Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, blekit napisał:

Dla mnie w porządku były oba rozmiary jeżeli chodzi o marynarki (98 i 102) - i tak każda wymaga jakichś przeróbek. Natomiast jeżeli chodzi o spodnie, to nawet 102 jest dla mnie za ciasne w udach i dlatego ostatecznie nie kupuję już garniturów w SuSu.

Jak nie SuSu to co warto wziąć pod uwagę? Na bespoke nie chce się porywać.....jeszcze. 

Chcę szary garnitur. Myślałem o traveller, ale nie upieram się. Coś w stylu Turin lub Phoenix od Miler'a też wyglądają ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2019‎-‎01‎-‎14 o 16:21, Servetch napisał:

Geoblocking jest nielegalny, ale sklep nie ma obowiązku wysyłki do każdego kraju UE.

 

7 godzin temu, blekit napisał:

Właśnie wydaje mi się że jest na odwrót i niezgodne z dyrektywą jest blokowanie możliwości przeglądania oferty, natomiast ceny mogą się różnić w zależności od kraju. Ale nie interesowałem się za bardzo tematem, więc mogę się mylić.

Wg mojej wiedzy, cena towaru powinna być taka sama dla wszystkich krajów UE. Blokowanie możliwości zakupu lub różnicowanie cen jest nielegalne. Jedynie cena wysyłki może być różna. Tutaj sklep może dowolnie kształtować cenę wysyłki i w zasadzie tylko tym elementem może zniechęcić kupujących z innych krajów do zakupu ale wg mnie ma obowiązek oferty wysyłki do każdego kraju UE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie już dostawa. Znów - koszula jeansowa jest krótka, do noszenia na spodniach, a wpuścić ją mogę tylko w spodnie o wysokim stanie. Chcialem jednak miec jedną koszulę jeansową pod krawat...

Ponadto, pierwszy raz kupiłem koszule z kołnierzem cutaway. Zobaczymy jak się będzie je nosiło. Za 79E/3 trudno mi znaleźć lepszą opcję.

 

IMG_20190116_182318.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie już dostawa. Znów - koszula jeansowa jest krótka, do noszenia na spodniach, a wpuścić ją mogę tylko w spodnie o wysokim stanie. Chcialem jednak miec jedną koszulę jeansową pod krawat...
Ponadto, pierwszy raz kupiłem koszule z kołnierzem cutaway. Zobaczymy jak się będzie je nosiło. Za 79E/3 trudno mi znaleźć lepszą opcję.
 
IMG_20190116_182318.thumb.jpg.d1ef7e433d9c34e79f2906b583a358e8.jpg
Udało Ci się wysłać do Polski?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, blekit napisał:

@Żorż Ponimirski Aha, no to Ci się udało z outletem :) co do koszul to w tej cenie moim zdaniem warto. W poprzednim outlecie mieli błąd, który pozwalał za taką kwotę kupić też koszule Jort i Red Line i to był już absolutny steal.

Udało mi się, a ostatni też zaliczyłem tylko w Stanach. Gdyby były Jorty za 26E to wziąłbym z 10 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie do użytkowników garnituru z sutisupply. Chodzi o pytanie odnośnie rozmiaru uda w spodniach Brescia. Do garnituru Lazio. Czy moglibyście zmierzyć swoje spodnie w udzie i zobaczyć jak się mają do wymiarów w tabeli?  Zapewne każdy z was miał wątpliwości co do tego wymiaru. Pozwoliłoby to zaoszczędzić czasu przy zamawianiu produktów tejże firmy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.01.2019 o 23:39, pan3k napisał:

(...) rozmiaru uda w spodniach Brescia. Do garnituru Lazio. (...)

Mam Lazio w rozmiarze 46, udo mierzone wg instrukcji z tego rysunku mierzy ok. 30 cm, ale dość szybko się zwęża i kilka centymetrów niżej mierzy 28 cm. (Garnitur kupowany wiosną zeszłego roku.)

Ogólnie krój Lazio jest wybitnie wąski i "włoski" i mógłbym go polecić tylko osobom szczupłym, nieprzesadnie umięśnionym.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tadamdam napisał:

Mam Lazio w rozmiarze 46, udo mierzone wg instrukcji z tego rysunku mierzy ok. 30 cm, ale dość szybko się zwęża i kilka centymetrów niżej mierzy 28 cm. (Garnitur kupowany wiosną zeszłego roku.)

Ogólnie krój Lazio jest wybitnie wąski i "włoski" i mógłbym go polecić tylko osobom szczupłym, nieprzesadnie umięśnionym.

Czyli rozmiar 46 w rzeczywistości ma 60 cm w udzie, a według tabeli rozmiarów 54,6 więc zostaje te 5 cm zapasu. Teoretycznie, bo piszesz, że już kilka cm niżej i 56 cm.

Muszę zatem zamówić 106 i 110 i dobrać oddzielnie marynarkę i spodnie. Dzięki za pomoc. Jedna z zagadek sutisupply rozwiązana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, jarnold said:

Chciałem zamówić model Napoli ale widzę że kolekcja jest jesienno/zimowa. Czy między kolekcjami jest różnica w grubości materiału? Potrzebuje garnitur na czerwiec więc kiedy może być zbyt ciepły.

Wydaje mi się, że co do zasady garnitury Napoli są całoroczne, tj. podszewka + średniej grubości wełna. Nie mam akurat tego modelu ale z tego co widzę to te same sztuki pojawiają się zazwyczaj w sezonie jesienno-zimowym jak i letnim. Większe różnice między sezonami są w  innych modelach.

Jak chcesz mieć garnitur letni to możesz trochę poczekać i zamówić np. Havana Traveller bez podszewki z kolekcji letniej, ale to wyjdzie pewnie drożej niż Napoli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, koz napisał:

Wydaje mi się, że co do zasady garnitury Napoli są całoroczne, tj. podszewka + średniej grubości wełna. Nie mam akurat tego modelu ale z tego co widzę to te same sztuki pojawiają się zazwyczaj w sezonie jesienno-zimowym jak i letnim. Większe różnice między sezonami są w  innych modelach.

Jak chcesz mieć garnitur letni to możesz trochę poczekać i zamówić np. Havana Traveller bez podszewki z kolekcji letniej, ale to wyjdzie pewnie drożej niż Napoli. 

Dzięki, więc Napoli powinien być ok, a jak z Lazio będą cieńsze tkaniny?

Traveller odpada ze względu że ma być to typowo formalny garnitur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy Lazio czy Havanie jest więcej sezonowych tkanin, np. zimą flanela, grube mieszanki wełny z kaszmirem itp., natomiast latem przy tych modelach będzie można znaleźć np. len lub wełna-jedwab-len, ale są też całoroczne - więc po prostu trzeba dokładnie oglądać.

Napoli powinien być ok w tym sensie, że raczej nie będzie to typowy garnitur "zimowy" z grubej tkaniny. Jak potrzebujesz garnituru dopiero na czerwiec to możesz też chwilę poczekać - za niedługo powinna wejść nowa kolekcja.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mam 175cm wzrostu i 73kg wagi. W klacie 100cm (szerokie motyle)

Chciałbym zamówić marynarkę SuSu bazując na marynarce Milera, którą już posiadam. Rozmiar slim 176/96 Milera i 46 SuSu są bardzo podobne. Obie mają w klacie 102 cm. Marynarka Milera, którą mam, w klacie wydaje mi się mocno opięta. Jest przecież tylko 2 cm większa od obwodu klatki, więc Susu 46 odpada skoro jest podobna rozmiarem do Milera. Z kolei SuSu 48 w klacie ma 106cm. Myślicie że będzie okej, skoro ja w klacie mam 100cm? Nie mam pojęcia ile minimum powinna być większa marynarka w klacie od wymiaru ciała(klaty). 

Problem może być jeszcze z rękawami bo Susu 48 ma w rękawach 63cm, a ja muszę mieć 59cm. Da radę skrócić jakoś te 4cm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.