Skocz do zawartości

Co mam dziś casualowego na sobie


The-Bigwig

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ostatnio mam jednodniowe opóźnienie, ale tłumaczy mnie potężny kac po sobotnim spotkaniu starej klasy licealnej. Niestety zaraz po omówieniu podupadłego zdrowia i nieprawidłowości w kościele katolickim, zeszło na problemy z kobietami i tego już przy jednym piwie i wódce nie dało się załatwić :). Tak więc z wczorajszego wieczora, w drodze na obiado- kolację:

Tak się jakoś złożyło że najlepszy, (w sensie- najmilszy, miękki jak flanela) len mam z tkmaxxa. Koszula PRL i spodnie Trussardi. Gniecie się klasycznie, choć miękki chwyt powoduje, że gniecie się na... miękko :). Wartością dodaną koszuli jest brak charakterystycznego logo i to, że znalazłem ją kiedyś w dziale z przecenionymi szmatami, więc kosztowała poniżej 200 zł. Co ciekawe, były 3 w jednym/moim rozmiarze (jak na Poznań to sporo), więc chyba się klientom nie podobały.

Loafersy od Vassa ze strusiny:

304.thumb.jpg.9cb08df1b8f714b6a8cf449806b4d14d.jpg306.thumb.jpg.5c66fc0c83bf30f1625868b81ff8205d.jpg302.thumb.jpg.b1ad17d72559c36dab1326d99d8a3200.jpg301.thumb.jpg.66ef5a65ca4f337a226519f356b27ae6.jpg

 

 

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Bruut napisał:

Jeszcze tylko kapelusz, bat oraz pistolet...

Niekoniecznie, bo nie wyglądasz jak Harrison Ford. Normalny zestaw, który nie jest zły, tylko normalny uliczny. Za buty daję plusa, bo takich zadbanych brogsów do każualowego zestawu nie widzi się często na ulicy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
3 godziny temu, artisan napisał:

@phantom jak ten czas leci, wydawało mi się że całkiem niedawno wstawiales zdjęcia w CMDNS gdy żona była  w ciąży a tu już 1,5 roku...   i drugi maluch w drodze,  gratulacje i wytrwałości !

Bardzo dziękuję. Rzeczywiście czas leci jak opętany. Życzenia wytrwałości przekaże żonie - drugą córkę rodzi we wrześniu😀Czyli na jesieni będą już 2 maluchy, ale to nie jest moje ostatnie słowo - ktoś musi przejąć te garnitury i krawaty😀Pozdrawiam.

  • Like 3
  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, phantom napisał:

Bardzo dziękuję. Rzeczywiście czas leci jak opętany. Życzenia wytrwałości przekaże żonie - drugą córkę rodzi we wrześniu😀Czyli na jesieni będą już 2 maluchy, ale to nie jest moje ostatnie słowo - ktoś musi przejąć te garnitury i krawaty😀Pozdrawiam.

Z tym przejęciem garniturów też tak kombinowałem. Nie łódź się, nawet jeśli się powiedzie z tym spadkobiercą, to CIę gdzieś między bierzmowaniem a maturą wyprzedzi w gabarytach. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.