Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Panowie, zastanawiam się nad trenczem z nowej oferty.

Szybkie pytanie, mam garnitur sienna 46 i marynarkę havana 46, trencz brać rozmiarze 46 czy 48? Jakie macie doświadczenia, może zamówić od razu 2 rozmiary? 

Polecicie coś innego w podobnej cenie? 

https://eu.suitsupply.com/pl/pre_order_coats/jasnobrązowy-trencz/J600.html?cgid=pre_order_coats

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SuSu zazwyczaj w przedsprzedażach pokazuje produkty z droższych linii.
Inną sprawą jest to, że kurs po jakim przeliczają ceny na złotówki jest skandaliczny. Z tego powodu przestałem kupować u nich z dostawą do Polski.

Servetch jaki masz patent na kupno z pominięciem dostawy do Polski?
Wiem, ze można zamawiać na adresy niemieckie. Są firmy które pośredniczą w takich zakupach ale to są koszty w granicach 60-70 zł za taka usługę. Przy kupnie jednej marynarki z podstawowej linii oszczędność jest niewielka.
Może ktoś jest na forum z miejscowości przygranicznej? Zgorzelec itp?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Servetch jaki masz patent na kupno z pominięciem dostawy do Polski?
Wiem, ze można zamawiać na adresy niemieckie. Są firmy które pośredniczą w takich zakupach ale to są koszty w granicach 60-70 zł za taka usługę. Przy kupnie jednej marynarki z podstawowej linii oszczędność jest niewielka.
Może ktoś jest na forum z miejscowości przygranicznej? Zgorzelec itp?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, jestem tu nowy chodź pewne wątki śledzę od dłuższego czasu. Chciałem Was prosić o pomoc.

Jestem na etapie zakupu  garnituru na własny ślub. Po przewertowaniu internetów wybór padł Suitsupply Lazio (dokładnie ten model). Wziąłem rozmiar 48 regular. Wczoraj dotarła do mnie paczka: Fotki poglądowe jak leży: na pewno za długie nogawki i odrobinę za długie rękawy. Co myślicie o ogólnej długości marynarki? Biorę pod uwagę wymianę na 48 short, ale nie wiem czy wtedy nie popsuję proporcji. 

garr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrócenie nogawek jest zabiegiem trywialnym; z rękawami może być gorzej, bo dziurki są przecięte - trzeba ocenić odległość guzików od krawędzi rękawa po skróceniu - czy to dobrze będzie wyglądać; jeśli nie, pozostaje mocno skomplikowany (nie każda pracownia podoła) zabieg skrócenia rękawa górą.

W każdym razie długość marynarki dobiera się do sylwetki, rękawy są sprawą drugorzędną (dostosowuje się je).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kryvan wczoraj mierzłem w Monachium takie Lazio w ramach zamówienia MTM. Moim zdaniem marynarka dobrze leży w ramionach, o ile to można ze zdjęcia wywnioskować.  Dopytaj się, ile można poluźnić w talii, bo wszelkie kombinowanie z innymi rozmiarami przynosi niedobre rezultaty w długości albo w ramionach. Tak miałem z moim rozmiarem 46 i został jako podstawa do drobnych zmian. 

Nie wiem natomiast, czy Ci nie jest za ciasno w klatce i pod pachami. Jeżeli tak, to odesłałbym. Na świecie są jeszcze inne garnitury. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.