Jump to content
The-Bigwig

Co mam dziś casualowego na sobie

Recommended Posts

1 godzinę temu, phantom napisał:

Bardzo dziękuję. Rzeczywiście czas leci jak opętany. Życzenia wytrwałości przekaże żonie - drugą córkę rodzi we wrześniu😀Czyli na jesieni będą już 2 maluchy, ale to nie jest moje ostatnie słowo - ktoś musi przejąć te garnitury i krawaty😀Pozdrawiam.

Z tym przejęciem garniturów też tak kombinowałem. Nie łódź się, nawet jeśli się powiedzie z tym spadkobiercą, to CIę gdzieś między bierzmowaniem a maturą wyprzedzi w gabarytach. 😀

7 godzin temu, Midlife-Crisis napisał:

Z tym przejęciem garniturów też tak kombinowałem. Nie łódź się, nawet jeśli się powiedzie z tym spadkobiercą, to CIę gdzieś między bierzmowaniem a maturą wyprzedzi w gabarytach. 😀

Próbować trzeba😀

1 godzinę temu, Żorż Ponimirski napisał:

Mam nadzieję, że to ukłon w stronę @lubo69 i @phantom , bo inaczej oddziały czekają w gotowości...

Ależ skąd? Nie! Nie pozwoliłbym sobie na jakieś aluzje w kierunku mistrza słowa. To zwykły błąd, na którym mnie przyłapałeś. Tyle że bardziej ortograficzny niż gramatyczny.

Unknown.jpeg

• Like 1
  • Upvote 1

14 minut temu, Midlife-Crisis napisał:

Nie pozwoliłbym sobie na jakieś aluzje w kierunku mistrza słowa.

Że niby to żem ja, Jarząbek Wacław?☺️ Nieee...

Natomiast od dawna mam chętkę na podkradzenie Koledze nicka; że też nie wpadłem na ten pomysł rejestrując się...  

2 minuty temu, lubo69 napisał:

Natomiast od dawna mam chętkę na podkradzenie Koledze nicka; że też nie wpadłem na ten pomysł rejestrując się...  

No to poczekaj trochę, bo się ten okres u mnie powoli kończy 🙁

Będziesz zmieniał na Silver-Surfer?:-)

Marzeniem byłoby coś w stylu Senior Member, ale może się skończy na czymś mniej pretensjonalnym z końcówką 68

• Upvote 1

[mention=6001]Tanatos70[/mention], tym zdjęciem nie przepędzisz u [mention=247]lubo69[/mention] i [mention=7350]Midlife-Crisis[/mention] myśli o przemijaniu, kryzysie i starym Peselu/loginie

No dobra, wydało się - mój prawdziwy nick to lubo99 :-)
  • Like 2

1 minutę temu, Żorż Ponimirski napisał:

Właśnie tego typu komentarzy się obawiałem 🤣

Obstawiam, że do wieczora zdjęcie latorośli @Tanatos70a będzie miało 40+ serduszek ;)

ja już je mam ustawione na tapecie na komputerze ;)

• Like 1

Tegoroczna maturzystka :
7A3AB598-8FB9-44C8-BF11-81199659B73A.thumb.jpeg.9d97c5ce304d10c340b66772c097842e.jpeg

Jeżeli jeszcze do tego też spóźnia się średnio sekundę miesięcznie, to masz chłopie szczęście w życiu :-)
PS. Zdjęcie zacytowałem z pełną premedytacją.
  • Like 2

Wiem, ładną mam córkę. Podobno kubek w kubek tatuś 😁

. Z tym , że ma zdecydowanie trudniejszy ode mnie charakter, więc swojemu przyszłemu potencjalnemu zięciowi nie zazdroszczę 😂

• Like 3

Polemizowałbym, tatuś ma cerę ziemistą...
b47c931ca6db958542990fc128b33473.jpg

• Upvote 2

11 minut temu, Tanatos70 napisał:

Wiem, ładną mam córkę. Podobno kubek w kubek tatuś 😁

. Z tym , że ma zdecydowanie trudniejszy ode mnie charakter, więc swojemu przyszłemu potencjalnemu zięciowi nie zazdroszczę 😂

Nie przejmuj się charakterem córki. Zające ćwierkają, że po zakupie DJ41 Twoje notowania na giełdzie potencjalnych teściów znacząco wzrosły ;)

Dziś lekko na upalny dzień - dół jest niemieckiej produkcji. Koszula Ossovski, pasek z TK Maxx ale w Berlinie (więc niemiecki ;) ), buty shoepassion a lniane spodnie.. ktoś ma pomysł? 😎

len.thumb.jpg.3eaa90d7f661f74acbe8c156f154ab98.jpg

monk2.jpg

• Like 1
  • Upvote 1

3 godziny temu, roj napisał:

Dziś lekko na upalny dzień - dół jest niemieckiej produkcji. Koszula Ossovski, pasek z TK Maxx ale w Berlinie (więc niemiecki ;) ), buty shoepassion a lniane spodnie.. ktoś ma pomysł? 😎

monk2.jpg

Takich, letnich luźnych i estetycznych fotografii za mało na forum...

• Like 2

„Oczko mu się odlepiło, temu misiu”

Caly len na upały w górach Poconos w Pennsylvanii

C26980EC-4CFE-474F-86C1-7CF2E1AA1142.jpeg

• Like 2

1 godzinę temu, Beny23 napisał:

Caly len na upały w górach Poconos w Pennsylvanii

Niedaleko, w okolicach East Stroudsburg jest duże skupisko Polonii oraz najbliżej położony od Nowego Jorku stok narciarski. Spędziłem tam swoje pierwsze i jedyne w życiu Polish-American Thanksgiving w 2016 :)

• Like 1