Jump to content

Recommended Posts

1 minutę temu, Arturlep napisał:

Tak szybko otrzymałeś przesyłkę ??? moja jeszcze nie wystartowała

Ja również otrzymałem swoją, zakupu dokanłem zaraz po rozpoczęciu wyprzedaży. Niestety, brakuje kamizelki do jednego garnituru.

• Replies 6.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jak zauważyłem swego czasu, że SuSu stopniowo usuwa dla kolejnych krajów tabele z wymiarami ubrań, profilaktycznie porobiłem screeny (przynajmniej dla tych najpopularniejszych krojów). Niech Wam służą

Jest pięknie:

Że jak otworzą outlet to nikt nie będzie się przejmował tymi fotkami 

Posted Images

Ja dostałem dzisiaj cztery paczki, jedna dojdzie jutro, a jedna jeszcze niewysłana. Niestety nie trafiłem z rozmiarem, zamawiałem 41 i 42 w Jortach extra slim fit, ale są chyba obszerniejsze od zwykłych w tym fasonie, raczej nie zdecyduję się na przeróbki i będę odsyłał. 

Też dostałem pierwszą paczkę.

"Fikutaśny" garnitur Jort - sztos:) Rodzinka twierdzi, że w tym nie da się chodzić i wyglądam jak pajac:)
Pewnie za jakiś czas wrzucę jakieś fotki.

Testowe koszule na przymiarkę. Pierwsze wrażenia:

• w miarę trzymają się tabelki z rozmiarami
  • extra slim fit przypomina trochę slim fit Wólczanki - jak dla mnie rozmiar 39-7 przy klatce 100 cm jest chyba za ciasny. Pod marynarkę się nadaje, ale bez już wygląda średnio
  • slim fit również w rozmiarze 39-7 jest odrobinę zbyt obszerny. 
  • wygląda na to, że potrzebuję czegoś pomiędzy:)
  • nie dałbym pełnej kwoty za żadną z tych koszul - ani za Jorta ani za Purple Line. 
11 minut temu, Aras napisał:

"Fikutaśny" garnitur Jort - sztos:) Rodzinka twierdzi, że w tym nie da się chodzić i wyglądam jak pajac:)

• extra slim fit przypomina trochę slim fit Wólczanki - jak dla mnie rozmiar 39-7 przy klatce 100 cm jest chyba za ciasny. Pod marynarkę się nadaje, ale bez już wygląda średnio
  • nie dałbym pełnej kwoty za żadną z tych koszul - ani za Jorta ani za Purple Line. 

Pokaż ten fikuśny gajer :)

• Upvote 1
29 minut temu, Lafayette napisał:

U mnie to samo 🤔

Jasno-szary Jort z dodatkiem kaszmiru, Havana z dodatkiem kaszmiru w kratkę i flanelowa Havana, która przyszła bez kamizelki. Czekam na odpowiedź supportu odnośnie tego co będzie z kamizelką.

Czy ktoś może podpowiedzieć które z nich będą się najlepiej nadawać do rozkompletowania?

IMG_20200415_174541.jpg

IMG_20200415_174448.jpg

Szara gładka marynarka i niebieska kratka w spodniach też raczej zagrają.

Co do flaneli (to ta granatowa na dolnym zdjęciu?) to zależy od "pstrokatości" tej flaneli. Kiedyś przymierzałem całkowicie gładką granatową flanelę od SuSu i to bardzo słabo nadawało się do zdekompletowania. Mimo że to była flanela, to raziła wręcz pewną garniturową elegancją:)

2 minuty temu, Aras napisał:

Szara gładka marynarka i niebieska kratka w spodniach też raczej zagrają.

Co do flaneli (to ta granatowa na dolnym zdjęciu?) to zależy od "pstrokatości" tej flaneli. Kiedyś przymierzałem całkowicie gładką granatową flanelę od SuSu i to bardzo słabo nadawało się do zdekompletowania. Mimo że to była flanela, to raziła wręcz pewną garniturową elegancją:)

Flanela to ta ciemno-szara, prawie czarna.

A jak takie garnitury nadają się do noszenia w cieplejsze dni? Pewnie niezbyt, ale domyślam się, że będą świetne na sezon jesienno-zimowy. 

Godzinę temu, achimpe napisał:

Jasno-szary Jort z dodatkiem kaszmiru, Havana z dodatkiem kaszmiru w kratkę i flanelowa Havana, która przyszła bez kamizelki. Czekam na odpowiedź supportu odnośnie tego co będzie z kamizelką.

Czy ktoś może podpowiedzieć które z nich będą się najlepiej nadawać do rozkompletowania?

No to u mnie bardzo podobne zamówienie i w tym samym brakło kamizelki :D Też napisałem do nich, trochę szkoda, bo w sumie ten flanelowy bym zostawił a resztę zwrócił. 

Screenshot_2020-04-09-23-57-49-701_com.google.android.gm.jpg

4 godziny temu, Aras napisał:

Proszę bardzo.
Zdjęcie ze strony.
W rzeczywistości jest odrobinę "łagodniejszy". Można go spokojnie "rozkompletować".

P5995_1-small.thumb.jpg.b7afe37d08ee8f49984aecaeb5965c96.jpg

Też się do niego przymierzałem ale żona mnie zniechęciła i to już w tym outlecie w styczniu (tym gdy nie wysyłali do Polski).

4 godziny temu, Aras napisał:

@Aras czy te koszule faktycznie mają rękaw długości 70kilka cm? Jestem wysoki i nawet dla mnie to sporo, więc wziąłem do przymiarki 39 i 39-7. I jakie modele masz w slim-fit - możesz na pw napisać ;)

Co do rękawów w koszulach to one rzeczywiście są tak długie. Natomiast krawiec skróci je bez problemu za jakieś 30 zł.

Z jakiś przyczyn ten ich outlet jest czynny wyjątkowo długo:)... Należało się spodziewać jakiś "zasileń". Nie wiem czy to nowy rzut, czy też może przerzucają "stock" z USA na Europę.