Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam 178, w klatce koło 100 i noszę rozmiar 50 Lazio. 48 już robiło wyraźnego iksa na guziku. Rękawy musiałem za to skracać. Zamów 3 rozmiary najlepiej i odeslij, ale wydaje mi się że 46 bedzie dla ciebie sporo za mały

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, NN. napisał:

Nie mam pojęcia ile minimum powinna być większa marynarka w klacie od wymiaru ciała(klaty). 

Minimum 7 cm-2.75 cala

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowa kolekcja SuitSupply robi wrażenie. Szkoda tylko, że polskie firmy nie biorą przykładu.

Świetne kurtki i płaszcze, m.in. field jacket i safari, marynarki z ciekawych materiałów (np. seersucker) i w oryginalnych wzorach, świetne wzory koszul (np. z zielonego lnu, grupy prążek bengalski, denim).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@alabuz Jeżeli chodzi o prążek bengalski oraz denim to pojawiły się koszule w nowej kolekcji Bytom.

Z kurtkami i płaszczami to marne szanse szukać czegoś w naszych sklepach (sieciowych).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moje dotychczasowe doświadczenia z SS to torba-wół roboczy na deszczowe dni i sweter. Było ok. Zamówiłem koszulę i sweter. Koszula poszła od razu na szmaty do czyszczenia butów, sweter będzie po domu i do sprzątania. Ale chłam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wezmę dnia urlopu i nie będę czekał w domu na kuriera, aby zwrócić koszulę suit supply, bo nie mogę i bo nie chcę.

Nie wiedziałem, że tam są jakieś linie.

Kupiłem tę koszulę:

https://eu.suitsupply.com/pl/shirts/różowy-paski-koszula/H5820.html

Rozmiarówka jakaś przedziwna też.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam/miałem kilka koszul SuSu z różnych linii. Te z najwyższej (Jort i chyba Red Line) są rewelacyjne - świetne tkaniny, wykonanie i detale. Najlepsze koszule jakie mam. Te z niższych linii (nie wiem dokładnie z jakich, ale jedna podobna do tej z linka) są ok. Powiedziałbym, że są zauważalnie lepsze od CT, ale trochę gorsze niż Osovski. W cenie regularnej nie kupiłbym ich (od droższych wolałbym MTM, tańsze moim zdaniem nie są tyle warte), ale w outlecie to moim zdaniem bardzo dobry cel.

Co do dzianiny mam dwa swetry. Jeden jest bardzo ok (brązowy cable knit) , ale drugi (burgundowy kardigan) już jest dużo słabszy. W cenie regularnej nie kupiłbym żadnego, w cenie outletowej drugiego tez nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi