Skocz do zawartości

Co mam dziś casualowego na sobie


The-Bigwig

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

W dniu 10.01.2019 o 10:11, Outdersen napisał:

Sprzed kilu dni, ale że dużo się tu nie wrzuca, niech będzie.
DSC06725mce-side.JPG.f1941b5ce1143a7f3ab0ad03149efe53.JPG
 

Na blogu znalazłem informacje odnośnie golfów :) pytanie tylko o rozmiar, jeśli to nie tajemnica - ile masz wzrostu?

Nie zamawiałem wcześniej z Uniqlo i nie znam ich rozmiarówki, mam 182cm i 80kg wagi, zastanawiam się czy M będzie dobrym wyborem

Edytowane przez feriak
znalazłem informację, o którą pytałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.02.2019 o 14:53, feriak napisał:

Na blogu znalazłem informacje odnośnie golfów :) pytanie tylko o rozmiar, jeśli to nie tajemnica - ile masz wzrostu?

Nie zamawiałem wcześniej z Uniqlo i nie znam ich rozmiarówki, mam 182cm i 80kg wagi, zastanawiam się czy M będzie dobrym wyborem

Mam 177 cm i około 72 kg, w klatce jakieś 100 cm, a w pasie od 82 do 85 cm. Kupowałem stacjonarnie, więc miałem okazję porównać rozmiary. Zdecydowałem się na eSkę, bo lubię raczej dopasowaną dzianinę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 177 cm i około 72 kg, w klatce jakieś 100 cm, a w pasie od 82 do 85 cm. Kupowałem stacjonarnie, więc miałem okazję porównać rozmiary. Zdecydowałem się na eSkę, bo lubię raczej dopasowaną dzianinę.
Dziękuję za wyczerpująca odpowiedź, wypróbuję M :)

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
5 godzin temu, kolekcjoner21 napisał:

Tym razem o jeden wzór za daleko (koszul/krawat).😉

Krawat jest bardziej granatowy, tutaj dużo światła się od niego odbija i na żywo bardziej się zgrywa z granatowymi elementami w koszuli... Wiem, że ogólnie koszuli w taką kratę krawat nie jest bardzo potrzebny ale zawsze mnie korci żeby sprobowac.. w całości według mnie było zjadliwie ale rzeczywiście na granicy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, DolceGusto napisał:

Krawat jest bardziej granatowy, tutaj dużo światła się od niego odbija i na żywo bardziej się zgrywa z granatowymi elementami w koszuli... Wiem, że ogólnie koszuli w taką kratę krawat nie jest bardzo potrzebny ale zawsze mnie korci żeby sprobowac.. w całości według mnie było zjadliwie ale rzeczywiście na granicy 

Spokojnie, artysta nie musi jak bankier. Ważne, że rubato w granicach. 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.