Skocz do zawartości
The-Bigwig

Co mam dziś casualowego na sobie

Rekomendowane odpowiedzi

@Wincenty - skąd pomysł na tak niecodzienne połączenie szelek i dżinsów? Przyznam, że o ile nie mam szelek i nie planowałem ich zakupu, w mojej głowie zaczyna niebezpiecznie coś kiełkować... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo casualowo na uczelnię.

Zastanawiam się czy sweterka nie wyrzucić, bo może już jest zbędny. ;)

I nie jest aż zimno.

20161219_150531.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sweter, jak sweter - może być. Według mnie koszula nie pasuje do tego zestawu. Widziałbym ją raczej w zestawie bez marynarki, no i przy braku krawata lepiej rozpiąć guzik przy kołnierzyku. Kolorystycznie koszula też gryzie mi się z marynarką.

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Aron napisał:

Sweter, jak sweter - może być. Według mnie koszula nie pasuje do tego zestawu. Widziałbym ją raczej w zestawie bez marynarki, no i przy braku krawata lepiej rozpiąć guzik przy kołnierzyku. Kolorystycznie koszula też gryzie mi się z marynarką.

A wywalić koszulę i zostawić sweter? Tylko z opięciem wokół szyi bym wolał, a niestety takie to mam tylko grubsze. ;)

Albo koszulę na bardziej stonowaną jeszcze zmienię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sądzę, że sweter może zostać. Tak, jak piszesz, wymień koszulę na spokojniejszą.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O, nawet nie wiedziałem, że na forum jest temat o casualu.

Trochę ekstrawagancji na jutro. Chociaż cały czas mi chodzi po głowie, czy ta turkusowa koszula to się jednak ze spodniami nie gryzie? ;) Zaczynam może od udziwnionych kombinacji na początek, ale tak jest ciekawiej z drugiej strony.

Zdjęcie przeniesione z innego miejsca. No i marynarka się fatalnie ułożyła na zdjęciu. ;)

A i muszę się za jakaś ładną turkusową poszetką rozejrzeć, bo pasuje mi paru rzeczy (ale nie tego na zdjęciu).

20161216_132036.jpg.5ba9b20e1137e2ee5ba6b9e42546309e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ekstra połączenie!*

*mam na myśli chinosy, buty i kartony, meble, dywan - suszarka trochę nie gra.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, eye_lip napisał:

Ekstra połączenie!*

*mam na myśli chinosy, buty i kartony, meble, dywan - suszarka trochę nie gra.

Uroki małego mieszkanka i braku dobrego miejsca do zrobienia zdjęcia w naturalnym świetle. :D

A i od panów elegantów można wymagać codziennej zmiany ubrań, które przecież muszą gdzieś wyschnąć, ale może suszarka to egzotyka jednak ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 19.12.2016 o 09:34, MH_fan napisał:

@Wincenty - skąd pomysł na tak niecodzienne połączenie szelek i dżinsów? Przyznam, że o ile nie mam szelek i nie planowałem ich zakupu, w mojej głowie zaczyna niebezpiecznie coś kiełkować... ;-)

Pomysł taki, że noszę dżinsy praktycznie codziennie, a szelki dużo wygodniejsze od paska. Po drugie, mam mało w talii, sporo w udach, żadne spodnie nie trzymałyby fasonu ściśnięte paskiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 godzin temu, BrotherM napisał:

Uroki małego mieszkanka i braku dobrego miejsca do zrobienia zdjęcia w naturalnym świetle. :D

A i od panów elegantów można wymagać codziennej zmiany ubrań, które przecież muszą gdzieś wyschnąć, ale może suszarka to egzotyka jednak ;)

Małe mieszkanko nie usprawiedliwia syfu na publicznie pokazywanych fotografiach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam za jakość zdjęć ale ostatnio Google "psuje" aparat w Nexusie co aktualizacja to robi gorsze zdjęcia

IMG_20161224_103955.jpgIMG_20161224_103753.jpgIMG_20161224_103818.jpg

• Upvote 8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ładnie, ale kłóci mi się zestawienie tweedowej, dość sztywnej, masywnej kamizelki z taką lekką, lejącą się jak sweter marynarką. Kamizelka z dzianiny lepiej by zagrała.

Drugiego zdjęcia nie ogarniam! Chcesz pokazać, że masz skarpety? Wtedy zdjęcie powinno pokazać przynajmniej całą stopę. Czy że masz ładny dywan - w tym wypadku inny wątek lepiej by pasował! 😀

A poza tym - dlaczego nie masz butów? Krawat i skarpety to zdecydowanie nieudane połączenie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koordynacja kolorystyczna skarpet...

... nie marynarka, a sweter raczej... średnio z kamizelką... a już totalnie nie z tym jedwabnym krawatem ... "wczesny @Ataman" :)

• Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi