Skocz do zawartości

Co mam dziś casualowego na sobie


The-Bigwig

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@Midlife-Crisis zazwyczaj bardzo podobają mi się zdjęcia które wrzucasz, ale tutaj niestety jest duży zgrzyt pomiędzy górą i dołem. Nie jestem przeciwny łączeniu jeansów z marynarką jako takiemu, ale tutaj góra (kardigan, poszetka, granatowa marynarka, mały elegancki zegarek) zdecydowanie wygląda zbyt elegancko w porównaniu z dołem. Zmieniłbym albo spodnie na jasne chinosy albo odpuścił karidgan i marynarkę wymienił na bardziej casualową (np w kratę, jakiś tweed albo jakiś bardziej casualowy kolor typu brąz, bordo, zieleń)...

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
[mention=1805]DolceGusto[/mention] Skąd te szorty?

Ze Smyka;-)
Przepraszam, ale jeśli promujemy (nawet w upale +35) taki styl casual, to nie rozumiem, dlaczego z działu JBMDNS usuwa się klasyczne, skórzane klapki. Niech każdy chodzi w czym chce, ale nie wszystko trzeba pokazywać - to zresztą chyba ogólna zasada ubierania się.
  • Like 4
  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lubo69 nie mam pojęcia co wydarzyło się z tymi skórzanymi klapkami bo na wątek jbmdns nie wchodzę. Rozumiem, że to Ty zaprezentowałeś tam takowe? Biały tiszert o regularnym kroju bez kontrastujących akcentów w połączeniu z szortami z lekka w klimacie ghurka i khaki (wyższy stan, zakładki) i weekenderem na pasku NATO może kojarzyć się z jednym z bazowych elementow stroju amerykańskich żołnierzy przynajmniej takiego sprzed kilkudziesięciu lat i w upalne dni przy bardzo casualowej okazji może funkcjonować w 2019 roku jako nawiązanie do militarnego klimatu vintage 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieńcie Panowie nazwę wątku na"co mam dziś SMART CASUALOWEGO PEMIUM na sobie"... Nie będzie to powodowało takich nieporozumień i irytacji niektórych forumowiczów... Tak od siebie dodam, że kąpielówki na plaży to już nie casual a szorty i boat shoe to kwintesencja takiej estetyki (czemu na takim forum zaistniała potrzeba by definiować te pojęcia???). No i przy okazji ta nazwa wątku brzmi trochę nieporadnie, bardziej poprawna językowo byłaby wersja "co casualowego mam dziś na sobie" a nie "co mam dziś casualowego na sobie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.06.2019 o 18:08, DolceGusto napisał:

....może kojarzyć się z jednym z bazowych elementow stroju amerykańskich żołnierzy ...

Z tym bywa różnie. Kiedyś w tv był taki teleturniej „Skojarzenia”. Jeden z uczestników na hasło „odkurzacz” odpowiedział błyskawicznie „zasysacz”. Jak sie dobrze zastanowić, to gdzieś tam na końcu mógł mieć rację. Tylko czy nie był osamotniony w tym skojarzeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.