Skocz do zawartości

Co mam dziś casualowego na sobie


The-Bigwig

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A po chrzcinach zakładam zieloną papę - bez kitu czas na blożka (ścianka - PSS Społem) ;)

A na poważnie: Czy pamięta ktoś linię Levi's Blue Star ? Kupiona 8.5 roku temu jako rekompensata utraconego kawalerstwa - mój najstarszy i najulubieńszy kawałek ubrania.

IMG_20190331_161109440.jpg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, lubo69 napisał:


W blogosferze nazywa się to dressing down;-)

Dress "down deeper and down
Down down deeper and down
Down down deeper and down
Get down deeper and down
I want all the world to see
To see you're laughing, and you're laughing at me"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, mosze napisał:

Panowie...

Czemu? Mnie akurat porównanie mojej skromnej osoby do psiej kupy nie przeszkadza.,Mało tego imponuje mi odwaga tego młodego człowieka.,Mam dzieci w podobnym wieku , a nawet wnuki, ale żadne by się nie ośmieliło na takie komentarze.,Nie mówiąc już o tekstach na temat "starszej pani z telewizji" o "niezbyt nachalnej urodzie".,Mama i Tata powinni być dumni ., 

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pax między hamerykany!

Jeśliby mayor i Żorż się obrazili i odeszli, znowu nie byłoby co czytać oprócz "Kupiłem Berwicki, noga mnie boli w biedrze, czy to może mieć związek?" i "Jeśli szukasz torebki, z całego serca polecam fajnetorebkicom, moja ciocia ma dwie i jeszcze się zastanawia nad trzecią".

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Piotrwawa napisał:

Subtelność z jaka operujesz słowem zaskakuje.

Nerwy czasem puszczają jeśli ktoś za przeproszeniem psuje powietrze w czterech różnych wątkach i nie może się odczepić jak ww. k*** od buta.

@lubo69, ja się nigdzie nie ruszam. Po prostu widzę teraz świat przez różowe okulary i bez jednego użytkownika. Tyle z mojej strony na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Piotrwawa napisał:

Subtelność z jaka operujesz słowem zaskakuje.

A ten żul niby był jakkolwiek subtelniejszy? Nie chcę obierać żadnej ze stron, ale ile można. W całej sprawie każdy powiedział co wiedział, nic nowego już nie wymyślimy, nie lepiej to już zostawić?

@mosze Może dziabniesz wszystko poniżej posta o patkach?

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.