Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

@Midlife-Crisis

 

Mi akurat bardzo te marynarki do gustu przypadły. Nie ofc, żebym miał całą szafę tym wypchać, ale z 1-2 bym chętnie widział. Niestety nie widziałem samych marynarek z tak szerokimi klapami w obecnej kolekcji (dawniej to bodaj model Washington je miał), za to z tego co widzę, garnitury schodzą się w kilkanaście / kilkadziesiat godzin. Sam się nad tym z linku zastanawiam.

Szczególnie podałby mi się taki bardzo ciemno szary z flaneli, ale mój rozmiar poszedł w kilka godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zamówiłem sobie pierwszy garnitur z SuSu. 3-częściowy.

https://eu.suitsupply.com/pl/suits/havana-szary-kratka/P5259.html

Generalnie dramat. Marynarka jest ok (wszakże mój rozmiar, tj. 106, nic innego w grę nie wchodzi), kamizelka trochę za szeroka w klatce, ale spodnie? Za obszerne, za długie. Do skrócenia o jakieś 10 cm (w sumie to i manszety mogę zrobić), do zwężenia w nogawkach, biodrach i w pasie. Tak jakby o kilka rozmiarów za duże miejscami. Tylko czy to ma Waszym zdaniem sens?

Podjadę do krawca jeszcze, pomówić. Dla oceny i przyszłych pokoleń:

 

 

 

 

 

20171024_135033.jpg

20171024_135019.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dziaku @50groszy

Właściwie to miałem raczej obawy, że spodnie na 106 mogą być zbyt obcisłe, ale jest wprost przeciwnie.

Kamizelka do zwężenia w klatce, bo w talii to przejdzie. Źle się układają klapy na niej w tej chwili przez ten nadmiar luzu.

Spodnie garniturowe czysto hipotetycznie lepiej by na mnie pasowały z rozmiaru 52, ale skoro nie można zdekompletować, to pozostaje mi mocno zmodyfikować 106. One nawet w kroku mi wiszą, trochę jak u dresa z opuszczonymi spodniami. :D Problem znika jak podciągnę je powyżej pępka. ;)  Po prostu mam wątpliwości, czy jest sens korygować całe spodnie.

"Manszet" na zdjęciu ma 10 cm, ale długość to najmniejszy problem.

Garnitur zasadniczo mocno mi się podoba, a i marynarkę można nosić osobno. Jakbym nie to, to już dziś bym odesłał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzis w SuSu w Mediolanie i takie dwie ciekawostki.

1. Podobno sklep ma możliwość sprowadzenia tego, co wyprzedalo sie w sklepie internetowym.

2. Jest mozliwe obejście kursu EUR/PLN przy wysylce do Polski. Jeden haczyk tylko, trzeba fizycznie zrobic zakup w salonie. Transport do Polski gratis. Cena jak w salonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/29/2017 at 11:27 AM, Cheilon said:

Jest jeszcze inny sposób ominięcia kursu EUR/PLN - trzeba zrobić zamówienie przez indywidualnego stylistę, czy jak oni to nazwali. Nie dość, że sprowadzili mi rozmiar, którego na stronie już nie było to jeszcze z konta poszło w EUR co dało mi ok 150zł oszczędności. Pozdrawiam.

A mi zawsze mowią, że jeżeli paczka idzie do PL, to sciągają zapłatę w PLN. Zamawiałeś przez stylistę poprzez whatsapp czy e-maila?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę naliczyć ile to ja w tym sezonie zwrotek zrobiłem. Ale moje spostrzeżenie .Zeslimowali wszystko . Havana za krótka lazio wąskie itp .Mam Lazio 25 z zeszłego sezonu przymierzam i ok nie upina nigdzie luz i komfort pomija, że mi się przytyło.Jest ok. Natomiast teraz przyszedł odpowiednik szary i no dramat, uciska wszędzie.Wcześniej dwie havany zwróciłem bo jak na dwa rzędy to  przykrótkie. Czy ktoś ma podobne odczucia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Dapi napisał:

Rozmiary są niezgodne z podanymi na stronie?

Zamawiam tam tylko koszule i mam całkowitą zgodność podanych wymiarów z realną koszulą. Rożnice są w zakresie wymiarów pomiędzy modelami których nie podają np. Wszycie rękawa

Zasadniczo koszule się zgadzają(może 2 co kupiłem były na bardziej slim) aczkolwiek nic ciekawego z obecnej kolekcji nie kupiłem.Natomiast np havana dwurzędowa w tabeli długość 73 cm a jest 71cm. Co przy długości to jest duża tolerancja, błąd .I tak jak pisałem lazio mój stary ok a już z nowej kolekcji slim że aż niewygodnie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, 50groszy napisał:

Nie mogę naliczyć ile to ja w tym sezonie zwrotek zrobiłem. Ale moje spostrzeżenie .Zeslimowali wszystko . Havana za krótka lazio wąskie itp .Mam Lazio 25 z zeszłego sezonu przymierzam i ok nie upina nigdzie luz i komfort pomija, że mi się przytyło.Jest ok. Natomiast teraz przyszedł odpowiednik szary i no dramat, uciska wszędzie.Wcześniej dwie havany zwróciłem bo jak na dwa rzędy to  przykrótkie. Czy ktoś ma podobne odczucia?

Zauważyłem, że obniżyli stan spodni w Lazio. Marynarka tez wydawała się minimalnie węższa - dwa zwroty w tym roku i ostatecznie rezygnacja z zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.