Skocz do zawartości

Co mam dziś casualowego na sobie


The-Bigwig

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Moze mi ktoś merytorycznie (najlepiej kolega @dublekil) wytłumaczyć czemu postawiony kołnierzyk w sportowej koszulce jaką jest polo założonej do lnianych szortów z podwiniętymi  nogawkami i boat shoes przed pływaniem małą żaglówką to taka wiocha? Bo według mnie to tylko popularny pogląd powstały na kanwie uprzedzeń do osób które w latach 90tych przy anturażu ordynarnej, metalowej biżuterii próbowały manifestować swoje poczucie bycia cool i jest krzywdzący dla wysłużonej, sportowej koszulki polo 😉 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postawiony kołnierzyk polówki wygląda kozacko, zawadiacko - ale niepoważnie. Pasuje chyba tylko hrabiemy D. Na łódź polo, szorty, boat shoes jak najbardziej, ale bez wygibasów. Koszulę też byś tak założył, "bo się da"?

To że lacoste takie wrzuca reklamy, nie znaczy że jest to dobre, tak jak np. ostatnio Oscar Jacobson wychwala "pederastki".

Bela_Lugosi_as_Dracula.jpg

 

edit: pisząc o hrabim oczywiście nie miałem na myśli koszulki polo, bo wtedy jeszcze ich nie było ;)

Edit2: zważ jeszcze na te polo od RL - ich logo, czyli koń wnet będzie większe od samej polowki - to przykład złego kierunku.

 

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzysiek_W zgadzam sie jak najbardziej, że postawiony kołnierzyk nie dodaje powagi tylko luzu a idąc na żaglówkę każdy z nas myśli raczej o tym drugim 😉 jeśli mam postawiony kołnierzyk w koszulce polo to w sumie często ze względów praktycznych - osłabia przed wiatrem i słońcem, nie jakoś szczególnie ale zawsze 😉 no i nie sprawdzam przy każdej okazji w lustrze czy kołnierzyk stoi jak płot i nie poprawiam co chwila jak węzeł krawata ☺ co do logo na koszulkach RL faktycznie jest seria Big Pony ale firma nie promuje jej jakoś specjalnie wiec nie ma sie czego bać 🙂 części garderoby które maja sportowy rodowód można według nie nosić z większym luzem szczególnie jeśli faktycznie uprawiamy w nich jakis sport albo chociaż leżymy na lezaku i pijemy drinka (nie wspomnę o piwie no bo postawiony kołnierzyk i piwo to dla połowy forumowiczow juz totalna przesada 🙂)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Szydlowsky napisał:

 

960s-2000s-2020s-2040s-2060s-2080s-via-9gag-com-via-9gag-com-13515487.png

Nie umiałem właśnie tego znaleźć, dzięki :)

18 minut temu, DolceGusto napisał:

@Krzysiek_W zgadzam sie jak najbardziej, że postawiony kołnierzyk nie dodaje powagi tylko luzu a idąc na żaglówkę każdy z nas myśli raczej o tym drugim 😉 jeśli mam postawiony kołnierzyk w koszulce polo to w sumie często ze względów praktycznych - osłabia przed wiatrem i słońcem, nie jakoś szczególnie ale zawsze 😉 

 

Ale w domu chyba nie masz takich "wiatrów" że musisz zasłaniać kark? 

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy nie właśnie o to w tym wszystkim chodzi żeby się wyróżniać i odróżniać w ramach pewnej subkultury? Mnie kontrowersje, które budzę,  jeszcze bardziej nakręcaja. Np. kiedy słyszę w pracy, że nie ma sensu wydawać ponad 1k zł na buty, kiedy można kupić za 300, albo jak przychodzę pod krawatem słyszę 'pa na tego'. A pracuje w instytucji, która ludziom z zewnątrz wprost kojarzy się z formalnumowy strojem. Takie 'docinki' jeszcze bardziej mnie motywują i przekonują,  że jestem oryginalny i w pewnym sensie dzięki temu lepszy. Komuś wystarczy do tego tylko krawat, ktoś inny potrzebuje aż kiltu. Spódnicy. Ważne, żeby on miał z tego frajdę,  krzywdy nikomu nie zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, MH_fan said:

Toż to na pierwszy rzut oka widać, że to MD.  :D

@ciasteczkowy - będziesz uprzejmy jakiś namiar na laczki? Model, link, markę?

Laczki to Gino Rossi upolowane na Zalando Lounge. Nie potrafię ich nigdzie indziej znaleźć, więc przypuszczam że to mogła być końcówka ubiegłorocznej kolekcji.

Najbliższe co mogłem znaleźć to to:

https://www.eobuwie.com.pl/polbuty-gino-rossi-alan-mpv491-y01-xbxb-2557-t-82-59.html

 

0000200138794_01_jf.jpg

 

(ale moje są ładniejsze;D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.