Skocz do zawartości

Co mam dziś casualowego na sobie


The-Bigwig

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem marynarka na pewno nie za krótka... być może nawet dla niektórych za długa?...

casual-4.thumb.jpg.ac96227ecb2a2fff0ca8d90ee540286f.jpg

SuSu / Profuomo / Bytom / jakieś jeansy / Berwick

Długość marynarki dobra, ale guzik trochę za wysoko moim zdaniem. Spodnie znowu podciągnąłeś, czy to ich realna długość?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guzik jak to w SuSu. Raz Long ma guzik niżej, a raz tak samo ja Regular. To akurat ten drugi przypadek... Nie zawsze "niższy" guzik się sprawdza. Czasem wywołuje efekt sukienki.

Spodnie - nie pamiętam:) Chyba są tak długie/krótkie i już nic z nimi zrobić się nie da... Lepiej wyglądają z butami za kostkę:) Mały plus: nogawka jest raczej wąska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, xkoziol said:

Powiedz, że prezentowane długości spodni (przy, za każdym razem fajnej górze) to jakaś zabawa z nami, prowokacja...

Rozgryzłeś mnie! To szeroko zakrojona akcja dywersyjna mająca na celu przykrycie wątku z super fajnymi skarpetkami Beny23.

A na serio.

Skarpetki Beny23 są świetne.
Za krótkie spodnie wydłużam.
Przy fotografowaniu innych będę 10 razy sprawdzał, czy nie są za bardzo podciągnięte lub czy nie robię jakiegoś wykroku który je podnosi.

Z drugiej strony wyznaję zasadę: lepiej 1 cm za krótkie niż 5 cm za długie. Nic mnie tak nie irytuję, jak harmonika na butach...
Mam też takie wrażenie, po lekturze dziesiątków zdjęć z tego forum, że spora część kolegów nosi spodnie o podobnej długości do moich jeansów (nie mylić ze sztruksami) a jedynie ujęcie (nachylenie i wysokość aparatu) powoduje maskowanie faktycznej długości spodni.
Nie zmienia to faktu, że gdybym mógł, to bym te jeansy wydłużył odrobinę. 

Obiecuję poprawę.

 

  • Like 3
  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

14 minut temu, Najmniejszy napisał:

Fajna koszula, podzielisz się jej źródłem?

 

MTM od Luxire.

W dniu 25.06.2018 o 18:55, Wodzu napisał:

Część mojego najnowszego zamówienia - koszula z tego materiału: https://luxire.com/products/gov-linen-cornflower-blue-wide-stripes-541415_bt#/ 

...

@Wodzu bardzo fajny zestaw ;) Chodzi za mną flanela z takimi kieszeniami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie pasuje mi ta M65 do kamizelki i krawata (już tu kiedyś było podobne połączenie i zakończyło się karczemną awanturą), ale po Twoim nowym płaszczu możesz ubrać co chcesz. To był look roku. Nota bene krawat, kaszkiet, rękawiczki i buty pięknie harmonizują. Spodnie i kamizelka tez.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, pablocito napisał:

No nie pasuje mi ta M65 do kamizelki i krawata (już tu kiedyś było podobne połączenie i zakończyło się karczemną awanturą)

Myślę, że tamta awantura byłaby o wiele łagodniejsza w przebiegu gdyby zestaw trafił tutaj, a nie do CMDNS. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Blondas napisał:

No bez przesady, brakuje Ci przecież długopisów, z czym do ludzi? emoji39.png

 to już jest sprezzatura Panie ;-)

 

1 godzinę temu, lubo69 napisał:

Różnica jest taka, że - jak Kolega dobrze pamięta - wówczas nosiło się to, co akurat było...😉

Ale  kreatywnie:

132108081_ODIyMzE1YCUoGztJakptMGtDbxMsE2NmPFt3WGp-YHdwTjVMdQFgLWcOPVQ1XWAlZh9iHCxdImt5Sn5VdQBgc3hWfUh0Bn50eFcnCiITMg.jpg.3de72efacdbd3565063b52955cc07c55.jpg

choć nie wszystko  weszło do kanonu :):

796560645_ODIwMzgzYCUoFTtJSAFtMGtNbxMOWGNmPFV3WEg1YHB8RzVPXkNgLWcAPVQXFmAlZhFiHA4WImt5RH5VV0hgc3hYfUhWTX50e1knCgBYMg.jpg.2d87a7cb22cd2df7f2f09f51005fe419.jpg

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, pablocito napisał:

...  już tu kiedyś było podobne połączenie i zakończyło się karczemną awanturą.

Tak, ale jest różnica między połączeniem wełnianej kamizelki z kurtką na suwak a połączeniem kamizelki z kurtką na suwak. Sam bym takiego połączenia nie nosił, ale tutaj kontrast nie skacze w oczy.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.