Jump to content

Recommended Posts

• Replies 6.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jak zauważyłem swego czasu, że SuSu stopniowo usuwa dla kolejnych krajów tabele z wymiarami ubrań, profilaktycznie porobiłem screeny (przynajmniej dla tych najpopularniejszych krojów). Niech Wam służą

Jest pięknie:

Że jak otworzą outlet to nikt nie będzie się przejmował tymi fotkami 

Posted Images

Przy okazji zapytam , wymiary garniturów są zgodne z tabelą ? Czy to loteria ? Ostatnio jak zamawiałem marynarkę Havana , rozmiar 54 był wielkości 52 
Trochę loteria, bo w outlecie masz misz masz wypusty kolekcji z różnych lat, a co za tym idzie nie zawsze się zgadza rozmiarowka.
W moim przypadku starsze wydania koszul w rozmiarze 38 leżą jak należy, za to obecnie musze kupować 40stke.
  • Upvote 1
44 minuty temu, babicz999 napisał:

A jak oceniacie jakosciowo buty od susu?
Na stronie poza rodzajem skóry oraz metody szycia Blake nic nie ma.

Osobiście mam podwójne czarne monki. Niestety, jakość skóry jest dość kiepska i w wielu miejscach zrobiły się okropne wgniecenia. Nie polecam, zwłaszcza za pełną cenę. 

• Upvote 1
14 godzin temu, alabuz napisał:

W ostatnich latach zawsze cos dorzucali w trakcie, więc warto obserwować.

W poprzednim outlecie z tego roku sporo rzeczy dorzucili. Nie wiem tylko czy były to nowe czy szybkie zwroty. 

Tutaj przy dostawie określonej na tak duży okres czasu jakby mieli uzupełnić outlet to raczej o nowe pozycje.

Z perspektywy zawodowej ciekaw jestem, jak dobierali grupę odbiorców tego alertu 48. Sam na przestrzeni ostatnich 4 lat zrobiłem 4zamowienia, zawsze zostawała u mnie przynajmniej połowa produktów, no i na ostatni outlet też dałem się złapać. Teoretycznie idealny kandydat do marchewki pod tytułem "wczesny dostęp dla Ciebie", a mimo to nic. 

15 minut temu, Manolete napisał:

Z perspektywy zawodowej ciekaw jestem, jak dobierali grupę odbiorców tego alertu 48. Sam na przestrzeni ostatnich 4 lat zrobiłem 4zamowienia, zawsze zostawała u mnie przynajmniej połowa produktów, no i na ostatni outlet też dałem się złapać. Teoretycznie idealny kandydat do marchewki pod tytułem "wczesny dostęp dla Ciebie", a mimo to nic. 

Dostałem maila o wczesnym dostępie, a zrobiłem na przestrzeni ostatnich 4 lat zdecydowanie więcej zakupów niż Ty (aż ciężko zliczyć), więc może kierowali się wartością zakupów? Skoro wydałem u nich kwotę XXXXXzł to wychodzą z założenia, że będę w stanie wydać kolejne XXXXzł?

Czy mieliście może problem z logowaniem się do outletu?
Złożyłem zamówienie, zapłaciłem przez PayPal, ale nie otrzymałem żadnego potwierdzenia od SuitSupply.

W historii zamówień również nie ma tego produktu, za który dziś zapłaciłem.

Dodatkowo mam problem z logowaniem i muszę ciągle resetować hasło. Zastanawiam się, czy nie padłem ofiarą jakiegoś phishingu.