Skocz do zawartości

Marka butów: Shoepassion


metius

Rekomendowane odpowiedzi

Może być tak, że zależnie od modelu najlepiej będzie pasować różny rozmiar (plus/minus 0,5 rozmiaru), monki mam w rozmiarze 10 i w szerokości były od razu bardzo wygodne, a w długości są absolutnie na styk, natomiast exfordy w rozmiarze 10 były ewidentnie za ciasne i wziąłem 10,5 (zwykle noszę 10, przykładowo w Yanko w szerokości G).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Mam pytanie związane z zaginaniem się skóry w obrębie "noska". Buty Shoepassion, model 540. Po kilku minutach spaceru po dywanie wyglądają tak, jak na zdjęciu. To normalne?

A może wybrałem zły rozmiar? Sugerowałem się miarką Shoepassion. Buty na szerokość są chyba dobre, ale nieco za długie. Moja większa stopa to - według tej miarki - 25,6 cm, więc wziąłem rozmiar 6.5. Jak jest z rozciąganiem się skóry na szerokość w butach tej marki? Może następnym razem lepiej zamówić rozmiar 6 i trochę pocierpieć? ;) 

SP1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Nie wiem czy jestem ostatnią osobą, która to zauważyła natomiast w sklepie internetowym Shoepassion.pl wprowadzono płatność w złotówkach zamiast w euro. Mechanizm podobny do tego co ostatnio zaproponował Suitsupply, czyli przelicznik kursu powyżej rynkowego, który przekłada się na wyższą cenę produktów (niewiele co prawda, ale jednak. Przynajmniej bazując na moich kalkulacjach z poprzednich zakupów). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

 

Dnia 13.05.2017 o 09:56, wally napisał:

Nie wiem czy jestem ostatnią osobą, która to zauważyła natomiast w sklepie internetowym Shoepassion.pl wprowadzono płatność w złotówkach zamiast w euro. Mechanizm podobny do tego co ostatnio zaproponował Suitsupply, czyli przelicznik kursu powyżej rynkowego, który przekłada się na wyższą cenę produktów (niewiele co prawda, ale jednak. Przynajmniej bazując na moich kalkulacjach z poprzednich zakupów). 

Więcej niż niewielka - przy ostatnim zakupie w Niemczech płaciłem za loafersy 209 Euro, a na SP.pl kosztują już 990 zł, czyli według aktualnego kursu ponad 236 Euro. Nawet uwzględniając różnicę w VAT-cie (23% vs. 19%) wychodzi sporo drożej niż dotychczas. W razie W jeżdzę regularnie do Warszawy autem i mogę coś dla chętnych "przemycić" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Z jakiegoś powodu przednia część wkładki w shoepassion jest mniej komfortowa niż w yanko (wrażenie twardości w przedniej części spodu stopy, tak z 2-3cm od palców, przy stawaniu).

Nie wiem z czego to wynika bo naciskając palcem w obu markach przednia część wnętrza buta wydaje się równie twarda.  Być może kwestia kształtu/profilowania.

Teraz zastanawiam się czym warto spróbować to zniwelować? Wkładek jest ogromna ilość do wyboru - http://www.shoepassion.pl/wkladki-do-butow.html , oryginalnych raczej się nie wyjmie. Półwkładki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuję zamówić buty z www.shoepassion.pl i szlag jasny mnie zaraz trafi. Pomijam już idiotyczne ograniczenie do płatności w jednej tylko walucie PLN, które pojawiło się na krótko przed tym jak chciałem zamówić buty. Dzwonię na podaną infolinię, by dopytać, czy jest możliwość płatności za pobraniem. Za każdym razem słyszę, że wszyscy doradcy są zajęci, proszę czekać. Mija kilka sekund i mnie rozłącza. Za każdym razem.

OK, poczytałem, znalazłem na stronie FAQ:

(Cytuję z FAQ)

Jak płacić?

Za zakupy w naszym sklepie płacą Państwo w złotówkach. Kiedy przejdą Państwo z zakupami do kasy, zapytamy o preferowaną formę płatności. Mają Państwo do wyboru płatność przy pomocy karty kredytowej (Visa & Mastercard), PayPal, płatność za pobraniem oraz przelew tradycyjny. Przy wyborze płatności przelewem, towar wyślemy do Państwa dopiero wtedy, kiedy należność zostanie przez nas zaksięgowana.

Po drodze z pracy wybrałem kasę z bankomatu na to zamówienie. W domu przysiadłem do zamówienia - 

- gdy chcę wybrać sposób płatności, widzę:

1. Karta kredytowa 

2. PayPal 

3. Przelew

A gdzie opcja za pobraniem?? Pomyślałem, że być może trzeba założyć konto, by ta opcja się pojawiła. Założyłem. Dalej to samo. Może jestem matołem, ale już mi odechciewa tych butów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

W sklepie niemieckim monki kosztują 229 Euro. W polskim wychodzą coś ponad 20-25 Euro drożej  Myślę, że jeszcze gorszym od wyższej ceny jest poczucie niesprawiedliwości i nierówności. Nie powinno się tego robić. 

Nota bene poza Europę w witrynie "worldwide" idą nawet po 365 $

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy strona .pl i .de na pewno jest administrowana przez ten sam sklep?

Jakim cudem na stronie .pl jest pełna rozmiarówka jakiegoś modelu a na .de jest prawie na wyczerpaniu?

Pomijam to, że wyjściowa cena w złotówkach podraża buty o 10% w stosunku do euro,

rozumiem wprowadzenie mechanizmów dbających o interes polskiego przedstawiciela,

ale czemu dla polaków nie ma przecen jakie są na .de?

W przypadku butów które rozważałem robi się różnica 400 złotych, czyli o 1/3 drożej :shock:.

http://www.shoepassion.pl/trzewiki-meskie/no-630.html

http://www.shoepassion.de/kollektion-boots/no-630.html

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.