Skocz do zawartości
The-Bigwig

Co mam dziś casualowego na sobie

Rekomendowane odpowiedzi

W tej nie czuć "poliestrowości" ale nie wykluczone, że trochę syntetycznego włókna w niej siedzi 😉 jest wygodna, przyjemna w dotyku i powietrze przepuszcza wiec jestem zadowolony 😊 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 10.01.2019 o 10:11, Outdersen napisał:

Sprzed kilu dni, ale że dużo się tu nie wrzuca, niech będzie.
DSC06725mce-side.JPG.f1941b5ce1143a7f3ab0ad03149efe53.JPG

Na blogu znalazłem informacje odnośnie golfów :) pytanie tylko o rozmiar, jeśli to nie tajemnica - ile masz wzrostu?

Nie zamawiałem wcześniej z Uniqlo i nie znam ich rozmiarówki, mam 182cm i 80kg wagi, zastanawiam się czy M będzie dobrym wyborem

Edytowane przez feriak
znalazłem informację, o którą pytałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 1.02.2019 o 14:53, feriak napisał:

Na blogu znalazłem informacje odnośnie golfów :) pytanie tylko o rozmiar, jeśli to nie tajemnica - ile masz wzrostu?

Nie zamawiałem wcześniej z Uniqlo i nie znam ich rozmiarówki, mam 182cm i 80kg wagi, zastanawiam się czy M będzie dobrym wyborem

Mam 177 cm i około 72 kg, w klatce jakieś 100 cm, a w pasie od 82 do 85 cm. Kupowałem stacjonarnie, więc miałem okazję porównać rozmiary. Zdecydowałem się na eSkę, bo lubię raczej dopasowaną dzianinę.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mam 177 cm i około 72 kg, w klatce jakieś 100 cm, a w pasie od 82 do 85 cm. Kupowałem stacjonarnie, więc miałem okazję porównać rozmiary. Zdecydowałem się na eSkę, bo lubię raczej dopasowaną dzianinę.
Dziękuję za wyczerpująca odpowiedź, wypróbuję M :)

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi