Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co przejrzałem outlet US to wcale nie ma wielkich obniżek. Np. zeszłoroczna, 3 częściowa Havana wide-lapel przeceniona o całe 200zł.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie pozycja obowiązkowa to 3 koszule za 109$, choć w zeszłym roku było to 99$. Ciągle jest to około 130zł na koszulę, a te świetnie na mnie pasują.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obniżają wszystko czy tylko wybrane produkty?

Zastawiam się nad garniturem  typu traveller, havana szary. Myślicie, że dobry wybór jako okazjonalny, biznesowy garnitur? Dodam, że mam jeszcze granatowy elegancki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś z was miał kiedyś okazję zweryfikować jakość i rozmiarówkę butów Suit Supply?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pytanie, czy w ogóle będzie opcja wysyłki do Polski - ostatnio różnie z tym bywa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ile zazwyczaj outlet (w USA) jest otwarty? tydzień czy krócej? rok temu chyba był nawet z 10 dni może i potem go zamknęli chyba na kilka dni zanim otworzyli w UE.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 8.01.2019 o 16:50, branco napisał:

Czy ktoś z was miał kiedyś okazję zweryfikować jakość i rozmiarówkę butów Suit Supply?

Miałem okazję przymierzyć kilka par w jednym z ich sklepów i również obejrzeć - moim zdaniem nie są warte swojej ceny.

• Oceniam pozytywnie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Outlet otwarty, ale nie dla Polski. Nie znam kodu, więc nie sprawdzę, czy wysyłka do Polski jest możliwa. Dyskutowane tu FINALSALES FINALSALE i FIRSTACCESS nie działają. Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Outlet otwarty, ale nie dla Polski. Nie znam kodu, więc nie sprawdzę, czy wysyłka do Polski jest możliwa. Dyskutowane tu FINALSALES FINALSALE i FIRSTACCESS nie działają. Jakieś pomysły?
Dla jakich krajów jest otwarty?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Informacja od Suitsupply: ,,The outlet is not live yet so for that stay tuned, we are working on it!''

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz jakiś pomysł jak kupować skoro nie wysyłają do Polski? Jacyś sprawdzeni posrednicy zakupowi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi