Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wszystkim za ocenienie.

Dnia 29.06.2017 o 17:44, mosze napisał:

46 odpada, jest o wiele zbyt krótki (rękawy, korpus też). Nic się tutaj nie da zrobić.

Co do 94 - marynarka źle wygląda. Brzydkie ramiona, zbyt szerokie klapy (trochę cyrkowo to wygląda w zestawieniu z faktem, że marynarka jest ogólnie dość wąska). Jeśli zdjęcia nie kłamią, to ja bym bez żalu go odesłał. Spodnie są ok, ale to niczego nie zmienia.

Dodam, że mam Madisona i - po drobnych korektach (małe poduszki w ramionach) - leży na mnie naprawdę ładnie. Chyba to nie jest krój dla Ciebie.

Właśnie trochę tych klap się obawiałem. Na zdjęciach na modelu wyglądały lepiej. Ale Pan Model ma o wiele lepszą posturę ode mnie :D  Trochę szkoda że nie pokusili się o mniejsze klapy dla mniejszych rozmiarów. A gładkie granatowe Soho zniknęło ze stanu. To chyba tyle na razie z moich chęci do posiadania dwurzędowca :(

Jedzie jeszcze do mnie Lazio, też rozmiar 94, zobaczę jak on będzie się układał.

Dnia 29.06.2017 o 19:05, Ferry napisał:

+1

Efekt uwypukla dodatkowo fatalny materiał, z którego wykonany jest ten Madison (wygląda jak unlined traveller) - sztywny, brzydko się układa - klapy są bardzo "płaskie" co pogłębia efekt o którym pisze mosze.

Hm, próbowałem przed chwilą trochę pobawić się klapami, ale po 5 sekundach wracają do bycia "płaskimi". A boję się za mocno eksperymentować by nie zepsuć przed odesłaniem.

22 godziny temu, Łukasz N. napisał:

Mogę zapytać bo mnie to zaciekawiło.

Kreator przy moim wzroście mi proponuje 46 jak koledze a mam 188 wzrostu jak widzę jego zdjęcia to faktycznie za mały, ale na długość z tyłu jest w sam raz. Co ciekawe 94 wypada praktycznie tak samo z tyłu. To normalne w SS?

W sumie też mnie to zastanawia.

Do tego jak pobieżnie patrzyłem to ich kreator wskazuje rozmiary "standardowe" dla osób w przedziale gdzieś od 170 do 190, więc rozrzut trochę jest :D Dopiero powyżej wskazuje rozmiary dłuższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, już całkiem zgłupiałem. Który garnitur najlepiej się układa i "leży" na mojej problematycznej (czego się nie spodziewałem) sylwetce. W moim odczuciu jest to Napoli w rozmiarze 46 - wymagałoby najmniej poprawek. Lazio w rozmiarze 48 jest len z wełną więc jako uniwersalny garnitur odpada. Myślałem, że domieszka lnu nie jest tak widoczna a i przy okazji chciałem sprawdzić rozmiar 48 w Lazio, bo z czystej wełny udało mi się tylko kupić rozmiar 46.
Liczę na Waszą pomoc, bo chce odesłać pozostałe garnitury, żeby nie zostać z czterema :D

 

IMG_20170630_181836.jpg

IMG_20170630_181630.jpg

Bez tytułu.jpg

IMG_20170630_181847.jpg

IMG_20170630_183131.jpg

IMG_20170630_183135.jpg

IMG_20170630_183207.jpg

IMG_20170630_183212.jpg

IMG_20170630_184025.jpg

IMG_20170630_184030.jpg

IMG_20170630_184047.jpg

IMG_20170630_184050.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam za post pod postem, ale nie mogę podpisać w Paincie zdjęć garnituru: Lazio w rozmiarze 46 więc zdjęcia wrzucam osobno. (Pojawia mi się komunikat, że nastąpiło naruszenie zasad współużytkowania - i nie mogę zrobić dopisków jaki to rozmiar i model)
Mam nadzieję, że moderacja mi wybaczy :)
 

Bez tytułu.jpg

IMG_20170630_182425.jpg

IMG_20170630_182448.jpg

IMG_20170630_182452.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co krawiec może poprawić, ale żaden z nich nawet nie próbuje mi się podobać. 48 ma lepszą długość marynarki. Ramiona są słabe, a w modelu Napoli 48 - straszne.

Żeby Cię pocieszyć dodam, że na mnie żaden z jednorzędowców SS nie leżał dobrze (próbowałem wszystkich dostępnych rozmiarów w salonie).

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mosze, to mnie pocieszyłeś ;) 
I po co mi ta siłka była... Myślałem, że lepiej będą leżeć. I lepiej na mnie leżał za czasów maturalnych garnitur kupiony w sklepie no-name kiedy nie miałem żadnego pojęcia o męskiej elegancji.
To pozostają mi polskie sklepy? Chciałem tego uniknąć ze względu na krótkie marynarki, wąskie klapy. Nie chcę kupować garnituru, który nie spełnia "warunków", aby można go uznać za klasyczny, ale też nie chcę garnituru źle leżącego.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam gorącą prośbę o wypowiedź w sprawie trzech garniturów, które kupiłem w SuSu, najjaśniejszy to Lazio, pozostałe dwa to Napoli, wszystkie w rozmiarze 46. Jakie są wasze opinie? Któryś leży poprawnie? Wydaje mi się, że marynarki (szczególnie granatowa) są za krótkie, a rękawy to już bardzo. Do tego dziwne marszczenia w okolicach pach z tyłu... czy zmiana rozmiaru coś pomoże? Ze spodni jestem zadowolony, ale to pokłosie tego, że nie potrafię nigdzie znaleźć takich, które choć w takim stopniu dobrze by leżały. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie

20170706_223316.jpg

20170706_223321.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kily napisał:

http://eu.suitsupply.com/pl/outlet

Ktoś pamięta jakie ceny mieli ostatnio, przede wszystkim jeśli chodzi o marynarki?

Na grafice widać jakie były przykładowe przeceny http://mrvintage.pl/2016/07/wystartowal-tymczasowy-outlet-suitsupply.html

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.