Skocz do zawartości

Co mam dziś casualowego na sobie


The-Bigwig

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, ciasteczkowy napisał:

Len czyli "jak wmawiać sobie że to letnia elegancja ze szczyptą dandyzmu podczas gdy wszyscy inni zastanawiają się dlaczego on nosi spodnie od piżamy".

W ogóle nie przypomina piżamy. Całkiem fajne spodnie i nie ważne czy H&M czy inna sieciówka, len się gniecie i wygląda to fajnie. Ja lubię len w klasycznym kroju. Te luźne ze sznurkiem i  szeroką nogawką to dla mnie takie dresy które pasują do  letnich casualowych koszul. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

13 hours ago, rogas2000 said:

@ciasteczkowy, który to model z H&M? Ten czy ten? Może i się gniotą, ale bardzo fajny fason, który przynajmniej nie kosztuje kilkaset złotych. 

To ubiegłoroczny model, kupiłem jesienią na wyprzedaży.

 

1 hour ago, Ladislav said:

Fajne te buciki...skąd one?

Barkery z Herringshoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszula z Mango? 
W CMDNS widziałem Twój zestaw z krawatem i zauważyłem, że kołnierzyk chował się a przynajmniej stykał z klapami marynarki. Nie pomyślałbym, że Mango tak mile zaskoczy!
Mam 3 koszule lniane od nich z włoskim kołnierzykiem (faktycznie ładne). Kosztowały jakieś śmieszne pieniądze na przecenie, a używam ich już trzeci sezon. Sam len jest dość cienki i sztywny, na pewno nie najprzyjemniejszy w dotyku i nie jakiejś super jakości, ale wciąż się trzyma (dla porównania ich koszula chambray rozeszła się przy drugim założeniu). Krój jest dość obszerny (musiałem mocno taliować i skracać rękawy).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, blekit napisał:
20 minut temu, O.v.K. napisał:
Koszula z Mango? 
W CMDNS widziałem Twój zestaw z krawatem i zauważyłem, że kołnierzyk chował się a przynajmniej stykał z klapami marynarki. Nie pomyślałbym, że Mango tak mile zaskoczy!

Mam 3 koszule lniane od nich z włoskim kołnierzykiem (faktycznie ładne). Kosztowały jakieś śmieszne pieniądze na przecenie, a używam ich już trzeci sezon. Sam len jest dość cienki i sztywny, na pewno nie najprzyjemniejszy w dotyku i nie jakiejś super jakości, ale wciąż się trzyma (dla porównania ich koszula chambray rozeszła się przy drugim założeniu). Krój jest dość obszerny (musiałem mocno taliować i skracać rękawy).

Ciekawe info, dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
44 minuty temu, Sigmund napisał:

@Velahrn Mnie szczególnie razi niski stan spodni (wyglądają na biodrówki) w połączeniu z szelkami i te podwinięte nogawki. 

Przykro mi że zostałeś szczególnie urażony Widac to wina zdjecia, bo mają wysoki stan sięgający do pępka. Nogawki podwinięte bo takie spodnie są produkowane tylko w jednej długości 34. To normalne, że podwija sie wtedy nogawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Velahrn

Przy moim skrzywieniu na militaria XIX wieku slimowana góra z luźnym dołem mi nie przeszkadza a wręcz przeciwnie, ale tutaj, podobnie jak Koledze @Sigmund, nie pasuje mi niski stan tych szerokich spodni - zaburza proporcje, skracając nogi i nienaturalnie wydłużając korpus. Gdyby sięgał do guzika wyżej w koszuli, byłoby OK. Efekt imho potęgują szelki, które wydają się być zanadto wyciągnięte.

Piszesz, że sięgają wysoko, więc może to efekt perspektywy, wówczas zwracam honor!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.