Skocz do zawartości

Producenci, marki butów: Herring Shoes


zw1920

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...

Cześć,

czy uważacie, że model Fencote za 1400 zł to dobry interes (mam zniżkę i zastanawiam się czy warto skorzystać)? Kto produkuje te buty dla Herringa? Pytam, bo to byłyby i tak moje najdroższe buty i bardzo mocno zastanawiam się, czy to rzeczywiście okazja (te circa 250 zł zniżki).

Poradzicie?

https://www.herringshoes.co.uk/product-info.php?shoeid=3239&brandid=6

Edit: 
nie doczytałem - już widzę, że to robota spod szyldu Cheaney - to chyba dobra rekomendacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Karol G.

Sprawdź kod HSB3518, daje 35% zniżki ale tylko do końca lutego czyli do dzisiaj. Jednak wiem że Herring w przeszłości różnicował kody dla różnych grup użytkowników i nie wszystkim może działać.

 

Jeśli Ci nie zadziała to mogę Ci te buty zamówić, wyjdzie 0,65 * 350 GBP = 227,5 GBP, przy obecnym kursie bank policzy pewnie ok. 4,95 GBP/PLN i wyjdzie jakieś 1130 zł. Optymalnie jakbyś był z Warszawy, ale to nie warunek. Po szczegóły na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie te buty i jestem bardzo zadowolony. Jednak uważaj, bo spektatory są piękne, ale bardzo specyficzne i mało praktyczne. Nie pasują do większości okazji, są mocno luzackie i trochę popisowe. Żeby dobrze je nosić, trzeba być bardzo pewny siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, mds said:

@Karol G.

Sprawdź kod HSB3518, daje 35% zniżki ale tylko do końca lutego czyli do dzisiaj. Jednak wiem że Herring w przeszłości różnicował kody dla różnych grup użytkowników i nie wszystkim może działać.

 

Jeśli Ci nie zadziała to mogę Ci te buty zamówić, wyjdzie 0,65 * 350 GBP = 227,5 GBP, przy obecnym kursie bank policzy pewnie ok. 4,95 GBP/PLN i wyjdzie jakieś 1130 zł. Optymalnie jakbyś był z Warszawy, ale to nie warunek. Po szczegóły na priv.

Fajny kod, ale jednak jak już przeszedłem do zamówienia po zalogowaniu, to niestety zniknął ;/ Pewnie bym skorzystał z Twojej oferty, ale zamierzam zakupic 2 pary bo dwa różne rozmiary i odesłać niepasujące. W tym wypadku to za dużo kombinowania by było.

A nie ma jakiegoś kodu jak kiedyś był' tweet10' dający 10%?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, mds said:

@Karol G.

Sprawdź kod HSB3518, daje 35% zniżki ale tylko do końca lutego czyli do dzisiaj. Jednak wiem że Herring w przeszłości różnicował kody dla różnych grup użytkowników i nie wszystkim może działać.

 

Jeśli Ci nie zadziała to mogę Ci te buty zamówić, wyjdzie 0,65 * 350 GBP = 227,5 GBP, przy obecnym kursie bank policzy pewnie ok. 4,95 GBP/PLN i wyjdzie jakieś 1130 zł. Optymalnie jakbyś był z Warszawy, ale to nie warunek. Po szczegóły na priv.

Fajny kod, ale jednak jak już przeszedłem do zamówienia po zalogowaniu, to niestety zniknął ;/ Pewnie bym skorzystał z Twojej oferty, ale zamierzam zakupic 2 pary bo dwa różne rozmiary i odesłać niepasujące. W tym wypadku to za dużo kombinowania by było.

A nie ma jakiegoś kodu jak kiedyś był' tweet10' dający 10%?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...
4 minuty temu, sidiromek napisał:

Witam, posiadam crownhill uk9/43,5. tęgość raczej F, są troszke za wąskie.

Chciałbym kupic Herringi , tęgość G. Czy rozmiarówka jest taka sama? Tzn. uk9 też powinieniem zamawiać?

Przecena w Herring

Pytanie nie jest precyzyjne. Dla Herringa buty robią różne marki korzystając ze swoich kopyt. W zależności od modelu są to np Loake, Berwick czy Carlos Santos. Podaj o jaki model chodzi- może ktoś będzie wiedział jak wypada rozmiarówka. Ja niestety mam mgliste pojęcie o Crownhill, mam jeden model obuwia tej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2019 o 12:02, adamW napisał:

Pytanie nie jest precyzyjne. Dla Herringa buty robią różne marki korzystając ze swoich kopyt. W zależności od modelu są to np Loake, Berwick czy Carlos Santos. Podaj o jaki model chodzi- może ktoś będzie wiedział jak wypada rozmiarówka. Ja niestety mam mgliste pojęcie o Crownhill, mam jeden model obuwia tej firmy.

Berwick robi buty dla Herringa? A to ciekawostka :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, TheMakowski napisał:

No tak! :) Oznaczenie kopyta u Herringa - 8 odpowiada Berwickiwemu H08. Interesująca sprawa, tym bardziej ze podobne buty można kupić taniej w sklepie klasycznebuty.pl

Sa tez inne np na kopycie H0156 (jesli dobrze pamietam to jest nazwa najpopularniejszego chyba kopyta m.in. z modelu 3010).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

@Krzysiek_W wiele innych sklepów też tak działa, o ile tylko korzystają z usługi express u kuriera :) w takim samym czasie dostawałem również przesyłki np. ze sklepu internetowego John Smedley. Rekordem był chyba Yeossal, gdzie paczka z Singapuru była w Polsce również dzień po zakupie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.