za wąskie, to chyba będzie ciężko.

przymierzałem jasnobrązowe brogsy  - myślę że to był model buckingham   tan albo chester 2 tan ( na podeszwie rubber sole )

z tego co się zorientowałem większość butów mają w tęgości F więc ponieważ te które mierzyłem były zbyt szczupłe odpuściłem sobie wpychanie stopy w inne modele  ... z szerszych kopyt  mieli tylko jakieś czarne derby ( w miarę pasujące )   ale nie byłem nimi  zainteresowany ponieważ poluję akurat na jasnobrązowe brogsy 

przymierzałem jasnobrązowe brogsy  - myślę że to był model buckingham   tan albo chester 2 tan ( na podeszwie rubber sole )

z tego co się zorientowałem większość butów mają w tęgości F więc ponieważ te które mierzyłem były zbyt szczupłe odpuściłem sobie wpychanie stopy w inne modele  ... z szerszych kopyt  mieli tylko jakieś czarne derby ( w miarę pasujące )   ale nie byłem nimi  zainteresowany ponieważ poluję akurat na jasnobrązowe brogsy 

Ok. Loake Buckingham nie jest tak szerokie jak ich derby, ale mimo wszystko ma dość obszerne kopyto. F w tych butach to jak G w Yanko.

Panowie czy ktoś z was posiada model 543 bądź 556, waham się i nie mogę zdecydować które bytu kupić.  Był bym niezmiernie wdzięczny za zdjęcia ....... a ujęcie  obydwu modeli obok siebie było by wspaniałe :) 

mam 2 pytania :

Krucza - pod jakim numerem ?

Use the Force, Luke!

Google Maps, I mean ;)

Krucza 46

Pozdr,

wojvv

• Upvote 1