Skocz do zawartości

Co mam dziś casualowego na sobie


The-Bigwig

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

12 godzin temu, Dziaku napisał:

Cel był taki, żeby było dosyć jasno. Mi efekt końcowy się podobał :) Ale to tylko moje zdanie

Gdyby Ci się nie podobał to pewnie byś się nim nie chwalił ;-)
Sweter wydaje się fajny - prywatnie ciekaw jestem składu, ale marynarka to koszmarek i nie współgra z resztą. Poszetka jeżeli jest brażowa też od czapy.
Spodni nie chcę oceniać, bo liczę, że mają klasyczny beżowy kolor i po prostu to jest kiepskie zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, JD! napisał:

Gdyby Ci się nie podobał to pewnie byś się nim nie chwalił ;-)
Sweter wydaje się fajny - prywatnie ciekaw jestem składu, ale marynarka to koszmarek i nie współgra z resztą. Poszetka jeżeli jest brażowa też od czapy.
Spodni nie chcę oceniać, bo liczę, że mają klasyczny beżowy kolor i po prostu to jest kiepskie zdjęcie.

Golf ma skład 80% wełna jagnięca, 20% poliamid. Co do marynarki, poważnie? Rozwiń, proszę. Poszetka jest złotobeżowo - brązowo - szara. Na zdjęciu wyszła dosyć ciemno. Ale jeśli chodzi o spodnie to przeliczyłeś się, bo to nie jest klasyczny beż. Są trochę bardziej, hmm, bananowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.11.2016 o 20:06, Ataman napisał:

Ja dzisiaj na luzie. Buty mi czarne jakoś do tego zestawu pasowały, a takie tylko miałem. Nie wiem czy oxfordy tutaj pasowały.

@Ataman  te Santosy, same w sobie, są bardzo ładne (zresztą też mam ten model) ale do jeansów, moim zdaniem, kompletnie nie pasują. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.11.2016 o 23:55, Midlife-Crisis napisał:

Zestaw kolegi @Dziaku dla mnie wyjątkowo dobrze współgra z jego typem urody. Młody człowiek wnosi tym do toalety biurowej (uczelnianej?) dużo słońca. Że klapy marynarki nie tak to małe piwo. Reszta wraz z świetnym dopasowaniem wyważa to. 

Ja nie chcę się znęcać nad kolegą Dziaku czy być nadmiernie czepliwym, ale to te zdjęcia niespecjalnie dają podstawy by pisać o świetnym dopasowaniu @Midlife-Crisis. Bądźmy trochę bardziej obiektywni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JD! napisał:

Ja nie chcę się znęcać nad kolegą Dziaku czy być nadmiernie czepliwym, ale to te zdjęcia niespecjalnie dają podstawy by pisać o świetnym dopasowaniu @Midlife-Crisis. Bądźmy trochę bardziej obiektywni :)

Powiedzmy, że to takie moje subiektywne wrażenie, co przez "dla mnie" zaznaczyłem. Na przyszłość postaram się być bardziej obiektywnym. :) Nie wiem jednak, czy potrafię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.