Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

[mention=9077]Andre[/mention] kolor na żywo jest bardzo zbliżony do zdjęcia ze strony, model C 1130

 Od najciemniejszej wygląda to tak:

C 847 - granatowa

C 1130 - ciemnoniebieska

C 848 - niebieska, to będzie raczej ta co podał kolega [mention=2930]alabuz[/mention]

 

Mam model C847 i w mojej opinii jest to idealny kolor na blezer. Polecam.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wam wszystkim za odpowiedzi - wiem, że kolory mogą się różnić w zależności od monitora, ale zawsze to jednak jakaś wskazówka ;)@alabuz - bardzo ładna marynarka, ale też mi się wydaje jak @galibart mówi, że to jest trochę jaśniejszy model. Chyba ostatecznie będzie trzeba zamówić z dwie marynarki i je porównać na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś porównanie wyżej wspomnianej marynarki C847 i tej z wełny traveller:  C1284
Przymierzam się do kupna jednej i zastanawiam, która lepiej posłuży jako "ta uniwersalna".
Ja mam.
Zamówiłem obie marynarki jakiś czas temu, bo sam stałem przed takim dylematem.
Wybrałem C847. Klasyczny blezer. Idealny w połączeniu z jeansami, chino etc.
Traveler pasował mi do chinosów z kantem. Jednak do jeansów czy chinosów bez kantów był zbyt formalny. Faktura i grubość (a raczej cienkość ) materiału powodują, że marynarka traveler wyglądała jak sierota od garnituru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=1544]michau[/mention]
Dzięki za odpowiedź , a jak wygląda sprawa z klapami? Nie są lekko za małe?
Mają niemalże 8 cm. Dla mnie jest to jak najbardziej ok. Klasycznie.
Wydaje mi się też, że szerokość klap jest stała w modelu Havana.
Szersze klapy mają np. marynarki Lancerto&mr.V. Mają w stałej ofercie marynarkę granatową. Możesz sprawdzić. Mi się jednak mniej podobała się faktura materiału. Możliwe, że to efekt dodatku lnu (25%).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, astaroth napisał:

Pytałem kiedyś support o to samo - podobno nie ma żadnych różnic.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może teraz rzeczywiście tak jest. Sam się przekonałem o tym że w SuSu bywa że te same produkty mają różne oznaczenia. Kiedyś zamówiłem dwa paski średniobrązowe o różnych kodach a przyszły dwa dokładnie te same (na zdjęciach bardzo subtelnie różniły się odcieniem).

Z tego co pamiętam (ale nie jestem w stanie tego teraz zweryfikować), to jak zamawiałem swój płasz ok. rok temu, to wydaje mi się że w opisach obu modeli pojawiało się rozróżnienie na 2 vs 2,5 guzika. Wybrałem na 2,5 i taki właśnie otrzymałem.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla innych zainteresowanych - tak wygląda porównanie kolorystyczne marynarek Havana - C 848 - dolna/lewa, C 1130 - środkowa,  C 847 - prawa/górna. Zdjęcie rękawów zrobione z lampą, więc kolory są trochę podkręcone. Moje odczucia - C 1130 i C 847 różnią się o jeden odcień, natomiast C 848 od C 1130 jest jaśniejsza o dwa tony. Mi najbardziej przypadła do gustu C 1130 i jej ciemno atramentowy kolor.

46477068_568300890301546_2857656022242164736_n.thumb.jpg.ceaaef9de38bc2ba977b26735df80e08.jpg46337816_280181199277408_2437794081108131840_n.thumb.jpg.e1763d9364083f73cbc6bc23f3134a50.jpg

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obczajcie na eBayu sprzedawcę "suitreview", on ma na początku każdego miesiąca dostawę garniturów i marynarek SuSu w niezłych cenach. Chociaż jego lokalizacja to USA to w opisie ma notkę, że wysyła towar z Niemiec. Pytałem go już o możliwość wysyłki do Niemiec i nie miał problemu. Może wysyła też do PL ? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Enygma - mi bardzo przypasowała wybrana marynarka, więc trochę ciężko obiektywnie się wypowiedzieć ;) . 1200 zł za samą marynarkę to faktycznie dużo, jednak nie ma za bardzo alternatyw na rynku jeśli chodzi o granatowe marynarki. Można rozważyć jeszcze zakup Mr. Chic od Lancreto (800 zł) lub Turina od Milera (teraz 900 zł, pewnie można by znaleźć rabat żeby zjechać z ceną o 50 czy 100 zł). Jednak obie wspominane marynarki są oparte o klejonkę, a SuSu szyje na płótnie, co niewątpliwie przemawia za SuSu. Ja bym zatem odpowiedział zatem na Twoje pytanie w ten sposób: w porównaniu do alternatywnych marynarek , te marynarki są warte swojej ceny. Inną kwestią jest to, że ceny samych marynarek są z kosmosu niemal we wszystkich firmach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suitsupply nie szyje na płótnie (full canvas), a tylko half canvas. A przynajmniej nie marynarki za 1200 złotych, bo najwyższa linia SS jest chyba faktycznie wykonywana w full canvas. Nie wiem co takiego jest z kosmosu w tym, że marynarka jest dużo droższa od spodni. Uszycie marynarki jest nieporównywalnie bardziej skomplikowane, pracochłonne i zużywa znacznie więcej materiału. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.