Skocz do zawartości

Co mam dziś casualowego na sobie


The-Bigwig

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:ugeek: nie znacie się:

Świetny zestaw... Całość idealnie się komponuje... jak zawsze świetna stylówka!... zjadłbym Cię:)... Bardzo fajny zestaw... Kurtka jest swietna, mysle, ze dobrze zrobiles laczac ja z jeansami... Swietnie - zresztą jak zwykle :] Chociaż ja bym coś zmieniła, może sweter... O. Niby prosto, niby zwyczajnie, ale stylowo i ze smakiem. Podoba mi się :)... Cała stylizacja, jak zwykle przemyślana i moim zdaniem ŚWIETNA!... Wow, gratuluję wyczucia stylu:-)...

:twisted:

Tytuł wpisu Brytyjskie country - nie dla kowbojów., a dżinsy to niby kogo?

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przeszkadza Tobie to logo na kurtce?

Barbour to to nie jest, fakt :) Logo jest jednak wyszywane, więc obawiam się, że po odpruciu mogą pozostać widoczne dziurki. Niech już lepiej sobie zostanie :)

Inspirowane brytyjskim country:

imho równie dobrze może być inspirowane strojem Felixa Baumgartnera, strojem mongolskiej szlachty z XV wieku albo strojem chippendales pod koniec występu.

Każdy inspiruje się na swój sposób, taki to już mamy postmodernizm - dla niektórych to właśnie wieloznaczność jest najcenniejszą wartością :)

"zjadłbym Cię:)" Dołączona grafika

Dostęp do internetu ma obecnie praktycznie każdy, a opcja komentowania na blogu otwarta jest dla wszytskich, stąd i BARDZO duża różnorodność wśród czytelników. Dopóki komentarze nie uwłaczają podstawowym zasadom netykiety, dopóty nie będą przeze mnie usuwane. Sam nie lubię, kiedy na niektórych stronach usuwa się niewygodne komentarze, a zadarzyło mi się napisać takich kilka. Ten konkretny jednak bardzo mnie rozbawił, więc go zostawiłem :)

Tytuł wpisu Brytyjskie country - nie dla kowbojów., a dżinsy to niby kogo?

.

Pierwotnie Leviego Straussa :) Sztruks na pewno byłby lepszym wyborem, ale znowu w garderobie jest go brak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Casualowo. Więcej na Blogu.

Pierwszy raz chyba jestem zdecydowanie na nie. Nie pododoba mi sie zadna rzecz z tego zdjecia. Kurtka z paskiem w tali jakos moim zdaniem slabo wyglada, meska talia chyba nie lubi az tak nachalnego podkreslania (w przeciwienstwie do damskiej), a na podwiniete nogawki spuszcze zaslone milczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo firme założyli w anglii dwaj panowie w 1924 r. http://en.wikipedia.org/wiki/Belstaff . Ot cała tajemnica

Barbour ma serie international która wygląda podobnie, niestety w odbiorze przeszkadza namolny branding na piersi w wiekszosci modeli. Są to ubrania stylizowane na odzież motocyklową, zresztą prawie do lat 80 barbour sponsorował wyścigi motocyklowe.

Żeby nie było OT , świeżo upieczony Tata jedzie po zakupy:

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.