Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Dzień dobry Panowie.

Mam pytanie czy ktoś z Was posiada jeden z poniższych modeli garnituru:

https://eu.suitsupply.com/pl/suits/lazio-niebieski-paski/P5463.html?cgid=Suits&prefn1=colorID&prefv1=blue

https://eu.suitsupply.com/pl/suits/hartford-granatowy-paski/P5405.html?cgid=Suits&prefn1=colorID&prefv1=blue

Zastanawiam się nad kupnem jednego z nich. Jakiekolwiek wskazówki i rekomendacje, mile widziane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mosze napisał:

No ale do czego ma ten garnitur służyć? Oba niby w paski, ale pierwszy może pełnić rolę wieczorowego (na okazje), a drugi ma wzór typowo biznesowy, np. dla dyrektora.

Na co dzien, do pracy (nie, nie jestem dyrektorem :)). 

Skłaniałem się ku modelowi Hartford, jednak nie wiem czy wełna S140's nie będzie charakteryzowała się za dużym połyskiem. Ciekawy też jestem jak model Lazio wygląda z zapiętą marynarką bez kamizelki.

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym outletem mogą się w czoło kopnąć. Wielką łaskę robią. W tych cenach na yooxie można znaleźć garnitury szyte we Włoszech a nie w Chinach i z lepszych tkanin. Wystarczy trochę cierpliwości. Susu robi świetne zdjęcia reklamowe ale mało który z nas tak będzie wyglądał w garniaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu,

to co SuSu opanowało to przede wszystkim nowoczesny krój, w marynarkach Caruso czy Corneliani wyglądałem gorzej niż w Havanie. Czy SuSu szyje z gorszych tkanin ? szczerze wątpię, za każdym razem jest wymieniony dostawca, czego nie widziałem, ani w Caruso, ani w Corneliani. Czy robi to w chinach? tak i tego nie kryją, na czymś trzeba zbić cenę. 

Po drugie, regularne ceny maja na tyle fair, ze w outlecie zostaje naprawdę niewiele, z tego co widziałem w moim rozmiarze były głownie garnitury bawełniane, odcienie brązu itd. nic standardowego. Ja kupiłem 3 koszule za 99$, jeśli się okaże, że będą pasowały to wygrałem, ale nie ma tutaj przypadku jak w polskich firmach, gdzie po 2 tygodniach wszystko wisi z -50% ceny.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Majkel007 napisał:

W tych cenach na yooxie można znaleźć garnitury szyte we Włoszech a nie w Chinach i z lepszych tkanin.

Jest w tym trochę prawdy, ale jak dla mnie SuSu wygrywa spójnością i powtarzalnością krojów. Kiedy poznasz już swój rozmiar u nich stosunkowo trudno jest potem przestrzelić z dopasowaniem przy zamawianiu online. A na yooxie cóż - temat raczej dla cierpliwych pasjonatów :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.07.2018 o 16:04, Majkel007 napisał:

Z tym outletem mogą się w czoło kopnąć. Wielką łaskę robią. W tych cenach na yooxie można znaleźć garnitury szyte we Włoszech a nie w Chinach i z lepszych tkanin. Wystarczy trochę cierpliwości. Susu robi świetne zdjęcia reklamowe ale mało który z nas tak będzie wyglądał w garniaku.

Czy można prosić o linki do yooxa z takimi marynarkami i garniturami jak SS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.