Jump to content

Co mam dziś casualowego na sobie

Recommended Posts

Po malej przerwie:

27233b8fe870b18cec23dc395ef069c4.jpg

Patrzac na zdjecie znowu widac wiecej niz w lustrze, rozumiem spodnie do skrocenia, cos jeszcze do zmiany? Rekawy juz ok czy nadal za dlugie?

Sent from my JY-G4 using Tapatalk

• Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@Hargin Tak, te loafersy to taki mix... Kupilem je jakis czas temu (jak jeszcze nie rozroznialem loafersow od boatshoe :)),

Wlasnie dlatego, ze sa mixem, nie uzywam ich zbyt czesto... tylko jak jest goraco,

gdy moge nosic bez skarpetek i do zestawow stricte casualowych (sportowe chino lub sprane jeansy).

W sumie to bym je wymienil, ale mam pilniejsze wydaki poki co...

Po malej przerwie:

Patrzac na zdjecie znowu widac wiecej niz w lustrze, rozumiem spodnie do skrocenia, cos jeszcze do zmiany? Rekawy juz ok czy nadal za dlugie?

Sent from my JY-G4 using Tapatalk

Można by skracać rękawy, zarówno w koszuli jak i w marynarce, ale chyba nie tędy droga. Ta marynarka ogólnie jest na ciebie za duża. Ramiona, klatka, talia, rękawy - to chyba za dużo przeróbek, żeby w nią inwestować.

Niestety niespecjalnie umiem pomóc. To jedno z setek zdjęć Fabio Attanasio (thebespokedudes.com). Na 100% jest to garnitur bespoke - jednak nie wiem przez kogo szyty oraz z jakiej tkaniny. Musisz zapytać właściciela. 

• Upvote 3

@lubo69 - jeśli istnieje ryzyko takiego zrozumienia, to obawiam się, że może zdjąć spodenki :)

Kolego @Vaolin dopełniając swoją wypowiedź - kiedyś mężczyznę od chłopca wyróżniały długie spodnie, co pięknie zostało pokazane w filmie "Malena" w reżyserii G.Tornatore. Jeśli nie widziałeś, to warto i ze względu na historię ze spodniami, ale również dla niedoścignionej Moniki Bellucci. 

@Lubo59 lepiej ? :)

EDIT: @Vaolin - mogą pasować wyłącznie w odpowiednich okolicznościach i miejscach - czyt. wakacyjnych i urlopowych. Lubują się w nich Amerykanie, hołubiący styl "southern prep". 

• Upvote 2

Jak na szorty są ok, ale szorty nosi się na plaży itp., nawet jeśli temperatura jest taka jak dzisiaj.

Wystarczy zamienić szorty na chinosy, może być w tym samym kolorze - będzie OK.

@Lubo59 lepiej ? :)

Poza tym, że postarzyłeś mnie o 10 lat, jest dużo lepiej:-) Not to worry, ja nadal nie mogę się przyzwyczaić, że u Ciebie "r" jest przed "g";-)

@Vaolin - pytanie co chcesz tymi krótkimi spodenkami osiągnąć? Przebrać się w stylu "southern prep" i nawiązać do marynistyczno-wybrzeżowych klimatów - to się udało. Być umiarkowanie eleganckim w dużym mieście - zupełna porażka. 

Noszenie krótkich spodenek w miejskiej scenerii w naszym kraju to jakaś plaga. Nie tłumaczą ich wysokie temperatury, a wyłącznie ignorancja.