Skocz do zawartości

Co mam dziś casualowego na sobie


The-Bigwig

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@blekit M-ka Uniqlo ma zbliżone wymiary do M-ki Slim Fit Smedleya, może jest minimalnie obszerniejsza. Generalnie to taka normalna "europejska" (nie brytyjska/amerykańska) rozmiarówka. Nie pamiętam na pewno, ale wydaje mi się że podają też dosyć szczegółowe wymiary ubrań na swojej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blekit rozmiarówka w uniqlo jest dość precyzyjna - tak na mój gust ;)

mam 92 cm w klacie, koszule kupuję w rozmiarze S i pasują wg mnie idealnie, przechytrzyłem ostatnio ze swetrami bo zakupiłem rozmiar M, niby dramatu nie ma (zakładałem lekki zapas na podkoszulkę i koszulę :) ) ale w S chyba też bym się zmieścił :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blekit rozmiarówka w uniqlo jest dość precyzyjna - tak na mój gust
mam 92 cm w klacie, koszule kupuję w rozmiarze S i pasują wg mnie idealnie, przechytrzyłem ostatnio ze swetrami bo zakupiłem rozmiar M, niby dramatu nie ma (zakładałem lekki zapas na podkoszulkę i koszulę ) ale w S chyba też bym się zmieścił
 

Czyli biorąc swój rozmiar swetra koszule pod spód spokojnie można założyć?
Pytam, ponieważ mierzyłem ostatnio kilka swetrów, i wszystkie miały dość wąskie rękawy. Tak jakby były projektowane by nosić tylko z t shirtem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2017 o 12:51, Pablo84 napisał:

Dzięki za odpowiedź!

Masz rację, że marynarka od garnituru z szarej wełny czesankowej była by ciężka do połączenia ze spodniami z innego materiału. Szara lniana(ale też np. tweedowa lub z grubej flaneli) marynarka o wyraźnej fakturze powinna już za to pasować do wielu mniej formalnych spodni. Niestety nie mogę pozwolić sobie na zakup marynarek RTW we wzór (np. kratę) ze względu na konieczność skracania rękawów od góry (co spowodowało by "rozjechanie się" wzoru). 

Ok. Koniec (bo to nie miejsce na rozwijanie dłuższej dyskusji na ten temat).

Wiem, że miał być koniec, ale pozwolę sobie jeszcze odpowiedzieć - szara gładka faktycznie może być ciężka w zestawieniu, ale ja mam taki model jak na zdjęciu, w grafitowy szary mikrowzór, jesienno zimowy materiał i zestawiam ją z praktycznie wszystkimi kolorami spodni jakie mam w szafie. Odpadają tylko podobne szarości, ale noszę do niej też szarą flanelę o większym kontraście.

IMG_20170213_223156.jpg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dziaku napisał:

Wiem, że miał być koniec, ale pozwolę sobie jeszcze odpowiedzieć - szara gładka faktycznie może być ciężka w zestawieniu, ale ja mam taki model jak na zdjęciu, w grafitowy szary mikrowzór, jesienno zimowy materiał i zestawiam ją z praktycznie wszystkimi kolorami spodni jakie mam w szafie. Odpadają tylko podobne szarości, ale noszę do niej też szarą flanelę o większym kontraście.

 

Czy to marynarka Tombolini?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.