Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Suitsupply nie szyje na płótnie (full canvas), a tylko half canvas. A przynajmniej nie marynarki za 1200 złotych, bo najwyższa linia SS jest chyba faktycznie wykonywana w full canvas. Nie wiem co takiego jest z kosmosu w tym, że marynarka jest dużo droższa od spodni. Uszycie marynarki jest nieporównywalnie bardziej skomplikowane, pracochłonne i zużywa znacznie więcej materiału. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Half canvas też wykorzystuje się płótno tylko nie na całej długości marynarki. Chyba, że jestem w błędzie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Andre przymierzałem i Turina i Mr. Chic, i ta druga to nie mój krój, za krótka, dziwnie odstawała w klatce piersiowej a poniżej guzika robił się efekt sukienki. Co do turina to rozmiar w wersji slim był dla mnie za bardzo slim, ale poza tym było ok, tylko nie zdecydowałem się przez te klejonkę. 

Dlatego muszę przemyśleć czego oczekuję i ile jestem w stanie dać i zdecydować ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Zajac Poziomka - half canvas to wciąż jednak półka wyżej niż klejonka. Co do czasochłonności i trudności wykonania marynarki to nie mam uwag, masz rację.

@Enygma - też Mr. Chic mierzyłem, akurat na mnie cała marynarka dobrze leżała, tylko kołnierz odstawał i to był dla mnie deal breaker. Turina nie mierzyłem, chociaż się przymierzałem do tego przed preorderem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś się orientuje czy SuitSupply przewiduje jakieś rabaty z okazji Black Friday? Zdaje się, że w poprzednich latach nie było żadnych obniżek z tego tytułu, ale jako że planuje całkiem spore zamówienie u nich, to wolę się upewnić :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tym kompletnym brakiem promocji tez bym nie przesadzał. Poniżej aktualna oferta promocyjna na zestaw black-tie:

E9B9DC6A-DEB7-4902-8C70-696E90DEE809.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam zapytanie odnosnie oznaczenia tkanin.

W SuSu wystepuje rozróżnienie pomiedzy wełna, a czystą wełną. Ktos wie na czym polega roznica?

Odnotowalem iz czasem to drugie oznacza flanelę, ale chyba nie jest to regula.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, czy ktoś ze starszych stażem mógłby nakreślić czym się różnił model York w porównaniu z Havaną i Napoli. Jestem wysoki i szczupły, figura lekko V

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O ile pamiętam, York był zbliżony do Napoli, chyba górny guzik miał niżej i był trochę węższy w ramionach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W dniu 20.11.2018 o 15:27, Servetch napisał:

SuitSupply, poz aoutletem, nie organizuje żadnych promocji.

gdzie w zasadzie jest ten ich outlet bo na stronie nigdy nic nie widziałem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@roj -strona outletowa jest uruchamiana dwa razy w roku (luty/lipiec?) na kilkanaście dni.

Nie zawsze dla wszystkich krajów - bywały lata, że outlet był dostępny tylko dla USA. 

• Oceniam pozytywnie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

aaa, dzięki za info!

No właśnie parę razy tu czytałem o tym a nigdy nie udało mi się jej znaleźć przez google 😎

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie,

Poszukuję uniwersalnego garnituru w kolorze szarym, ciemnoszarym. Zastanawiam się od poniższymi modelami Lazio od SS:

https://eu.suitsupply.com/pl/suits/lazio-szary-garnitur/P5503M.html?cgid=Suits&fbclid=IwAR30r8OnMLkiRQk7aszreemMXeNv373VR7J2eWv5NDkHaCv5tG8OCWSmT8E

https://eu.suitsupply.com/pl/suits/lazio%2C-szary/C2505M-S.html?cgid=Suits&fbclid=IwAR04mus6fcaBznWS6nLQGfxl-Z9mxArKvDP-7Q7K_gOUFBuEiNMz6-7Z4Tk

Który z nich rekomendowalibyście?

Potrzebowałbym także pomocy przy dobrze rozmiaru. Normalnie noszę rozmiar 48, ale tutaj fit finder podpowiada mi raczej rozmiar 50. Moje wymiary to wzrost 183 cm, waga 83 cm, klatka 98 cm, talia 88 cm, biodro 96 cm, udo 64 cm. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli to Twoje rzeczywiste wymiary, w 48 nie wejdziesz - nie zmieścisz się w spodnie i nie zapniesz marynarki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam bardzo podobne wymiary i noszę 50. 
Co do wyboru odcienia szarości to ja też wziąłbym ciemniejszy ale to już tylko kwestia gustu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam praktycznie takie same wymiary tylko jestem wyzszy o 4 cm, z reguly kupuje 48 i troche poszerzam spodnie (ok 1,5-2 cm) na tylku. 50 na mnie lezy jak worek, zawsze musialem przerabiac marynarke i spodnie ale jednoczesnie tez mam smukla budowe i wole dopasowane rzeczy. Najlepiej jest jednak zamowic dwa i odeslac jeden, bedzie sie miec pewnosc. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

https://eu.suitsupply.com/pl/eveningwear_package/lazio-granatowy-smoking/P5594.html?cgid=Eveningwear_Package

Kupował ktoś może ten model smokingu? Nie mierzyłem nigdy garniturów SS. Mam rozbudowane uda i ramiona. Jest sens zamawiania czy to marka dla szczupłych facetów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi